Лицензия МОЗ Украины №639 от 30.06.2016 года
Вверх

Отзывы

Задайте свой вопрос и НАШ СПЕЦИАЛИСТ проконсультирует Вас

Отменить

Ольга
Тема: Лазерна епіляція

Лоброго дня, зараз я проходжу курс епіляції у Вас в салоні, але у мене появилася алергія, не в місці де проводиться епіляці, якої до того не було, чи можна продовжувати епіляцію??чи під час будь-якої алергії не можна проводити епіляцію???

Administrator

Доброго дня, алергія не є протипоказом для лазерної епіляції, але можемо записати Вас на безкоштовну консультацію та огляд до нашого спеціаліста.Запис за тел.: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Вікторія
Тема: Трихологія

Доброго дня. Фарбувала волосся тоніком одноразовим змивала небажаний колір ромашкою і содою після цього волосся кулаками вилазить вже 1,5 місяця.....ламається 1 см від шкіри голови(((( Що робити? І ціни на вказані вами послуг.Дякую.

Administrator

Доброго дня, Вікторія! Насамперед, Вам потрібно прийти на огляд та консультацію до нашого чпеціаліста. І вже після цього Вам прзначуть курс процедур по відновленню волосся. Огляд - 350 грн. Запис за тел.:067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Тетяна
Тема: косметолог!я т!ла

Добрий день. П!сля род!в хот!ла б позбутись розтяжок, целюл!ту та схуднути. Чи ефективна при цьому пресотерап!я !через який терм!н проводиться наступна процедура?

Administrator

Доброго дня. Так, пресотерапія - чудовий метод для боротьби з целюлітом, також цю процедуру можна поєднати з масажем, щоб досягти бажаного результату. Щодо розтяжок, то можемо вам запропонувати лазерне шліфування. Для більш детальної інформації зателефонуйте до нас за тел.: : 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505 Або ж залишіть свої контакти і ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію до нашого спеціаліста

Діана Татарченко
Тема: пірсинг

ЧИ можна у вас придбати кульчик в ніс?
І якщо є нежить чи робите прокол?

Administrator

Доброго дня, Діана. Так, в нас можна придбати сережку в ніс. Однак прокол зможемо зробити після того, як пройде нежить. Будемо раді Вам допомогти. Запис за тел.: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Оксана

Під очима міліуми: чи можна іх позбутись, за допомогою яких процедур, яка вартість?

Administrator

Доброго дня, так, в нашому Центрі косметологи видаляють міліуми. Вартість процедури 380 грн

Маряна
Тема: Видалення веснянок

Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, ціна видалення веснянок вказана за одну процедуру, чи за цілий курс процедур?дякую

Administrator

Доброго дня, Маряно. Ціна вказана за 1 процедуру

Ольга
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня, чи можна використовувати крем для депіляції перед лазерною епіляцією у зоні бікіні, бо після гоління виникає подразнення???

Administrator

Доброго дня, Ольго. Ні, депиляційні креми не можна використовувати, оскільки пошкоджується волоссяна цибулина

Ярина
Тема: Шліфування рубців лазером

Доброго вечора! скажіть будь ласка чи є у вашій клініці послуга шліфування рубців лазером? Рубець виник в результаті опіку(невеликого розміру) на обличчі. Яка ціна послуги? чи платна консультація? Чи лікуєте гіпергідроз(пахв, ступнів і ладонь? Ціна, методи лікування?

Administrator

Доброго дня, Ярино. Так, ми шліфуємо рубці лазером. Ціна за 1 кв см - 200 грн. Можемо вас записати на консультацію до нашого спеціаліста і вже після огляду рубця Вам зможуть сказати більш детальну ціну, відповідно до його розміру. Консультація в нашому центрі - безкоштовна. Гіпергідроз лікуємо ін'єкціями диспорту. вартість - 8000 грн. Будемо раді бачити в нашому центрі. Запис за тел.: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Administrator

Доброго дня, Вікторія. Так, позбутись розтяжок можливо. кількість процедур залежить від давності та глибини розтяжок. Давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію до нашого спеціаліста. Після чого Ви зможете провести процедуру.

Марія

Доброго дня. Чи можна назавжди позбутися чорних волосків на обличчі? Скільки потрібно процедур і яка вартість?

Administrator

Доброго дня, Маріє. Так, за допомогою лазерної епіляції можна позбутись небажаного волосся. Загалом потрібно від 4 до 8 процедур. Вартість всього обличчя - 550 грн. Запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію на якій наші спеціалісти нададуть відповідь на усі Ваші запитання. Запис за тел.: .: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Ольга
Тема: лазерна епіляція

Доброго дня!Чи можна робити лазерну епіляцію після сонячного опіку....

Administrator

Доброго дня, Ольго. Якщо опік на ділянці, яку ви плануєте епілювати - то процедуру можна буде провести лише після загоєння рани. Якщо виникнуть запитання, телефонуйте: .: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505 Наші спеціалісти нададуть консультацію

Роксоляна
Тема: лазерна епіляція

Доброго дня. Скажіть, чи можливо, що після лазерної епіляції (зони підборіддя) виникло сильне подразнення, почервоніння, а через декілька днів висипали маленькі білі прищики. Процедура була проведена вперше

Administrator

Доброго дня, якщо Ви дотримувались усіх рекомендацій спеціаліста -
не перебували на сонці, не відвідували басейн та сауни, не протиралаи проепілювану ділянку спиртовмісними засобами - жодних подразнень немає бути. Залишіть, будь ласка, свій номер телефону, або зателефонуйте нам для більш детальної консультації - 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505 Ми також можемо записати Вас на безкоштовну консультацію до нашого спеціаліста.

Таня
Тема: Знеболення

Доброго дня! Чи можливе додаткове знеболення при лазерній епіляції глибоке бікіні? яка буде ціна і чи потрібно буде прийти завчасно, скільки часу треба буде чекати для дії знеболення?

Administrator

Доброго дня, так, при епіляції зони бікіні можливе додаткове безкоштовне знеболення. Потрібно прийти на 30 хв швидше від зазначеного Вам на процедуру, часу та попередньо, під час запису, попередити, що Вам потрібне додаткове знеболення.

Віра
Тема: Веснянки

Доброго дня! Я хочу взнати який самий метод найефективніший для видалення веснянок ви порадите,але щоб це дійсно допомогло....Дякую.

Administrator

Доброго дня, найбільш ефективний спосіб видалення веснянок на апараті BBL вже після 1-ї процедури помітний результат. Давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію до нашого спеціаліста. І вже після детального огляду Ви зможете провести процедуру.

Інна
Тема: Масаж

Робила релакс-масаж в клініці Медіостар у Артура. Це було справжнє розслаблення та відпочинок для тіла і голови. Дякую! Шикарний масаж і легкість після!

Administrator

Інно, дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобалось, чекаємо на Вас знову!

Христина

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи роблять у вас процудери по усуненню другого підборіддя?
Можливо,якісь підтяжки?

Administrator

Доброго дня Христино, завдяки RF-ліфтингу можна добитись ефекту. Процедура нехірургічного омолодження шкіри обличчя та тіла, особливістю якої є тепловий вплив на епідерміс та дерму, що прискорює обмін речовин, стимулюючи підтягування шкіри. Радіочастотний ліфтинг – це абсолютно безпечний метод в сфері нехірургічної підтяжки шкіри. Запрошуємо на безкоштовну консультацію до наших спеціалістів. Запис за тел.: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Руслана
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня. В мене є така проблема - потемніння шкіри в зоні бікіні. Якщо я зроблю лазерню епіляцію в цій зоні, чи вирівняється тон шкіри?

Administrator

Доброго дня, Руслано. Щоб усунути потемніння, пропонуємо Вам скористатись послугою відбілювання інтимних зон. Чекаємо на Вас у Медіостар.

Павло

Доброго дня, скажіть видалення веснянок, вони 100% пропадуть чи може бути що ні

Administrator

Доброго дня, Павло. Курс процедур по видаленню веснянок залежить від їх кількості та насиченості. Давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію, а вже після огляду спеціаліст зможе надати більш конкретну відповідь, щодо результату та тривалості курсу

Ольга
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня, скажіть будь ласка чи після лазерної епіляції в інтимній зоні може зявитися висип на подобі алергії??

Administrator

Доброго дня, Ольго. Якщо не протирати проепільовану зону засобами із вмістом спирту жодної алергії чи висипу не буде. Давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію до нашого спеціаліста. консультацію до нашого спеціаліста?

Анна
Тема: Косметологія обличчя

Доброго дня! Чи можна робити в один день механічну чистку обличчя,а зразу після того маску?Чи все таки краще у інший день?

Administrator

Доброго дня, Анно! Так, після механічної чистки можна накладати маску. більше того, ми рекомендуємо накладати її, оскільки це заспокоює шкіру після чистки. Дякуємо за Ваше запитання, будемо раді зустрічі.

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компания

На карте

г. Львов ул. Городоцкая, 62

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar

Дякуємо! Ваша заявка прийнята. У найближчий час очікуйте підтвердження на Ваш e-mail, або номер телефону.