Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Дерматологія та видалення новоутворень у Львові в клініці Медіостар

Видалення новоутворів електрокоагулятором
Видалення новоутворів кріодеструктором
Дерматологія
Видалення бородавок та папілом електрокоагулятором
ЧасОписЦіна
Видалення бородавки (2 см)500 грн
Видалення бородавки (1 см)400 грн
Видалення бородавки (0,5 см)300 грн
Видалення новоутворів кріодеструктором
ЧасОписЦіна
20 хв.Видалення гострокінцевих кандилом азотом (1 шт.)350 грн
10 хв.Видалення мозолів (1 шт.)400 грн
10 хв.Видалення мозолів (повторно)350 грн
10 хв.Видалення папілом/кератоми азотом (1шт.)200 грн
20 хв.Видалення контагіозного молюску в паховій зоні, на статевих органах500-700 грн
20 хв.Видалення шкірного рогу (1 шт.)300 грн
20 хв.Видалення лентіго (1 шт.)250 грн
20 хв.Видалення себорейної кератоми (1 шт.)270 грн
20 хв.Видалення контагіозного молюску (1 шт.)220 грн
20 хв.Видалення вірусних папілом (ділянка розміром з долоню до 7 шт)700 грн
20 хв.Видалення новоутворів300 грн
20 хв.Видалення новоутворів складних анатомічних ділянок350 грн
20 хв.Видалення новоутворів складних анатомічних ділянок (ділянка розміром з долоню)800 грн
10 хв.Видалення бородавки200 грн
10 хв.Повторне видалення бородавки100 грн
30 хв.Відалення піднігтевої бородавки350 грн
Дерматологія
ЧасОписЦіна
20 хв.Видалення гострокінцевих кандилом азотом (1 шт.)350 грн
10 хв.Видалення мозолів (1 шт.)400 грн
10 хв.Видалення мозолів (повторно)350 грн
10 хв.Видалення папілом/кератоми азотом (1шт.)200 грн
20 хв.Видалення контагіозного молюску в паховій зоні, на статевих органах500-700 грн
Консультація дерматолога550 грн
30 хв.Повторна консультація дерматолога350 грн
Дерматоскопія (більше 10 новоутворів)1000 грн
Дерматоскопія (1-3 новоутвора)400 грн
Дерматоскопія (4-6 новоутворів)500 грн
Дерматоскопія (7-9 новоутворів)600 грн

Дерматологія – саме та медична галузь, яка ледь не кожного року пропонує нові методики для діагностики і лікування захворювань шкіри. Позбутися від новоутворень значно простіше, ніж здається. Папіломи й бородавки – це не проблема, коли є надсучасний електрокоагулятор та кріодеструктор, які дозволяють видалити новоутворення швидко і безболісно.

Нестабільність імунної системи формує слабкий захист від вірусів. Саме тоді, коли захисні сили організму знижені, на обличчі, стопах, руках і на всьому тілі з’являються бородавки, папіломи й інші новоутворення. Це вагома причина, щоб звернутися до спеціалістів клініки Медіостар. Вони здійснять необхідну діагностику та складуть індивідуальну програму для лікування. Дерматологія має набір унікальних знань, які дозволяють не лише виявити захворювання волосся, шкіри та нігтів. Поспілкуйтеся з лікарем. Він знає ефективні методи для лікування та профілактики.

Якщо бородавки спричиняють дискомфорт, то їх слід видаляти без вагань. Використання рідкого азоту для даних цілей буде найбільш вдалим варіантом, адже процес абсолютно безпечний та безболісний. Деякі пацієнти, перш ніж звернутися до Медіостар, намагалися видалити новоутворення самостійно, що не призвело до бажаного результату. Чи варто так ризикувати не знаючи точний діагноз. Більш того, необережне поводження з хімічно активними речовинами та чистотілом, який до речі, є отруйним, часто призводить до опіків. Подібні маніпуляції не лише небезпечні для людини, вони абсолютно не мають сенсу, адже у Медіостар в місті Львів активно практикується кріодеструкція. Низькі температури сприяють глибокому заморожуванню тканин, спричиняючи їх руйнування і, як наслідок, видалення новоутворень.

Видалення новоутворень у Львові: протипоказання

Використання кріодеструктора та електрокоагулятора абсолютно комфортне й безпечне для пацієнта. Однак, подібні процедури можуть бути заборонені в деяких випадках, наприклад, при високій чутливості до азоту чи ангіоспазмі, застуді та запаленнях. Епілепсія, гіпертонія та вагітність – це прямі протипоказання до видалення папілом і бородавок. Процедуру переносять на більш вдалий час при наявності висипів і подразнень біля новоутворень.

Так виглядає список основних протипоказань до видалення бородавок і папілом за допомогою кріодеструктора. Більше інформації лікар зможе надати після детального аналізу ситуації. В клініці Медіостар ви отримаєте якісну консультацію й кваліфіковану допомогу у вирішенні дерматологічних та естетичних проблем.

В яких випадках потрібна порада дерматолога

Хоч люди звикли вирішувати переважну кількість своїх проблем самостійно і не надто полюбляють звертатися до лікарів, але в ряді випадків консультація спеціаліста буде єдино правильним вибором. Коли на шкірі з’являються висипання чи гнійнички – це вже привід для хвилювання, особливо, якщо вони не зникають впродовж 3 днів і спричиняють дискомфорт у вигляді свербіння або печіння. Зміна кольору, форми чи розміру новоутворення також являються стимулами для запису на прийом до дерматолога, не кажучи про:

 • кровотечу;
 • надрив;
 • збільшення кількості бородавок;
 • появу новоутворень на місцях, де вони можуть травмуватися.

Також за порадою до спеціаліста часто звертаються пацієнти, котрі мають проблеми з ростом нігтів чи волосся. Не завадить консультація і людям, у яких є алергія, якщо вони часто відвідують солярій чи у випадку, коли наявні:

 • проблеми з ендокринною або нервовою системою;
 • слабкий імунітет;
 • захворювання травної системи.

Лікар з Медіостар, котрий має величезний досвід і використовує інноваційну методику в дерматології, знає як здійснити правильну діагностику та лікування або ж видалення новоутворення швидко і безболісно. Від його навичок та умінь залежить наскільки якісно буде проведена процедура, а також вигляд шкіри після загоєння. Користуйтеся послугами надійної клініки у Львові, щоб позбавитись від папілом та бородавок і отримати найкраще обслуговування.

Дерматологія в клініці Медіостар

Чому хворіє шкіра? Причини появи висипів та новоутворень бувають найрізноманітнішими:

 • грибки й паразити;
 • віруси та інфекції;
 • певні захворювання печінки, ураження судин, поганий обмін речовин;
 • авітоміноз та спадковість;
 • травми і результати професійної діяльності;
 • вплив побутової хімії, косметики, низьких та високих температур.

Так чи інакше, проте майже кожна людина страждає від захворювань шкіри і потребує кваліфікованої консультації. Акне та надмірна пігментація, різке старіння шкіри й інтенсивне випадіння волосся, надто активне функціонування сальних і потових залоз, висипання та новоутворення різного виду – вагомі причини для запису на прийом до дерматолога.

Десь у 80% людей зустрічаються прояви вугрової хвороби. Частіш за все від неї страждають молоді люди – до 25 років, але навіть ідеальна шкіра у більш зрілому віці зазнає не надто приємних змін. Стреси, гормональні порушення та безліч інших факторів можуть призвести до дерматологічних захворювань. Ми часто ігноруємо негативні зміни, не знаходячи часу на діагностику та лікування, але думки про те, що мине трохи часу і шкіра знову засяє – хибні. Тривала бездіяльність здатна спровокувати прогресування захворювання і, самолікування буде не кращим виходом, адже воно часто не ефективне та залишає по собі певні дефекти, наприклад, рубці.

Завітайте до клініки Медіостар у Львові, щоб дізнатися про причини наявних захворювань і отримати персональні рекомендації. Наші спеціалісти здатні простежити зв’язок між естетичними проблемами й дерматологічними порушеннями. Дерматолог детально огляне проблемну зону та підбере процедури для ефективного лікування чи методи для видалення новоутворень, які будуть актуальні у конкретному випадку. Іноді для більш детального аналізу проблеми лікар дає направлення до лабораторії. Потім він може назначити індивідуальну дієту і необхідні процедури.

До та після процедури
Процедура: Видалення новоутворення
Метод видалення: Електрокоагуляція
Лікар-дерматолог: Наталія Синюк

Процедура: Видалення новоутворення
Метод видалення: Електрокоагуляція
Лікар-дерматолог: Вікторія Збірко
Процедура: Видалення новоутворення
Метод видалення: Електрокоагуляція
Лікар-дерматолог: Вікторія Збірко
Вам точно сподобається в нас!
post image