Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Нігтьовий сервіс Київ

Медичний педикюр

Медичний нігтьовий сервіс у клініці «Медіостар» – це: – Висококваліфіковані спеціалісти. – Хірургічний ступінь стерилізації. – Одноразові матеріали. – Європейський сервіс. – Вишуканий інтер‘єр. – Сучасні технології проведення процедури. ⠀ В MEDIOSTAR Ви на 100% можете бути впевненими в якості послуги, яку отримуєте.

Для медичного педикюру ми виділили окремий кабінет, де ви залишаєтесь наодинці з вашим спеціалістом.

Ваш комфорт для нас завжди на першому місці.

У клініці лазерних технологій «Медіостар» у Києві доступні професійні послуги подолога, спеціаліста по стопі, фахівця з педикюру з медичною освітою.

В сферу його уваги потрапляють не тільки різні деформації стопи, але і всі захворювання, що відображаються на стані стопи. Завдання подолога – виявити ці патологічні зміни на ранніх стадіях, коли ще можна впоратися з проблемами в умовах клініки без хірургічного втручання або допомоги інших фахівців, і здійснити обробку стопи відповідно до встановленого діагнозу. Таким чином, подолог є сполучною ланкою між пацієнтом і лікарем (ендокринологом, ортопедом, флебологом і т. д.).

І тільки необхідні медичні знання допоможуть майстрам педикюру перетворити гігієнічний догляд за ногами, яким зараз є педикюр, в оздоровлюючу медичну процедуру.

Запрошуємо Вас у «Медіостар»!

Вам точно сподобається в нас!
post image