License №639 of Ministry of Health of Ukraine from 06.30.2016
Up

Feedback

Отменить

Ульяна
Тема: Пірсинг

Доброго дня. Скажіть будь ласка ви робите прокол пупка голкою чи так сказати пістолетом? І чи потрібно свій кульчик приносити з собою?

Administrator

Доброго дня, Уляно! Прокол пупка виконуємо за допомогою голки. Кульчики в наявності у нас є. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Юля
Тема: Видалення міліуми

Доброго дня! Які у вас види видалення міліуми під очима,яка вартість та скільки часу займає процедура?

Administrator

Доброго дня, Юлія! Міліуми видаляємо механічно. Вартість - 800 грн. Вартість видалення 1-го міліуму - 50 грн. Процедура займе до 20-30 хв. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Ірина
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна робити лазерну епіляцію при грудному вигодовуванні та наскільки болісна процедура?

Administrator

Доброго дня, Ірино! Після 3-х місяців лактації можна виконувати процедуру лазерної епіляції. Це, звичайно, не релаксова процедура. Певні больові відчуття будуть. Вони схожі на поколювання та пощипування. Так діє лазер. Також, звичайно, велике значення має Ваш больовий поріг. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Юлія
Тема: Видалення міліумів

Доброго дня! Хотіла запитати щодо процедури видалення міліумів, яким чином це відбувається і чи є рубці, якщо так, то довго вони сходять?

Administrator

Доброго дня! Міліум видаляється механічно. Рубця не залишається. Невеличке почервоніння, яке зійде протягом кількох днів. Будемо раді бачити Вас в "Медіостар".

Ірина

Доброго дня. Маю проблеми із волоссям над губою та на бороді. Чи дійсно можна за допомогою лазера позбутись цієї проблеми назавжди?

Administrator

Доброго дня, Ірино! Курс лазерної епіляції в середньому складається з 6-10 процедур. Після цього доведеться проходити лише підтримуючу процедуру раз у пів року-рік. Завжди раді Вас бачити у клініці "Mediostar" в Києві, за адресою вул. М.Максимовича, 3д та у Львові, за адресою вул.Городоцька, 62. З повагою, "Mediostar".

Юрій
Тема: видалення бородавок

доброго дня,мене цікавить як проходить видалення піднігтевої бороавки,якщо корінь бородавки зайшов трішки під ніготь?
виобрізаєте ніготь?

Administrator

Доброго дня! У будь-якому випадку лікарю потрібно оглянути ділянку, щоб точно сказати, як це буде відбуватись. Зазвичай ми не пошкоджуємо нігтьову пластину. Видалення відбувається за допомогою рідкого азоту. І зазвичай це не одна процедура. Запрошуємо Вас на консультацію до нашого спеціаліста. Ви можете зателефонувати за будь-яким номером телефону, які вказано в шапці профілю. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Маряна
Тема: Епіляція

Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи можна робити лазерну епіляцію під час вагітності.

Administrator

Доброго дня! Ні, вагітність є абсолютним протипоказом! Після трьох місяців лактації уже можна виконувати процедури лазерної епіляції. З повагою, "Медіостар".

Lana
Тема: Лазерне видалення судин на обличчі

Добрий день.Хочу видалити судини на обличчі,але на даний момент вживаю крем на обличчя "Елідел" (вдень) , і "Розамет" (на ніч) також приймаю "Аскорутин". Скажіть:1.Чи можна видаляти судини на обличчі при користуванні цими кремами?Якщо не можна,то : 2.Скільки часу має пройти по закінченню користування цими кремами,щоб вже можна було видаляти лазером? Дякую

Administrator

Доброго дня, Лано! Бажано не приймати та не використовувати ці засоби два тижні до процедури. А після - лікар дасть Вам усі рекомендації щодо післяпроцедурного догляду. З повагою, "Медіостар".

Юля
Тема: Пігментація обличчя

Доброго дня! В мене пігментація на лиці (середньої складності :) , цікаво за скільки сеансів можу позбутися її. Здебільшого всюди читала, шо орієнтовно 3-5 сеансів потрібно. У вас в середньому теж так ?

Administrator

Доброго дня, Юлія! Так, орієнтовно стільки сеансів потрібно. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Ярина
Тема: Пілінг

Робила пілінг «PCA американський» у Медіостар на Городоцькій. Косметолог Лебедєва Елена мені запропонувала, абсолютно не пояснивши наслідки цього пілінгу, не кажучи про те що вона його перетримала що викликало велике почервоніння і зуд. 3 день не виходжу з дому, а коли запитала чого чекати після процедури, то лікар сказала «нічого страшного, трішки полущиться», я б ніколи не пішла на цю процедуру знаючи ці наслідки, це потрібно наголошувати і дивитись на тип шкіри, а не пихати процедури, не ознайомивши клієнта попередньо.

Administrator

Доброго дня, Ярино! Лікар підібрав процедуру відповідно до Вашого типу шкіри. Для проблемної - поверхневий пілінг не був би ефективним.
Американська космецевтика РСА ідеальна для проблемної шкіри. Потрібно розуміти, що у складі пілінгу є кислоти, тому почервоніння та лущення після нього – норма. Шкіра сама позбувається верхнього шару епідермісу та регенерує.
Ви уже спілкувалися із лікарем та керівництвом, ми бачили Ваші фото. Причини для хвилювання немає.
Звичайно, ми запрошуємо Вас на огляд до спеціаліста та пропонуємо відповідні процедури у постпілінговий період. На жаль, Ви за кордоном.
Ми несемо відповідальність за процедури, які виконуємо та, звичайно, зробимо усе, щоб Ви почували себе у повній безпеці.
З повагою, «Медіостар».

Administrator

Доброго дня! за 2 тижні до та 2 тижні після процедури не засмагати;
виходячи на вулицю, наносити сонцезахисний крем з високим фактором захисту (не менше 35 SPF);
2 тижні після процедури утриматися від фізичних навантажень;
3 дні після процедури не протирати спиртовмісткими засобами оброблену поверхню шкіри;
не відвідувати сауни і лазні. Влітку видаляти судини можна! Судини мають властивість повертатися. Виконувати рекомендації лікаря надзвичайно важливо. Запрошуємо Вас у клініку "Медіостар". Перед процедурою лікар детально Вас проконсультує. Будемо раді Вас бачити у м. Львів, вул. Городоцька, 62 та у м.Київ, вул. М.Максимовича, 3д. З повагою, MEDIOSTAR.

Марія
Тема: Винна пляма на обличчі

Доброго дня! Доньці 14 років . Від народження на обличчі має винну плямку до 1, 5 см в діаметрі. Їздили на пару лазерних процедур у Персону люкс. Особливого ефекту не побачили. Нам порекомендували звернутися до вас. Чи здійснюєте ви видалення винної плями лазером та скільки це коштує?

Administrator

Доброго дня, Марія! Ми рекомендуємо Вам записатися на консультацію до нашого лікаря + можливо, одразу виконати процедуру. Спеціаліст мусить оглянути ділянку, щоб спрогнозувати результат лікування. Вартість однієї процедури буде до 500 грн. Зателефонуйте нам за будь-яким телефоном, який вказано на нашому сайті та менеджер підбере для Вас зручну годину. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Оля

Доброго дня) Хочу вас запитати: мені 15 років і в мене є веснянки. Наприклад ввечері їх майже немає, а коли настає день вони по всьому обличчі. Чи можна їх видалити?

Administrator

Доброго дня! Так, Ольго, можна. Але зі згоди батьків. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Administrator

Доброго дня! Лазером видаляємо бородавки у нашій клініці у Києві. У Львові - кріодеструктором та електрокоагулятором. З повагою, "Медіостар".

Ketrin
Тема: Лазерна епіляція

Хочу ще уточнити, а якщо волосся не багато, ну поодиноке, то обов'язково 6-10 сеансів? Чи можливе таке що все виконується за 2-4 сеансів?

Administrator

Доброго дня! Це рекомендований курс. Звичайно, може бути таке, що знадобиться й менша кількість процедур. Перед початком процедур лікар детально Вас проконсультує, оглянувши ділянку. З повагою, "Медіостар".

Ketrin
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня, мені 18, на підборідку маю вже ледь не щетину, волосся не густе, поодиноке, чорне, тверде, приносить дуже багато клопоту і дискомфорту. Чи можливо його видалити за допомогою лазерної епіляції? І скільки триватиме її дія і яка ціна? Чи волосся видаляється назавжди?

Administrator

Доброго дня! Так, звичайно, це небажане волосся можна видалити за допомогою лазера. Вартість ділянки підборіддя - 350 грн. Курс процедур складається з 6-10 сеансів. Після цього Вам потрібно буде виконувати підтримуючу процедуру раз або два на рік. З повагою, "Медіостар".

Володимир
Тема: Пігментні плями

Доброго вечора в мене до вас питання чи можна позбутися спадкових веснянок наскільки це можливо і чи є ризик появи їх знавців і що робити щоб вони не з'явилися і скільки коштує дана процедура?

Administrator

Доброго дня! Так, Володимир, якщо у Вас є схильність до появи веснянок, то є імовірність, що пігментні плями з'являться знову. Важливо дотримуватися усіх рекомендацій лікаря та користуватися сонцезахисним кремом. Вартість залежить від конкретної ділянки. До прикладу, все обличчя - 1500 грн. Повний прайс-лист Ви можете переглянути тут, на сайті, у розділі "Ціни". З повагою, "Медіостар".

Оля

Доброго дня!!! Скажіть будь ласка у вас на сайті написано що при видаленні наприклад судинної сіточки ви використовуєте великий сканер , спалах якого охоплює 2-3 см, чи це опичатка, можливо 2-3 мм. В мене на щоках судинна сітка займає велику площу, тому мене цікавить

Administrator

Доброго дня! Так, все вірно. Існують різні насадки. І, в залежності від індивідуальних особливостей, лікар підбирає ту, що підійде саме Вам. З повагою, "Медіостар".

Яна
Тема: Родимки при лазерному видаленні волосся

Питання: чи можна заклеїти родзинки пластиром, щоб зменшити вплив лазера на них?

Administrator

Доброго дня! Лікар уважно обходить родимки лазером або прикриває їх шпателем. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Надія
Тема: Лазерна епіляція

Лазерну епіляцію в майстра Олександри (Львів) рекомендую всім. Вона швидко, по максимуму безболісно і головне якісно зроби то всю процедуру, результат якої чекати не заставить. На рецепції дівчата дуже приємні і оперативні. Жодного разу прийом не почався пізніше зазначеного часу!

Administrator

Доброго ранку! Надія, дякуємо за такий відгук! Ми працюємо для Вас! Завжди раді бачити у "Медіостар"!

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Our company

On the map

Lviv Horodotska Street, 62
Kyiv Maximovicha Street, 3D

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля