Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року
Вгору

Професійна косметика

Професійна косметика у Львові в центрі косметології  Медіостар

Професійна косметика Dane

Професійна косметика Dane була створена більше ніж 40 років тому вченим, лікарем і біохіміком Данне Монтегю-Кінгом. В нього була дуже проблемна шкіра обличчя і саме це його підштовхнуло до створення справді діючої косметики.
Dane - це косметика, яка націлена на лікування шкіри. Компоненти, які входять в її склад спроможні промити всі сальні залози від бруду, який в них затримався. Препарати Dane ефективні при багатьохпроблемах шкіри, а саме: вугрова висипка, суха шкіра, гіперпігментація, вікові зміни, целюліт, реабілітація після лазерної шліфовки чи пілінгів і т.д.
Dane - це косметика, яка не замасковує ваші недоліки, а яка позбавить Вас від них. Недарма лікарі-косметологи багатьох провідних клінік світу рекомендують продукцію саме цієї марки. Адже вона вже давно завоювала серця мільйонів жінок та чоловіків з різних куточків, а сьогодні і в Україні.
УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЦЕНТРІ «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

CASMARA – УНІКАЛЬНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ДОГЛЯД ВПЕРШЕ У ЛЬВОВІ

Відчути, свою особливість, подарувати собі ніжний дотик природи, потішити себе ефективним результатом – усе це Ви зможете у центрі краси «МЕДІОСТАР». Для наших особливих клієнтів представляємо професійну косметику провідної іспанської фірми Casmara. Турбота про Вас – наше завдання № 1. Саме тому, «МЕДІОСТАР» пропонує своїм клієнтам лише усе найкраще: найкращий догляд, найкраще обслуговування, найкращих спеціалістів, найкраще косметологічне оснащення, найкращупрофесійну косметику. Ми обрали для Вас Casmara, тому що Ви, наш клієнт, заслуговуєте на високий результат, на найякіснішу продукцію, ефективність якої підкорила світ.
Косметика Casmara – славиться своїми альгінатними масками системи PeelOff, котрі завоювали любов як косметологів, так і клієнтів у світі. Уся продукція фірми виготовлена на основі природних компонентів і вже відразу по завершенню процедури Ви отримаєте миттєвий видимий результат, котрий збережеться надовго. Широкий асортимент продукції Casmara дає змогу професіоналам підібрати найефективніший індивідуальний догляд саме для Вашого типу шкіри. Casmara попереджує ознаки старіння, покращує природний захист та здоров`я шкіри, не має обмежень щодо частоти використання.

Casmara – це багатолітній досвід роботи провідних біотехнологів, високий рівень якості та ефективності лише для Вас!
Покази: Підійде для:
- будь-якого типу шікіри чоловів та жінок;
- різної вікової категорії;
- у будь-яку пору року.
Протипокази: Особливих протипоказань немає, окрім:
- герпес у активній фазі;
- гнійні захворювання шкіри;
- екзема.
УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЦЕНТРІ «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

Obagi Medical Products

Obagi Medical Products - косметологічна компаніярозробник і виробникзапатентованих систем по догляду за шкірою. Системи включають препаратиякі застосовуються в певних дозуваннях і послідовності. Кожнасистема унікальна і заснована на винаходи і новітніх технологіях. СистемиObagi є одними з найбільш ефективних і безпечних в області омолодження і боротьби з акнеСистеми можуть застосовуватися як самостійнотак і спільно з такими процедурамияк лазернашліфовка і хімічний пілінга також для постботексной терапії.
УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЦЕНТРІ «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

Holy Land

Компанія Holy Land cosmetics laboratories була створена близько двадцяти п`яти років тому. Засновник і керівник лабораторії Цві Декель, до того часу вже мав багаторічний досвід роботи на великому косметичному підприємстві, його шлях від хіміка технолога до керуючого компанії. Holy Land успішно працює і постійно радує фахівців новими унікальними розробками. Сьогодні ця лабораторія займає лідируючі позиції серед виробників професійної косметики і є однією з небагатьох, що має власну виробничу базу, самостійно контролюючи весь процес від розробки препарату до навчання фахівців. Тому якість продукції Holy Land залишається незмінно високою. З першого дня тут створюють і виробляють професійні препарати для дерматологів, косметологів і хірургів на п`яти континентах.
УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЦЕНТРІ «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

Sesderma

Лабораторія Sesderma була створена в 1989 році групою професіоналів, які хотіли забезпечити своїм пацієнтам лікарські засоби, що надають специфічний лікувальний ефект при конкретній шкірній проблемі.Засновником Лабораторії Sesderma є Д-р. Габріель Серрано, який зараз очолює компанію.
Метою створення лабораторії SeSderma була розробка інноваційних препаратів найвищої якості в галузі дерматології. Так, два десятки років тому ми були піонерами у випуску продуктів, що містять альфа- і бета-оксикислоти (наприклад, такі засоби, як Acglicolic або SaliSeS). Зараз ці продукти, з новою покращеною формулою і збагачені активними інгредієнтами, продовжують утримувати свої лідируючі позиції в галузі дерматології.
Крім того, було розроблено безліч інших дерматологічних лікувальних засобів, що допомагають усувати такі шкірні проблеми, як вітіліго, себорейний дерматит, атопічні захворювання та ін. Також серед продукції можна знайти нові препарати по догляду за шкірою обличчя і тіла, препарати, що запобігають старінню шкіри, заповнюють зморшки, підтягують шкіру.
УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЦЕНТРІ «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

Skin Solution

Безін'єкційна біоревіталізація шкіри системи Skin Solution з`явилася на прохання американських пластичних хірургів з метою створення методики,яка дозволяла б впроваджувати в глибокі шари шкіри (тобто до базальногошару) біоревіталізуюче біосумісні з шкірою коктейлі.
Відома німецька компанія «Ionto-Comed», спираючись на 25-ти річний досвід у створенні апаратних методик, для розробки монофункціональних апаратів створює дочірнє підприємство «PROFIMADE SL». Перша система Skin Solution Power Lift являє собою нове Gокоління безін'єкційної біоревіталізації шкіри. Завдяки одноразовимапплікаторам і стерильним сироваткам така методика забезпечує абсолютну гігієну, і в порівнянні з попереднімипоколіннями безін`єкційних апаратних методик має масу переваг.
УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЦЕНТРІ «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar

Дякуємо! Ваша заявка прийнята. У найближчий час очікуйте підтвердження на Ваш e-mail, або номер телефону.