License №639 of Ministry of Health of Ukraine from 06.30.2016
Up

Feedback

Отменить

Марія
Тема: Винна пляма на обличчі

Доброго дня! Доньці 14 років . Від народження на обличчі має винну плямку до 1, 5 см в діаметрі. Їздили на пару лазерних процедур у Персону люкс. Особливого ефекту не побачили. Нам порекомендували звернутися до вас. Чи здійснюєте ви видалення винної плями лазером та скільки це коштує?

Administrator

Доброго дня, Марія! Ми рекомендуємо Вам записатися на консультацію до нашого лікаря + можливо, одразу виконати процедуру. Спеціаліст мусить оглянути ділянку, щоб спрогнозувати результат лікування. Вартість однієї процедури буде до 500 грн. Зателефонуйте нам за будь-яким телефоном, який вказано на нашому сайті та менеджер підбере для Вас зручну годину. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Оля

Доброго дня) Хочу вас запитати: мені 15 років і в мене є веснянки. Наприклад ввечері їх майже немає, а коли настає день вони по всьому обличчі. Чи можна їх видалити?

Administrator

Доброго дня! Так, Ольго, можна. Але зі згоди батьків. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Administrator

Доброго дня! Лазером видаляємо бородавки у нашій клініці у Києві. У Львові - кріодеструктором та електрокоагулятором. З повагою, "Медіостар".

Ketrin
Тема: Лазерна епіляція

Хочу ще уточнити, а якщо волосся не багато, ну поодиноке, то обов'язково 6-10 сеансів? Чи можливе таке що все виконується за 2-4 сеансів?

Administrator

Доброго дня! Це рекомендований курс. Звичайно, може бути таке, що знадобиться й менша кількість процедур. Перед початком процедур лікар детально Вас проконсультує, оглянувши ділянку. З повагою, "Медіостар".

Ketrin
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня, мені 18, на підборідку маю вже ледь не щетину, волосся не густе, поодиноке, чорне, тверде, приносить дуже багато клопоту і дискомфорту. Чи можливо його видалити за допомогою лазерної епіляції? І скільки триватиме її дія і яка ціна? Чи волосся видаляється назавжди?

Administrator

Доброго дня! Так, звичайно, це небажане волосся можна видалити за допомогою лазера. Вартість ділянки підборіддя - 350 грн. Курс процедур складається з 6-10 сеансів. Після цього Вам потрібно буде виконувати підтримуючу процедуру раз або два на рік. З повагою, "Медіостар".

Володимир
Тема: Пігментні плями

Доброго вечора в мене до вас питання чи можна позбутися спадкових веснянок наскільки це можливо і чи є ризик появи їх знавців і що робити щоб вони не з'явилися і скільки коштує дана процедура?

Administrator

Доброго дня! Так, Володимир, якщо у Вас є схильність до появи веснянок, то є імовірність, що пігментні плями з'являться знову. Важливо дотримуватися усіх рекомендацій лікаря та користуватися сонцезахисним кремом. Вартість залежить від конкретної ділянки. До прикладу, все обличчя - 1500 грн. Повний прайс-лист Ви можете переглянути тут, на сайті, у розділі "Ціни". З повагою, "Медіостар".

Оля

Доброго дня!!! Скажіть будь ласка у вас на сайті написано що при видаленні наприклад судинної сіточки ви використовуєте великий сканер , спалах якого охоплює 2-3 см, чи це опичатка, можливо 2-3 мм. В мене на щоках судинна сітка займає велику площу, тому мене цікавить

Administrator

Доброго дня! Так, все вірно. Існують різні насадки. І, в залежності від індивідуальних особливостей, лікар підбирає ту, що підійде саме Вам. З повагою, "Медіостар".

Яна
Тема: Родимки при лазерному видаленні волосся

Питання: чи можна заклеїти родзинки пластиром, щоб зменшити вплив лазера на них?

Administrator

Доброго дня! Лікар уважно обходить родимки лазером або прикриває їх шпателем. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Надія
Тема: Лазерна епіляція

Лазерну епіляцію в майстра Олександри (Львів) рекомендую всім. Вона швидко, по максимуму безболісно і головне якісно зроби то всю процедуру, результат якої чекати не заставить. На рецепції дівчата дуже приємні і оперативні. Жодного разу прийом не почався пізніше зазначеного часу!

Administrator

Доброго ранку! Надія, дякуємо за такий відгук! Ми працюємо для Вас! Завжди раді бачити у "Медіостар"!

Вікторія
Тема: Мезотерапія

Скажіть, будь ласка, чи у вас є процедура «мезотерапія» і відразу ж ще питання « якщо у чоловіка у віці 32 роки страшенно випадає волосся - уже є залисини, чи може така процедура допомогти?

Administrator

Доброго дня! Так, така процедура у нас є. Радимо Вам подивитися розділ Resur Hair на нашому сайті. Це авторська методика лікування випадіння волосся. Лікар-трихолог після консультації уже призначить необхідне лікування. Часто це поєднання лазерної стимуляції росту волосся, мезотерапії та ін. Телефонуйте за номерами, які вказано на нашому сайті. Менеджери проконсультують Вас детально та підберуть зручний час для запису. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Юлія
Тема: Трихолог

Доброго дня, чи можна записатися у вас на консультацію лікаря-трихолога? Яка вартість даної категорії?

Administrator

Доброго дня! Звісно! Вартість консультації - 450 грн. З пробними імпульсами - 500 грн. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Таня

доброго дня, чи можна однією процедурою для видалення веснянок, видалити і судини? і чи можна це робити навесні?

Administrator

Доброго дня, Тетяно! Звісно! :) Телефонуйте за номерами, які вказано на нашому сайті :) До зустрічі у "Медіостар"!

Аня
Тема: Вуса

Добро вечора . Мені 12 років .І в мене є вуса а де її можна вивчити у Львові

Administrator

Доброго дня! Так, Анно, лазерну епіляцію можна виконати. Але після початку менструації має пройти хоча б пів року. На першу процедуру потрібно прийти з кимось з батьків. Гарного Вам дня!

Оксана

Добрий вечір можна у вас видалити родимки на обличчі ,але перед видаленням яб хотіла проконсультуватися з дерматологом,яка ціна таких послуг?до вас на прийом потрібно записуватися наперід чи можна приходити у будь який час??

Administrator

Доброго ранку! Консультація лікаря-дерматолога - 450 грн. Попередній запис обов'язковий. Але саме родимки ми не видаляємо. Звертайтеся! Гарного Вам дня :)

Лілія

Доброго дня. Чи можна робити лазерну епіляцію під час грудного вигодовування?

Administrator

Доброго дня, Лілія! Після 3-х місяців лактації лазерну епіляцію уже можна виконувати! :)

Анна

Доброго дня! Раніше у вас була консультація дерматолога платною,а косметолога - безплатною. Мені потрібно щоб косметолог підібрав пілінг.Консультація тоді буде платною?

Administrator

Доброго ранку! Якщо Ви будете виконувати процедуру в той самий день, то консультація в такому випадку буде безкоштовною. ;) Гарного Вам дня! Чекаємо в "Медіостар".

Олеся

Якої процедурою можна видалити пігментні плями між ніг та яка вартість? За скільки сеансів воно зникне?

Administrator

Доброго ранку, Олеся! Ми видаляємо пігментні плями лазерним методом. Але спеціаліст мусить оглянути ділянку, щоб уже точно сказати, скільки сеансів знадобиться саме Вам. Телефонуйте за номерами, які вказано на нашому сайті. Ціни можна переглянути у відповідному розділі. Все залежить від того, наскільки пігментна пляма велика. Чекаємо Вас у "Медіостар".

Сергій
Тема: Видалення веснянок

Дитині 13 років зможете видалити веснянки?

Administrator

Доброго дня, Сергій! Ви можете прийти до нас на консультацію, лікар мусить оглянути ділянку. Але, зазвичай, не виконуємо дітям дану процедуру.

Люба
Тема: Старіння шкіри навколо очей

Блефаропластика апаратних метод , яким чином можна зробити у Вас в клініці і яка вартість? Дякую В Новодермі є процедура Плексер- мені її рекомендують , а що Ви запропонуєте?

Administrator

Доброго дня, Любов! Такої процедури у нас немає. Але ми запрошуємо Вас на консультацію. Потрібно оглянути ділянку, щоб лікар уже міг щось запропонувати. Гарного Вам дня!)

володимир гулай
Тема: Акне

Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можна у Вашій клініці пройти повне обстеження (в тому числі і лабораторне) на акне.І чи є такаж така сама клініка у Києві?І ще якщо є то яка адреса і чи ті самі росцінки як у Вас в Львові.Наперед дякую

Administrator

Доброго дня, Володимир. Ні, на певні аналізи, при потребі, лікар Вас скеровує. У нас Ви можете пройти цифрову діагностику обличчя, отримати консультацію, призначення лікування та, власне, лікування. Так, "Медіостар" є також у Києві! Адреса: М. Максимовича, 3д (ст. метро "Васильківська"). Ціни дещо відрізняються від львівських. На сайті, в розділі "Ціни", Ви можете з ними ознайомитися.

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Our company

On the map

Lviv Horodotska Street, 62
Kyiv Maximovicha Street, 3D

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля