Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року
Вгору

Відгуки

Отменить

Вікторія
Тема: Мезотерапія

Скажіть, будь ласка, чи у вас є процедура «мезотерапія» і відразу ж ще питання « якщо у чоловіка у віці 32 роки страшенно випадає волосся - уже є залисини, чи може така процедура допомогти?

Administrator

Доброго дня! Так, така процедура у нас є. Радимо Вам подивитися розділ Resur Hair на нашому сайті. Це авторська методика лікування випадіння волосся. Лікар-трихолог після консультації уже призначить необхідне лікування. Часто це поєднання лазерної стимуляції росту волосся, мезотерапії та ін. Телефонуйте за номерами, які вказано на нашому сайті. Менеджери проконсультують Вас детально та підберуть зручний час для запису. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар".

Юлія
Тема: Трихолог

Доброго дня, чи можна записатися у вас на консультацію лікаря-трихолога? Яка вартість даної категорії?

Administrator

Доброго дня! Звісно! Вартість консультації - 450 грн. З пробними імпульсами - 500 грн. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Таня

доброго дня, чи можна однією процедурою для видалення веснянок, видалити і судини? і чи можна це робити навесні?

Administrator

Доброго дня, Тетяно! Звісно! :) Телефонуйте за номерами, які вказано на нашому сайті :) До зустрічі у "Медіостар"!

Аня
Тема: Вуса

Добро вечора . Мені 12 років .І в мене є вуса а де її можна вивчити у Львові

Administrator

Доброго дня! Так, Анно, лазерну епіляцію можна виконати. Але після початку менструації має пройти хоча б пів року. На першу процедуру потрібно прийти з кимось з батьків. Гарного Вам дня!

Оксана

Добрий вечір можна у вас видалити родимки на обличчі ,але перед видаленням яб хотіла проконсультуватися з дерматологом,яка ціна таких послуг?до вас на прийом потрібно записуватися наперід чи можна приходити у будь який час??

Administrator

Доброго ранку! Консультація лікаря-дерматолога - 450 грн. Попередній запис обов'язковий. Але саме родимки ми не видаляємо. Звертайтеся! Гарного Вам дня :)

Лілія

Доброго дня. Чи можна робити лазерну епіляцію під час грудного вигодовування?

Administrator

Доброго дня, Лілія! Після 3-х місяців лактації лазерну епіляцію уже можна виконувати! :)

Анна

Доброго дня! Раніше у вас була консультація дерматолога платною,а косметолога - безплатною. Мені потрібно щоб косметолог підібрав пілінг.Консультація тоді буде платною?

Administrator

Доброго ранку! Якщо Ви будете виконувати процедуру в той самий день, то консультація в такому випадку буде безкоштовною. ;) Гарного Вам дня! Чекаємо в "Медіостар".

Олеся

Якої процедурою можна видалити пігментні плями між ніг та яка вартість? За скільки сеансів воно зникне?

Administrator

Доброго ранку, Олеся! Ми видаляємо пігментні плями лазерним методом. Але спеціаліст мусить оглянути ділянку, щоб уже точно сказати, скільки сеансів знадобиться саме Вам. Телефонуйте за номерами, які вказано на нашому сайті. Ціни можна переглянути у відповідному розділі. Все залежить від того, наскільки пігментна пляма велика. Чекаємо Вас у "Медіостар".

Сергій
Тема: Видалення веснянок

Дитині 13 років зможете видалити веснянки?

Administrator

Доброго дня, Сергій! Ви можете прийти до нас на консультацію, лікар мусить оглянути ділянку. Але, зазвичай, не виконуємо дітям дану процедуру.

Люба
Тема: Старіння шкіри навколо очей

Блефаропластика апаратних метод , яким чином можна зробити у Вас в клініці і яка вартість? Дякую В Новодермі є процедура Плексер- мені її рекомендують , а що Ви запропонуєте?

Administrator

Доброго дня, Любов! Такої процедури у нас немає. Але ми запрошуємо Вас на консультацію. Потрібно оглянути ділянку, щоб лікар уже міг щось запропонувати. Гарного Вам дня!)

володимир гулай
Тема: Акне

Доброго дня.Скажіть будь ласка чи можна у Вашій клініці пройти повне обстеження (в тому числі і лабораторне) на акне.І чи є такаж така сама клініка у Києві?І ще якщо є то яка адреса і чи ті самі росцінки як у Вас в Львові.Наперед дякую

Administrator

Доброго дня, Володимир. Ні, на певні аналізи, при потребі, лікар Вас скеровує. У нас Ви можете пройти цифрову діагностику обличчя, отримати консультацію, призначення лікування та, власне, лікування. Так, "Медіостар" є також у Києві! Адреса: М. Максимовича, 3д (ст. метро "Васильківська"). Ціни дещо відрізняються від львівських. На сайті, в розділі "Ціни", Ви можете з ними ознайомитися.

Інна

Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можу видалити капіляри на обличчі , носі та в носовій складці .Чи можна проконсультуватися з лікарем

Administrator

Доброго дня! Так, звісно! Ви можете записатися або на консультацію, або одразу на процедуру, перед якою лікар теж Вас проконсультує. Будемо раді бачити Вас у "Медіостар"!

Юлія

Доброго дня) за скільки процедур можна позбутися волосся над верхньою губою? І скільки коштує процедура?)

Administrator

Доброго ранку! Курс лазерної епіляції складається з 8-10 процедур. Після цього потрібно проходити підтримуючу процедуру раз у пів року-рік. Вартість лазерної епіляції ділянки над верхньою губою - 250 грн.

оксана
Тема: Судинні зірочки на носі

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна видалити дуже дрібні судинні зірочки на носі, які ледь помітні, але почервоніння носа сильно провокують.?? Чи ви удаляєте помітні судини точечно? Дякую!

Administrator

Доброго дня! Так, це можна видалити. Чекаємо Вас в "Медіостар" :)

Анна

Доброго дня! Скажіть будь-ласка зі скількох років можна видаляти волосся лазером над верхньою губою?

Administrator
Тема: Лазерна епіляція

Доброго дня! З настанням першої менструації можна виконувати лазерну епіляцію. Якщо дитина неповнолітня, обов'язково в перший раз прийти з кимось з батьків.

Маряна
Тема: Видалення судинної зірки під оком

Як ви видаляєте судинну зірку під оком,коли вона є досить великих розмірів?

Administrator

Доброго дня! Потрібно, щоб спеціаліст оглянув ділянку. Запрошуємо Вас на консультацію!

Оксана
Тема: Розтяжки (стрії)

Доброго дня. Після пологів утворилися розтяжки на стегнах. Вони ще свіжі (пройшло 2,5 міс.) Який шанс їх позбутися і через скільки процедур?

Administrator

Доброго дня! Шанс є великий! Але все ж таки, все дуже індивідуально. Запрошуємо Вас на консультацію!

Михайло
Тема: Випадіння волосся

Чи лікує ваша клініка генетично зумовлене випадіння волосся в чоловіків?

Administrator
Тема: Випадіння волосся

Доброго дня, Михайло! Все залежить від стадії випадіння волосся. В любому випадку, Вам потрібно особисто проконсультуватися з лікарем. Лікування у нас комплексне.

Анна
Тема: Видалення атрофічних рубців

Доброго дня! Напишіть,будь ласка, чи можливе усунення атрофічних рубців (ямок) після вітрянки та атрофічних і нормотпофічних (білих) рубців після травми на ногах. Які методи найефективніші у даних випадках.

Administrator

Доброго дня, Анна! Потрібно, щоб Ви прийшли до нашого спеціаліста на консультацію. Порада онлайн в цьому випадку буде недоречна.

Тетяна
Тема: Косметологія обличчя

Доброго дня! Мене турбують висипання на обличчі та синці під очима:( Чи можна записатись до хорошого косметолога аби виправити цю проблему? І скільки коштує консультація? Дякую.

Administrator

Доброго дня, Тетяна! Так, звісно :) Консультація косметолога у нас безкоштовна. Ви можете записатися, зателефонувавши по одному з номерів, вказаних на сайті.

 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62
м. Київ вул. Максимовича,

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля