Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року

IS CLINICAL

IS CLINICAL - КОСМЕЦЕВТИКА, ЯКА ДІЄ
ексклюзивно у "Медіостар"

СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ
Завдяки унікальним властивостям космецевтика iS CLINICAL® активно використовується пластичними хірургами, авторитетними дерматологами, професійними косметологами і візажистами по всьому світу.

КЛІНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ
Клінічно доведено, що в продуктах iS CLINICAL® працює ціла формула, а не окремо взятий інгредієнт.

БЕЗПЕКА
Космецевтика iS CLINICAL® має сертифікат відповідності вимогам правил GMP, за які відповідає FDA, а дослідження ORAC підтверджують наявність високої концентрації антиоксидантів. Продукти не містять парабенів і не виявляють системної дії на організм.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Кожен окремий продукт мультифункціональний і вирішує одночасно від 3 до 5 естетичних завдань, серед яких старіння шкіри, гіперпігментація, акне, розацея, рубці і т.д. Космецевтика підходить як чоловікам, так і жінкам з будь-яким типом шкіри. 

ЕФЕКТИВНІСТЬ
Фактори зростання і пептиди активно працюють з вільними радикалами і захищають клітини від виникнення новоутворень і старіння. Розробкою космецевтики iS CLINICAL® займається міжнародна команда експертів топ-рівня. Завдяки унікальному багажу знань, в продукції бренду традиційні рослинні препарати об'єднані з високими технологіями.

ЗРОБЛЕНО У США

 

Купити косметику IS CLINCL можна у Львові у Клініці «Медіостар».

Професійна косметика Is Clinical: ідеальний догляд та турбота

Марка професійної косметики Is Clinical — одна з наймолодших на світовому ринку. Бренд було засновано в 2002 році Брайаном Джонсоном і Алеком Коллом, вченим і підприємцем. Вже через 5 років з їх косметикою працювали найвідоміші американські дерматологи та пластичні хірурги. Саме їх побажання враховувалися при створенні формул продукту.

Основна частина косметики Is Clinical спрямована на вирішення вікових проблем зі шкірою. Але є і засоби, що застосовуються для лікування акне, постакне, гіперпігментації, розацеа й інших проблем.

Відмінні риси Is Clinical

Професійна косметика Is ClinicalДо складу косметичних засобів Isclinical входять фактори росту, інкапсульований ретинол, амінокислоти, вітаміни, пептиди й трипептиди, гіалуронова кислота кількох видів, антиоксиданти, ферменти, ензими й інші активні речовини. Вчені, що працюють над створенням препаратів, включають до них інноваційні та дійсно працюючі компоненти.

У клініці Mediostar косметика «Іс Клінікал» застосовується для вирішення найрізноманітніших задач. Формули засобів, як свідчить американський сертифікат відповідності стандартам GMP, є абсолютно безпечними навіть для вагітних і годуючих жінок. Але незважаючи на це продукти даного бренду не рекомендується купувати в звичайних магазинах.

Справа в тому, що косметику Is Clinical повинен підбирати лікар-косметолог або дерматолог строго індивідуально. Це робиться з тією метою, щоб фахівець мав можливість відстежувати лікувальний ефект і вносити корективи за потреби. Тому, якщо ви хочете купити косметику, то звертайтеся до лікарів-косметологів клініки Mediostar у Києві. Її ціна досить висока, але клієнти в Україні обирають ці засоби за відмінну ефективність та безпеку.

Косметика Is Clinical: 4 кроки до бездоганності

Виробник пропонує клінічно апробовані режими догляду за шкірою обличчя. Застосовуючи різні засоби, можна усунути найпоширеніші дерматологічні проблеми й забезпечити професійний салонний догляд.

Кожен із продуктів відноситься до одного з 4-х ступенів:

 • Очищення: це перший і необхідний етап, розроблений Is Clinical. Застосування спеціальних косметичних засобів забезпечує дбайливе видалення забруднень, глибоке очищення шкіри, її свіжий та здоровий вигляд. Ідеально підібрані компоненти прибирають надлишки жиру й косметики, підходять для всіх типів шкіри будь-якого віку. Вони не викликають подразнення й почуття сухості. Використовуються гель для вмивання, крем для очищення шкіри, зігріваючий засіб.
 • Лікування: робота з проблемною шкірою, яка передбачає вирішення естетичних завдань (боротьба з Професійна косметика Is Clinicalгіперпігментацією, розацеа, акне і постакне, фотостарінням тощо). Ефективність засобів обумовлюється високим вмістом активних рослинних та інших компонентів. Популярністю користуються креми, багатофункціональні сироватки, спреї, маски, емульсії, бальзами тощо.
 • Зволоження: одна з причин передчасного старіння шкіри — втрата вологи. Засоби даного етапу призначені для відновлення вологозберігаючої функції шкіри. Це допоможе повернути її пружність та еластичність. Зволожуюча косметика відрізняється легкою текстурою, не забиває пори, може використовуватися як основа під макіяж. Представлена ​​сироватками, кремами, бальзамами, емульсіями.
 • Захист: засоби з UVA/UVB-фільтрами захищають шкіру не лише від фотостаріння й сонячних опіків, але й відмінно її зволожують.

Для професійного використання виробник постачає косметику «Іс Клінікал» в упаковках великих об'ємів.

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62
м. Київ вул. Максимовича,

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля