Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року
Вгору

Відгуки

ПОСТАВТЕ СВОЄ ПИТАННЯ І НАШ СПЕЦІАЛІСТ ПРОКОНСУЛЬТУЄ ВАС

Отменить

Павло

Доброго дня, скажіть видалення веснянок, вони 100% пропадуть чи може бути що ні

Administrator

Доброго дня, Павло. Курс процедур по видаленню веснянок залежить від їх кількості та насиченості. Давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію, а вже після огляду спеціаліст зможе надати більш конкретну відповідь, щодо результату та тривалості курсу

Ольга
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня, скажіть будь ласка чи після лазерної епіляції в інтимній зоні може зявитися висип на подобі алергії??

Administrator

Доброго дня, Ольго. Якщо не протирати проепільовану зону засобами із вмістом спирту жодної алергії чи висипу не буде. Давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію до нашого спеціаліста. консультацію до нашого спеціаліста?

Анна
Тема: Косметологія обличчя

Доброго дня! Чи можна робити в один день механічну чистку обличчя,а зразу після того маску?Чи все таки краще у інший день?

Administrator

Доброго дня, Анно! Так, після механічної чистки можна накладати маску. більше того, ми рекомендуємо накладати її, оскільки це заспокоює шкіру після чистки. Дякуємо за Ваше запитання, будемо раді зустрічі.

Юля
Тема: Лазерне видалення волосся

Скажіть будь ласка , якщо болить коли робиш лазерну епіляцію на верхню губу , чи можна якось усунути цю біль ??

Administrator

Доброго дня, Юліє. Можемо перед процедурую нанести додаткове обезболення.

Administrator

Доброго дня, Ірино. За згодою батьків після першої менструації.

Роксолана
Тема: Косметологія тіла

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можливо позбутися у вашому центрі розтяжок повністю, або частково на тілі в області стегон та сідниць ?

Administrator

Доброго дня, Роксолано. Так, в нас можна позбутись розтяжок. Будемо раді допомогти Вам. Запис за тел: 067 833 05 05, 093 833 05 05, 050 833 05 05

Наталя
Тема: Судинна сіточка

Доброго дня. В моєї доньки на обличчі видно судинну сіточку в ділянці щік. Дитині 14 років. Чи можна позбутися цієї сіточки? Чи все-таки варта почекати?
Дякую

Administrator

Доброго дня, Наталіє! Так, її можна позбутись, давайте ми запишемо Вас на безкоштовну консультацію. а вже після цього спеціаліст зможе Вам більш детально про все розповісти.

Іванна

Доброго часу доби. Навколо очей є білі крупинки(на вигляд як пшоно). періодично зникають і знову появляються. питаня чи можна це видалити і яка ціна. дякую)

Administrator

Доброго дня, Іванно! Так, в нас можна видалити міліуми, ціна - 380 грн. Можемо Вас записати на безкоштовну консультацію, і вже післянеї на процедуру.

марта

доброго дня! у мене на обличчі біля очей дуже помітно сині вени. Мене цікавить, чи можна за допомогою лазера виправити цей дефект?

Administrator

Доброго дня, Марто. Сині вени ми не зможемо усунути, якщо ж це судинна зірочка - тоді так. Можемо Вас записати на безкоштовну консультацію до косметолога, після огляду спеціаліст зможе вже більш конкретно Вам відповісти.

Ольга
Тема: Гігієна - наше здоров'я і життя

Доброго дня. Скажіть будь ласка як у Вас проводиться дизенфекція лазера після проведення процедури з клієнтом?

Administrator

Доброго дня, Ольга. Дякуємо за Ваше запитання - Пластикові насадки на лазер для кожного клієнта використовуються лише одноразові, які після процедури викидаються. Маніпула стерилізується після кожного клієнта засобом Сурфа Сейф, засіб для очищення та дезінфекції поверхонь з піноутворюючим розпилювачем. Нормативний документ, згідно з яким виробляється засіб Європейський регламент №648/2004 про миючі засоби. Також цей препарат затверджений Державно санітарно-епідеміологічною службою України. Свідоцтво про Державну реєстрацію дезінфекційного засобу №000732 від 15.12.2009 р.

Ольга

Скажіть, будь ласка, є у вас послуга видалення бородавки?

Administrator

Доброго дня, Ольга. На жаль, наразі цієї послуги в нас немає

Одександр
Тема: Лазерна епіляція

Як зробити запис на процедуру лазерної епіліції спини.

Administrator

Доброго дня, Олександр. Запис за тел: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Ірина

Доброго часу доби! Підкажіть, будь ласка, скільки процедур потрібно для повного видалення, по всіх пунктах, небажаного волосся з інтимної зони? Скільки часу це займе, варіанти?

Administrator

Доброго дня, Ірино! для видалення волосся потрібно пройи курс від 4 до 8 процедур, після яких, при дотримані усіх рекомендацій буде видалено до 90% небажаного волосся. Інтервал між 1 і 2 - місяць, між 2 і 3 півтора. Між всіма наступними 2 місяці. Запис за тел: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Маріана

Мене цікавить лазерна епіляція тіла, хочу записатись, можна зробити це по телефону чи потрібно йти одразу в салон?

Administrator

Доброго дня, Маріана, так потрібно попередньо записатись на процедуру за тел: 067 833 0505, 050 833 0505, 093 833 0505

Марія
Тема: BBL омолодженнчя

доброго дня! BBL омолодження проводиться від певного віку чи від стану шкіри? дякую

Administrator

Доброго дня Маріє, цю процедуру рекомендуть проводити не раніше 22 років. Можемо Вас записати на безкоштовну консультацію після чого косметолог допоможе підібрати для Вас необхідну процедуру. Запис за тел: 067 833 05 05

Оксана
Тема: Видалення волосся

Видалення вусиків .Скільки потрібно процедур? І чи після немає подразнень.І ще чи потрібно перед процедурою збривати волоски якщо ніразу не видаляла волосся? Ціна?

Administrator

Доброго дня, Оксано. Дякуємо за Ваше запитання. Для того, щоб позбутись небажаного волосся на верхній губі потрібно від 4 до 10 процедур. Ціна - 150 грн за 1 процедуру. Волосинки перед процедурою можна поголоти або підстригти. Будемо раді бачити Вас, в нашому центрі. Запис за телефоном: 067 833 0505

Софія
Тема: Лазерна епіляція глибокого бікіні

Доброго вечора! Мене цікавить різниця між процедурою ET і HS (не знаю розшифрування) для глибокого бікіні.

Скажіть, будь ласка, процедури відрізняються лише часом, чи больовими відчуттями і результатом також?
І чи відрізняється кількість процедур у курсі від цього?

Наперед дякую.

Administrator

Доброго дня, Софіє. ET та HS - це два найновіших лазери, різниця між ними в тому, що на HS процедура менш болісна, а також, окрім темного можна видалити і русяве волосся. Дякуємо за Ваше запитання. До зустрічі в нашому центрі.

Iryna Kravchuk

Хочу зробити лазерне видалення веснянок,які ризики з цим зв'язані ?Через який проміжок часу можуть почати з'являтися нові? Після процедури можливо відвідувати солярій ?

Administrator

Доброго дня, Ірино. Дякуємо за Ваше запитання. Фотовидалення веснянок немає жодних ризиків, окрім, можливого, реабілітаційного періоду. Виникнення нових веснянок стимулює сонце. Тому рекомендовано наносити сонцезахисний крем після процедури, а також в зоні видалення веснянок не можна засмагати в солярії. Будуть запитання, телефонуйте: 067 833 0505

Мар'яна

Волосся після лазерної абофото епіляції не відростає ніколи?

Administrator

Доброго дня, Мар'яна, дякуємо за Ваше запитання! Після повного курсу процедур (4-10) видаляється від 80 до 90% небажаного волосся. Також один раз на рік рекомендовано проводити профілактичну епіляцію. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі. Запис за телефоном: 050 833 0505, 067 833 0505, 093 833 0505

Natalya
Тема: Привіт

Скажіть , будь ласка, у вас можна вирівняти. Колір обличчя? Які це мають бути процедури? І ще мене цікавить пушок на лиці у вас ніяк не можна видалити?

Administrator

Доброго дня Наталя, так можна, щоб визначити, які процедури підійдуть саме до Вашого типу шкіри, потрібно проконсультуватись з косметологом. Консультація безкоштовна. Що до пушкового волосся - його, на жаль, не можливо видалити. Запис за тел: 067 833 05 05, 050 833 05 05, 093 833 05 05

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62