Лицензия МОЗ Украины №639 от 30.06.2016 года
Вверх

Чому у нас немає -30%, -40%, -50% знижок?

Сьогодні ми розповімо 10 фактів, чому ми не практикуємо відсоткових знижок, а прийшовши в «Медіостар» Ви отримаєте результат,  якісне обслуговування і гарантію


Часто запитують: «Чому у Вас немає знижок -40% чи -60%, як в інших салонах?» А чи задумувались Ви коли-небудь над тим, що ж ховають під собою ці знижки? Чи можуть справді якісні та результативні послуги бути дешевими? Погоджуємось, можна знайти більш дешевий варіант чи натрапити на знижку, але чи варто ризикувати власним здоров’ям заради кількох гривень?  

 

1.  Саме в нашому центрі – найбільший парк лазерного обладнання в Україні! Усі апарати виключно 2016-2017 років, а отже – вони найновіші та найпотужніші. Ми не використовуємо обладнання, яке було раніше у вжитку.

2.  Центр краси та лазерної епіляції «Медіостар» має ліцензію МОЗ України на проведення медичних процедур, сертифікацію з лазерних технологій, а отже Ви можете бути впевненні в якості проведених послуг.

3.  Окрім того, всі працівники центру «Медіостар» мають медичну освіту, багаторічний досвід та, що не менш важливо,  щомісяця ми запрошуємо іноземних спікерів для підвищення кваліфікації наших працівників, – тож Ви можете бути впевненні в тому, що отримаєте кваліфіковану консультацію.


4.  Впродовж 5 років наші ціни стабільні, незважаючи на оновлений парк лазерного обладнання, ми штучно не завищуємо цін, аби потім заохочувати знижками.  В нашому центрі діють акції на постійній основі. Тож Вам не потрібно хвилюватись, що можете не встигнути скористатись цікавою пропозицією.

5.  Найвища хірургічна ступінь стерилізації. Заклад не економить на найкращих засобах по дезінфекції насадок. Всі матеріали, які використовуються під час процедури, є одноразовими і після проведення процедури утилізуються.

6.  Жодної економії в імпульсах. Ми, на відмінну від інших закладів, що є у Львові, не економимо на імпульсах. Під час процедури спеціаліст використовує стільки імпульсів, скільки їх потребує ділянка Вашої шкіри, а не стільки, скільки дозволено витратити на одну людину. Ми несемо відповідальність перед Вами за виконану роботу, а також даємо гарантію на якість проведених процедур.

7.  Ми не використовуємо чужі фото! Зображення які Ви бачите в нашій компанії, є власністю «Медіостар» (обличчя компанії, результати, інтер'єр…) Ми вкладаємо максимум зусилля щоб Ви могли побачити реальне відображення тої чи іншої процедури.  Щотижня знімаємо проект «Краса» аби Ви на живо могли ознайомитись з усіма послугами, які є в «Медіостар».


8.  Ми витрачаємо чималий бюджет на власні дослідження, експериментуючи та вдосконалюючи себе та наші послуги. Відтак проводимо безкоштовні тестуючі процедури, аби згодом Ви могли скористатись перевіреними послугами.

9.  Зручний графік роботи. «Медіостар» працює щоденно з 8:00 до 21:00 (до 22:00 при записі), тож Ви зможете обрати для себе найбільш зручний час. Ми цінуємо кожного клієнта тому інтер'єр нашого закладу максимально наближений до інтер'єру SPA, а це допоможе Вам розслабитися і звести до мінімуму можливі хвилювання.

10.  Кожен працівник «Медіостар» дорожить своєю роботою і отримує не лише максимальне задоволення, але й заробітну плату європейського рівня. Відповідно, працівник, якому добре на своїй роботі – якісно її робить, а отже – Ви отримуєте якісне обслуговування. 

Ми могли б надати і 99% знижки, якщо б обладнання було БЕЗКОШТОВНИМ, а за виконану роботу не потрібно було платити. У нас немає -30%, -40% знижки, бо ми не дозволяємо собі економити на вашому здоров’ї. Тож, перш ніж «купитись» на знижки, задумайтесь чи не пошкодуєте Ви згодом? Адже якість не може бути безкоштовною.

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компания

На карте

г. Львов ул. Городоцкая, 62
г. Киев ул. Максимовича,

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля