Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Меню послуг

Догляд з вітаміном С

POWER C + – антиоксидантна лінія препаратів для сяйва шкіри. Усуває ознаки фото- і хроностаріння, вирівнює тон і текстуру шкіри, стимулює природну регенерацію, робить її гладкою і підтягнутою.
Професійна програма: безпрецедентна професійна програма на основі інноваційної форми вітаміну C, концентрованого екстракту граната, екстрактів алое-вера, кори африканської берези, альфа-бісаболола і сонячних фільтрів.

ЕФЕКТ

Відновлює тон і сяйво шкіри. Активізує регенерацію клітин, стимулює синтез колагену. Освітлює шкіру, робить її м’якою і приємною на дотик.

СКЛАД

Професійний набір представлений препаратами з ексклюзивною текстурою і ніжним фруктовим ароматом. Антиоксидантний крем для нормальної та сухої шкіри, емульсія для комбінованої та жирної шкіри, крем для контуру очей від темних кіл і зморшок.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ

Аскорбінова кислота в інноваційній формі Nikkol VC-P – інноваційна надстабільна форма вітаміну С високого ступеня пенетрації з високою здатністю активувати клітинний метаболізм. Екстракт граната (Punica granatum) – антиоксидант широкого спектру дії. Екстракт алое-вера – активізує синтез колагену, стимулює регенерацію, зволожує, має антиоксидантну дію. Екстракт кори африканської берези (Anogeissus leiocarpus) – сприяє синтезу колагену, володіє антиоксидантною активністю.

Вам точно сподобається в нас!
post image