Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року
Вгору

Обладнання

Обладнання у Львові у центрі МЕДІОСТАР

Обираючи центр, ми оцінюємо його за декількома критеріями, серед яких: кваліфіковані спеціалісти, приємна атмосфера, чистота, ввічливість персоналу та доступні ціни, але дуже часто ми забуваємо про одну з найважливіших та найпоказовіших речей – це обладнання. Саме умілі руки фахівця у поєднанні з першокласним обладнанням зможуть зробити Вас досконалими. Ми обираємо лише виняткове устаткування, адже дотримуємось думки, що жінка заслуговує найкращого.


Lumenis Light Sheer INFINITY


Після появи апарату Lumenis Desire у центрі «Медіостр», який розвіяв усі стереотипи  у сфері лазерної епіляції , ми думали що нас вже нічим не здивуєш.  
А таки ні! Компанія  Lumenis створила передову систему подвійної хвилі, що стало своєрідним відкриттям у царині лазерної епіляції, адже,повірте, такого Ви ще не бачили!
Завдяки надсучасному апарату Lumenis Infinity у центрі «Медіостар» лазерна епіляція стала можливою для пацієнтів різних етнічних груп та з різними типами шкіри. До сьогодні лазерна епіляція для V та VI фототипів шкіри була неможливою, оскільки існував великий ризик  опіків після проведення процедури. З появою в Україні Lumenis Infinity, який представлений лише у  центрі «Медіостар», сенси лазерної епіляції стали ще комфортніші та безпечніші. 
Для ще ефективнішого видалення волосся, відповідно до типу шкіри, LightSheer INFINITY пропонує два механізми дії (з низьким ступенем щільності енергії HIT ™ (High-Speed Інтегрована технологія)  і високим ступенем щільності енергії ChillTip ™), які легко перемикаються на рукоятці апарату. 
Поєднання в одному апараті двох хвиль 805 нм та 1060 нм стало проривом у технології лазерної епіляції. Досі жодна компанія світу цього не могла запропонувати і першовідкривачем системи подвійної хвилі став Lumenis.
Центр «Медіостар» пропонує Вам унікальну можливість відчути усі переваги лазерної епіляції Lumenis Infinity вже сьогодні, адже ми обираємо найкраще для найкращих!

Чим унікальне обладнання Lumenis LightSheer INFINITY?

 • ми здатні вирішити проблему багатьох жінок не лише з світлим типом шкіри, а й з темним; з Lumenis Infinity  колір шкіри більше немає значення;
 • значно ширша вакуумна насадка допомагає зменшити тривалість процедури вдвічі, що зекономить Ваш час;
 • Lumenis LightSheer INFINITY – найпотужніша система сучасності;
 • максимальне наближення волосяної цибулини до джерела енергії;
 • вакуумний механізм зменшує больові відчуття до мінімуму, що забезпечує комфорт процедури;
 • клінічні дослідження підтверджують, що Lumenis Infinity став сенсацією завдяки механізму дії двох хвиль;
 • Lumenis LightSheer INFINITY – немає аналогів у світі в сфері лазерної епіляції.

Lumenis Light Sheer Duet


Завдяки ряду інноваційних технологічних рішень, що використовуються в апараті LightSheer DUET лазерна епіляція стала не лише ефективною, безболісною, безпечною, але й максимально швидкою. Дві рукоятки (з низьким ступенем щільності енергії HIT ™ (High-Speed Інтегрована технологія) і високим ступенем щільності енергії ChillTip ™), довжиною хвиль 805 нм, дозволяють усувати небажане волосся у кількох місцях одночасно, що значно зекономить Ваш час та подарує Вам неперевершений результат.
Технологія вакуумного- підсилення робить цей лазер лідером по швидкості та комфорту проведення епіляції. Діод лазера використовує технології напівпровідників, які виробляють послідовну проекцію світла у видимому діапазоні до інфрачервоного. У порівнянні з іншими лазерними системами, довжина хвил
і апарату Lumenis DUET характеризується найглибшим рівнем проникнення (805 нм) і чудовим поглинанням меланіну. Ці унікальні характеристики роблять лазерний діод найбільш придатною технологією для лазерної епіляції.
Основні переваги LightSheer DUET
• LightSheer DUET – найновіша система у світі лазерної епіляції;
• 2 рукоятки дають змогу зменшити тривалість процедури вдвічі, що зекономить Ваш час;
• можливо обробити різні ділянки тіла одночасно;
• удвічі більше результату за коротший час;
• безболісна епіляція без необхідності нанесення анастетиків перед сеансом лазерної епіляції;
• контактне охолодження;
• контактна система охолодження ChillTip забезпечує максимальний комфорт на особливо чутливих ділянках тіла;
• неймовірний результат при видаленні різного типу волосся: темного, тонкого та русявого волосся;
• численні клінічні дослідження та експертні оцінки підтвердили безпеку та ефективність технологій LightSheer;

Lumenis Light Sheer DesireАпарат Lumenis Light Sheer Desire
 – це абсолютна новинка американської компанії Lumenis, яка за короткий рік встигла завоювати велечезну аудиторію своїх шанувальників. В Україні та на території СНД такою надсучасною системою може похизуватись лише центр краси «Медіостар». Коротко сформулювати основні переваги лазера можна так: потужно, швидко та безболісно.

Діод лазера використовує технології напівпровідників, які виробляють послідовну проекцію світла у видимому діапазоні до інфрачервоного. Він використовує світловий промінь з вузьким спектром. У порівнянні з іншими лазерними системами, довжина хвилі апарату Lumenis Desire характеризується найглибшим рівнем проникнення (805 нм) і чудовим поглинанням меланіну. Ці унікальні характеристики роблять лазерний діод найбільш придатною технологією для лазерної епіляції.

Чому ми без вагань представляємо Вам цю сенсаційну новинку?

 • насамперед апарат Lumenis Desire –це потужна система зі збільшеною ефективністю, адже завдяки значно ширшій вакуумній насадці ціль (волосяні цибулини) максимально наближена до джерела енергії;
 • унікальний вакуумний механізм зменшує больові відчуття до мінімуму; відтепер не потрібно наносити анестетики перед сеансом лазерної епіляції;
 • велика площа насадки дозволяє скоротити час процедури вдвічі, не пропустивши жодного міліметру;
 • лазерна епіляція апаратом Lumenis Desire підходить для будь-якого фото типу шкіри;
 • контактна система охолодження ChillTip підвищує безпечність проведення процедури;
 • висока щільність енергії забезпечує не лише неймовірний результат при видаленні темного волосся, а й сприяє видаленню тонкого та русявого волосся;
 • численні клінічні дослідження та експертні оцінки підтвердили безпеку та ефективність технологій LightSheer.

Тільки у центрі «Медіостар» жінки мають змогу випробувати сенсаційну безболісну епіляцію без зойків та без сліз!


Lumenis Light Sheer


Lumenis Light Sheer – це перший діодний лазер, який не лише пройшов усі можливі тестування та вагомі наукові дослідження, а й став беззаперечним лідером у боротьбі з небажаним волоссям. Саме тому цей лазер сміло називають «золотим стандартом».

Чому спеціалісти центру «Медіостар» обрали це обладнання:

 • унікальна технологія руйнування волосяної цибулини діє лише на меланін, який міститься у ній; світлова довжина хвилі становить 800 нм – це оптимальна довжина хвилі для ідеального поглинання меланіну;
 • промінь не впливає на перебіг природних процесів в організмі людини, на внутрішні органи та не пошкоджує цілісність шкіри, що доводить абсолютну безпечність технології; лазер проникає на 1-4 мм, тобто сягає лише епідермісу;
 • діставшись цілі (пігменту у волосяних фолікулах), світлова енергія розсіюється;
 • запатентована технологія захисту ChillTipTM завдяки сапфіровій оптиці захищає шкіру від перегріву та опіків;
 • система інтенсивного охолодження зводить неприємні відчуття до мінімуму;
 • діодний лазер Lumenis Light Sheer американського виробництва сертифікований в Україні і відповідає всі міжнародним стандартам якості та безпечності;
 • апарат забезпечує не лише ефективне видалення волосся, а позбавляє тріснутих судин у зоні проведення епіляції, а також забезпечує ліфтинг обробленої ділянки;

Діодний лазер Lumenis Light Sheer вважають еталоном у сфері видалення небажаного волосся. Переконатися у цьому Ви можете вже сьогодні!


Платформа Lumenis M22 (ResurFX™)


Платформа M22 компанії Lumenis - одна з найпотужніших лазерних установок в історії косметології. Компанія Lumenis - лідер у галузі розробки обладнання для омолодження шкіри, - реалізувала і довела до досконалості в цьому унікальному апараті свій багаторічний досвід і передові технології.
За допомогою Lumenis M22 під час однієї процедури можна лікувати дерматологічні захворювання і вирішувати візуально-естетичні проблеми - відновлювати тон шкіри, її еластичність, зменшувати пори, вирівнювати зморшки, поліпшувати вигляд шрамів постакне та розтяжок.
ResurFX ™ на основі M22- апарат для лазерного омолодження з функцією лазерного шліфування поверхні шкіри, спрямованого на позбавлення від зморшок і рубців. В основі дії модуля - фракційне необляційне ремоделювання шкіри без використання додаткових матеріалів.
У чому особливість апарату ResurFX ™?
- достатньо лише одного проходження по шкірі, щоб запустити процес регенерації;
- точна, однорідна та надійна доставка енергії;
- апарат ResurFX ™ оснащено безперервним контактним охолодженням, щоб підвищити комфорт пацієнта під час лікування;
- Більше 600 комбінаційних форм, розмірів, щільності та енергії;
- Запатентований алгоритм COOLSCAN допомагає контролювати кожну мікроділянку шкіри, захищаючи тканини від накопичення тепла та перегріву;
- Довжина хвилі 1565 нм.

BBL ™ (BroadBand Light)


BBL ™ (BroadBand Light) - система високоінтенсивного широкосмугового світла для видалення судинних патологій, доброякісних пігментних новоутворень, лікування акне та омолодження шкіри.

У чому ж секрет лазерного апарату BBL Sciton?

Насамперед, слід зазначити, що аналогів такої універсальної платформи немає. Саме завдяки технології BBL можна не лише вирішити одразу декілька проблем, а й змінити експресію генів, які відповідають за молодість та продовжують життя. Зміна активності генів призводить до того, що гени старіючих клітин шкіри починають омолоджуватися, таким чином ми можемо зупинити процес старіння.

Вчені Стенфордського університету змогли підтвердити цю унікальну думку завдяки інноваційному дослідженню, в якому взяли участь пацієнти з підвищеною пігментацією шкіри, зі зморшками та судинними утвореннями. В результаті дослідження стало ясно, що понад 1000 генів клітин шкіри змогли поновити свою активність, при цьому стан шкіри учасників значно покращився: зникли дрібні зморшки, пігментація, судинні утворення. До того ж, шкіра у пацієнтів стала еластичною та більш підтягнутою.

Окрім цього, вчені Стенфордського університету провели власне дослідження і встановили, що через вісім років щорічних процедур (два рази в рік) лазерним апаратом BBL Sciton у пацієнтів зупинявся процес старіння і шкіра омолоджувалась. Сьогодні BBL Sciton можна сміло назвати дивом сучасних технологій, адже жоден конгрес, жодна конференція не відбувається без цього апарату.

Великий діапазон випромінювання дозволяє виконувати широкий спектр процедур без додаткових насадок. Адаптери різних розмірів дозволяють гнучко підлаштовуватися під ділянки шкіри різних розмірів від невеликих і важкодоступних до великих.

BBL ™ дозволяє впливати на широкий спектр етичних проблем, використовуючи необхідну довжину хвилі, вибір яких здійснюється простою зміною фільтра.

У BBL використовується інтегрована термоелектрична система моніторингу температури сапфірового кристала, яка точно контролює температуру від 0 ° C до 30 ° C з можливістю вибору та точністю до одного градуса.

Завдяки великій площі кристала 15 X 45 мм і високій частоті спалахів, модуль забезпечує значну продуктивність. З першими пробними імпульсами пацієнт зможе підібрати необхідну температуру охолодження, щоб процедура проходила максимально комфортно.

Варто зауважити, що центр «Медіостар» - єдиний центр у Західній Україні, який має систему BBL Sciton і ми пишаємось цим досягненням.


Hydrafacial MD


Hydrafacial – ще один важливий здобуток центру «Медіостар». Технологія HydraFacial MD ™ була розроблена в США в 2006 році і за короткий час отримала визнання у всьому світі. Сьогодні HydraFacial ™ входить до п'ятірки найбільш затребуваних косметологічних процедур і використовується в більш ніж в 80-ти країнах. За декілька років свого існування Hydrafacial завоював серця всіх, хто спробував цю новинку. Абсолютну першість у своїй сфері йому принесли десятки нагород та сертифікатів, які засвідчують ефективність такого методу.

У чому унікальність технології Hydrafacial?

 • при проведенні процедури використовуються одноразові насадки, які не лише глибоко очищають шкіру, а й дозволяють провести процедуру максимально безпечно та стерильно;
 • насадки різної форми, а отже пристосовані до того, щоб діставатись найбільш недоступних ділянок обличчя;
 • кожен етап процедури виконується за допомогою дуету: одноразової насадки та спеціальної сироватки;
 • маніпула обладнана регулятором постачання сироватки, це дозволяє проявити індивідуальний підхід до клієнта та, в залежності від стану шкіри, збільшити чи зменшити подачу сироватки;
 • процедури підходять для будь-якого типу шкіри;
 • Hydrafacial – це оперативність, універсальність та миттєвий результат.

Косметологійчний комбайн NOVA 999


Косметологійчний комбайн NOVA 999 - це незамінне обладнання

 у косметології, яке має широкий спектр застосування. Ряд функцій, які виконує комбайн NOVA дозволяє урізноманітнити кожну процедуру та підібрати ідеальний метод відповідно до стану шкіри.

Основні функції комбайну:
1. Алмазне шліфування
2. Ультразвуковий пілінг, чистка
3. Ультразвуковий фонофорез
4. Мікрострумова терапія
5. Світлотерапія
6. Холод / тепло

Технічні характеристики

Частота УЗ коливань (скрабер): 28 кГц

Частота УЗ-фонофорезу: 1,1 МГц

Сила вакууму - дермабразія: 0,6 Бар


Цифрова діагностика шкіри OBSERV 520


Система Observ® 520 діагностика шкіри обличчя
Система Observ® дозволяє вивчити шкіру обличчя при різних типах освітлення - біле світло, ультрафіолет, лампа Вуда, крос-поляризоване і паралельно-поляризоване біле світло. Різні типи освітлення дозволяють виявити всі приховані і видимі проблеми шкіри обличчя, визначити причину появи проблем і призначити правильне лікування, або підібрати потрібні косметичні засоби. Планшет iPad зі спеціальним програмним забезпеченням дозволяє створювати якісні фото клієнта при різному освітленні, вести базу даних клієнтів і наочно порівнювати результати до- і після лікування.
Можливості Observ 520:
• Візуалізація шкіри обличчя при різних освітлення, які використовуваних в дерматології:
- Біле світло
- Ультрафіолетове випромінювання
- «Чорний ультрафіолет» (лампа Вуда)
- Крос-поляризоване світло
- Паралельно-поляризоване світло
• Observ 520 дозволяє візуалізувати такі стани і властивості шкіри:
- Глибину пігментації
- Поширеність пігментації мелазми
- фотопошкодження
- Акне і комедони
- Нормально функціонуючі пори
- Закорковані пори
- Ділянки кератинізації шкіри
- Ділянки зі зниженою мікроциркуляцією
- Суха шкіра
- Ділянки зі зниженою себосекрецією
- Міліуми і міліум-подібні стани
- Ділянки з втратою колагену
- Чутливі і витончення ділянки шкіри
- Утворені зморшки
- Тонка текстура поверхні шкіри
- Ділянки з тонкими зморшками
- Мікрорельєф
- Судинні стани
- Роздратування шкіри
• Можливість візуального вивчення шкіри, і збереження фото на iPad або смартфон.
• Спеціальне програмне забезпечення для iPad має вбудовану базу даних клієнтів і дозволяє порівнювати фото шкіри до і після лікування
• Вбудоване дзеркало дозволяє клієнту одночасно з фахівцем бачити своє обличчя і обговорювати стан шкіри обличчя під час процедури діагностики
• Фотографії, отримані в стандартних ракурсах (фас, лівий і правий напівпрофіль) і в стандартному освітленні допоможуть при плануванні та оцінці ефективності процедур контурної пластики і ін'єкційної корекції.
Observ 520 є точним діагностичним інструментом для визначення стану шкіри обличчя. Observ 520 дозволяє миттєво виявляти проблемні ділянки шкіри клієнта, невидимі в звичайному денному освітленні. Така візуалізація дає можливість попереджати клієнтів про майбутні проблеми зі шкірою, які починають потай розвиватися і запропонувати профілактичний догляд.
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62