Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Дерматологія у Львові

Дерматологія – ціни на процедури

Час Видалення бородавок Ціна
10 хв. Видалення підошвенної бородавки (1шт.) 400 грн
10 хв. Повторне видалення підошвенної бородавки (1шт.) 300 грн
20 хв. Видалення гострокінцевих кандилом азотом (1 шт.) 350 грн
10 хв. Видалення мозолів (1 шт.) 400 грн
10 хв. Видалення мозолів (повторно) 350 грн
10 хв. Видалення папілом/кератоми азотом (1шт.) 200 грн
20 хв. Видалення контагіозного молюску в паховій зоні, на статевих органах 500-700 грн
20 хв. Видалення шкірного рогу (1 шт.) 300 грн
20 хв. Видалення лентіго (1 шт.) 250 грн
20 хв. Видалення себорейної кератоми (1 шт.) 350 грн
20 хв. Видалення контагіозного молюску (1 шт.) 220 грн
20 хв. Видалення вірусних папілом (ділянка розміром з долоню до 7 шт) 500 грн
10 хв. Видалення вірусної папіломи 100 грн
20 хв. Видалення новоутворів 400 грн
20 хв. Видалення новоутворів складних анатомічних ділянок (ділянка розміром з долоню до 7 шт) 800 грн
10 хв. Видалення бородавки 300 грн
10 хв. Повторне видалення бородавки 200 грн
30 хв. Видалення піднігтьової бородавки 350 грн
Час Видалення папілом Ціна
20 хв. Видалення ксантелазми 700 грн
20 хв. Видалення вірусної папіломи 200 грн
40 хв. Видалення вірусних папілом (ділянка розміром з долоню до 7 шт) 900 грн
30 хв. Видалення новоутвору (невус, родимка) 800-1000 грн
Час Дерматологія Ціна
30 хв. Патоморфологічне (гістологічне) дослідження новоутвору (1-2шт) 900 грн
30 хв. Консультація дерматолога 650 грн
30 хв. Повторна консультація дерматолога 400 грн
30 хв. Онлайн консультація дерматолога 400 грн
20 хв. Дерматоскопія (1-3 новоутвора) 400 грн
20 хв. Дерматоскопія (4-6 новоутворів) 500 грн
20хв. Дерматоскопія (7-9 новоутворів) 600 грн
30хв. Дерматоскопія (більше 10 новоутворів) 1000 грн

Дерматологія – саме та медична галузь, яка ледь не кожного року пропонує нові методики для діагностики і лікування захворювань шкіри. Позбутися від новоутворень значно простіше, ніж здається. Папіломи й бородавки – це не проблема, коли є надсучасний електрокоагулятор та кріодеструктор, які дозволяють видалити новоутворення швидко і безболісно.

Нестабільність імунної системи формує слабкий захист від вірусів. Саме тоді, коли захисні сили організму знижені, на обличчі, стопах, руках і на всьому тілі з’являються бородавки, папіломи й інші новоутворення. Це вагома причина, щоб звернутися до спеціалістів клініки Медіостар. Вони здійснять необхідну діагностику та складуть індивідуальну програму для лікування. Дерматологія має набір унікальних знань, які дозволяють не лише виявити захворювання волосся, шкіри та нігтів. Поспілкуйтеся з лікарем. Він знає ефективні методи для лікування та профілактики.

Якщо бородавки спричиняють дискомфорт, то їх слід видаляти без вагань. Використання рідкого азоту для даних цілей буде найбільш вдалим варіантом, адже процес абсолютно безпечний та безболісний. Деякі пацієнти, перш ніж звернутися до Медіостар, намагалися видалити новоутворення самостійно, що не призвело до бажаного результату. Чи варто так ризикувати не знаючи точний діагноз. Більш того, необережне поводження з хімічно активними речовинами та чистотілом, який до речі, є отруйним, часто призводить до опіків. Подібні маніпуляції не лише небезпечні для людини, вони абсолютно не мають сенсу, адже у Медіостар в місті Львів активно практикується кріодеструкція. Низькі температури сприяють глибокому заморожуванню тканин, спричиняючи їх руйнування і, як наслідок, видалення новоутворень.

Переваги клініки Mediostar

Медіостар – це дерматологічний центр у Львові, який виділяється інноваційним обладнанням та спеціалістами з унікальними наборами знань, що дозволяє нам ефективно виявляти, лікувати та проводити профілактику різноманітних захворювань шкіри, випадіння волосся, нігтів.

Наша клініка дерматології у Львові володіє наступними перевагами:

 • Повний цикл дерматологічних процедур (діагностування, лікування, профілактика рецидивів);
 • Сучасне обладнання;
 • Висококваліфіковані лікарі;
 • Виключно індивідуальний підхід;
 • Якісні, сертифіковані медикаменти українського та закордонного виробництва;
 • Широкий асортимент інших послуг по догляду за шкірою волоссям та нігтями.

В яких випадках потрібна порада дерматолога

Хоч люди звикли вирішувати переважну кількість своїх проблем самостійно і не надто полюбляють звертатися до лікарів, але в ряді випадків консультація спеціаліста буде єдино правильним вибором. Коли на шкірі з’являються висипання чи гнійнички – це вже привід для хвилювання, особливо, якщо вони не зникають впродовж 3 днів і спричиняють дискомфорт у вигляді свербіння або печіння. Зміна кольору, форми чи розміру новоутворення також являються стимулами для запису на прийом до дерматолога, не кажучи про:

 • кровотечу;
 • надрив;
 • збільшення кількості бородавок;
 • появу новоутворень на місцях, де вони можуть травмуватись.

Також за порадою до спеціаліста часто звертаються пацієнти, котрі мають проблеми з ростом нігтів чи волосся. Не завадить консультація і людям, у яких є алергія, якщо вони часто відвідують солярій чи у випадку, коли наявні:

 • проблеми з ендокринною і нервовою системою;
 • слабкий імунітет;
 • захворювання травної системи.

Лікар з Медіостар, котрий має величезний досвід і використовує інноваційну методику в дерматології, знає як здійснити правильну діагностику та лікування або ж видалення новоутворення швидко і безболісно. Від його навичок та умінь залежить наскільки якісно буде проведена процедура, а також вигляд шкіри після загоєння. Користуйтеся послугами надійної клініки у Львові, щоб позбавитись від папілом та бородавок і отримати найкраще обслуговування.

Дерматологія в клініці Медіостар – Чому хворіє шкіра?

Чому хворіє шкіра? Причини появи висипів та новоутворень бувають найрізноманітнішими:

 • грибки й паразити;
 • віруси та інфекції;
 • певні захворювання печінки, ураження судин, поганий обмін речовин;
 • авітаміноз та спадковість;
 • травми і результати професійної діяльності;
 • вплив побутової хімії, косметики, низьких та високих температур.

Так чи інакше, проте майже кожна людина страждає від захворювань шкіри і потребує кваліфікованої консультації. Акне та надмірна пігментація, різке старіння шкіри й інтенсивне випадання волосся, занадто активне функціонування сальних і потових залоз, висипання та новоутворення різного виду – вагомі причини для запису на прийом до дерматолога.

Десь у 80% людей зустрічаються прояви вугрової хвороби. Частіш за все від неї страждають молоді люди – до 25 років, але навіть ідеальна шкіра у більш зрілому віці зазнає не надто приємних змін. Стреси, гормональні порушення та безліч інших факторів можуть призвести до дерматологічних захворювань. Ми часто ігноруємо негативні зміни, не знаходячи часу на діагностику та лікування, але думки про те, що мине трохи часу і шкіра знову засяє – хибні. Тривала бездіяльність здатна спровокувати прогресування захворювання і, самолікування буде не кращим виходом, адже воно часто не ефективне та залишає по собі певні дефекти, наприклад, рубці.

Завітайте до клініки Медіостар у Львові, щоб дізнатися про причини наявних захворювань і отримати персональні рекомендації. Наші спеціалісти здатні простежити зв’язок між естетичними проблемами й дерматологічними порушеннями. Дерматолог детально огляне проблемну зону та підбере процедури для ефективного лікування чи методи для видалення новоутворень, які будуть актуальні у конкретному випадку. Іноді для більш детального аналізу проблеми лікар дає направлення до лабораторії. Потім він може назначити індивідуальну дієту і необхідні процедури.

Підготовка до обстеження

Перед візитом до дерматолога, важливо правильно підготуватись для максимально ефективного прийому, а саме:

 • Зробіть запис на прийом заздалегідь. Багато дерматологів мають зайнятий графік, тому важливо забезпечити собі час для прийому.
 • Складіть список питань, які ви хотіли б обговорити з дерматологом. Це допоможе вам не забути жодного важливого питання і дозволить дерматологу зрозуміти ваші потреби.
 • Підготуйте інформацію про своє здоров’я. Дерматолог може запитати про вашу медичну історію, у тому числі про хвороби, які ви мали в минулому, ліки, які приймаєте, спосіб життя, що може впливати на стан вашої шкіри.
 • Не застосовуйте косметичні засоби перед візитом. Вони можуть створити складнощі у визначенні стану вашої шкіри та призначенні лікування.
 • Не забувайте про раніше проведені тести та про результати лікування. Якщо ви проходили будь-які тести або лікувалися з іншої причини, важливо про це повідомити.
 • Одягніть легкий та зручний одяг, який дозволить лікарю зручно проводити огляд.
 • Дерматолог може призначити додаткові тести або лікування, тому важливо мати достатньо часу на візит, звільніть його з певним запасом.

Процес обстеження в лікаря дерматолога

Лікар дерматолог у Львові розпочинає обстеження зазвичай зі співбесіди з пацієнтом, проводиться первинна консультація, з’ясовуються скарги та історія хвороби, здійснює загальний огляд шкіри, визначає наявність ознак інфекцій, запалення, або інших проблем.

Після цього дерматолог може здійснити більш детальний огляд шкіри, визначити тип та виявляти патології (пігментні плями, родинки, висипи, волосяні фолікули).

Виявивши патології замовляються додаткові дослідження: аналіз крові, біопсія, мазок на бактерії, віруси чи грибки.

Для пацієнтів зі шкірними хворобами, може здійснюватись додатковий огляд тіла з метою виявлення інших проявів хвороби (лускування, плями, ранки, свербіж, набряки).

Далі рекомендується лікування, яке може включати ліки, місцеві засоби, процедури лазерної терапії, хірургічне втручання, фототерапію, використання кріодеструктора та електрокоагулятора.

Хороший дерматолог у Львові в цілому, обстежує пацієнта від 15 до 60 хвилин, в залежності від складності проблеми та обсягу необхідних досліджень.

Консультація дерматолога вищої категорії в нашому центрі допоможе виявити проблему та підібрали індивідуальний план її вирішення.

Індивідуальний план лікування

Дерматологічна клініка у Львові ‘Медіостар” використовує індивідуальні плани лікування, які складаються на основі результатів обстеження та історії захворювання.

Лікар діагностує проблему, визначає, яка частина шкіри порушена та чи існує взаємозв’язок з іншими медичними проблемами. В залежності від проблеми та її ступеня, може запропонувати різні методи лікування, такі як:

 • Консервативне лікування, що включає в себе застосування лікарських засобів, кремів, мазей, лосьйонів.
 • Фізіотерапію, яка може включати у себе лазерне лікування, кріохірургію, електрокоагуляцію, фототерапію, інші методи.
 • Хірургічне втручання у випадках, якщо на шкірі є пухлина, або пухлиноподібна форма.
 • Дієта та інші спеціальні заходи, які можуть бути необхідні для контролю за певними типами шкірних захворювань.

Як часто треба відвідувати дерматолога і чому?

Клініка дерматології у Львові “Mediostar” рекомендує записуватись на консультацію до лікаря дерматолога з урахуванням наступних кількох факторів (вік, стан шкіри, ризики виникнення захворювань тощо). Основні наступні:

 • Регулярні огляди для профілактики один раз на рік.
 • Якщо ви помітили зміни на шкірі, такі як висипання, плями, ранки, здуття, вузли або пухлини, то потрібно якнайшвидше звернутися до дерматолога.
 • Якщо присутнє хронічне захворювання шкіри (псоріаз, екзема, акне, або розтяжки) рекомендується відвідувати дерматолога на регулярній основі для контролю стану захворювання та підтримки найбільш ефективного лікування.
 • При наявності факторів ризику (схильність до сонячних опіків, сімейна історія захворювань шкіри, часте відвідування соляріїв, висока експозиція до токсичних речовин) рекомендовано відвідувати один раз на 3 місяці.

Якщо Ви помітили любі з вищеперелічених ознак, то необхідна первинна консультація дерматолога, варто записатись на прийом до лікаря вищої категорії в нашій клініці для отримання консультації щодо догляду за шкірою та лікування при необхідності.

В Україні консультація дерматолога все ще не поширене явище, хоча саме вона може попередити багато захворювань шкіри з важкими наслідками.

До та після процедури
Процедура: Видалення новоутворення Метод видалення: Електрокоагуляція Лікар-дерматолог: Наталія Синюк
Процедура: Видалення новоутворення
Метод видалення: Електрокоагуляція
Лікар-дерматолог: Наталія Синюк

Процедура: Видалення новоутворення Метод видалення: Електрокоагуляція Лікар-дерматолог: Вікторія Збірко
Процедура: Видалення новоутворення
Метод видалення: Електрокоагуляція
Лікар-дерматолог: Вікторія Збірко
Процедура: Видалення новоутворення Метод видалення: Електрокоагуляція Лікар-дерматолог: Вікторія Збірко
Процедура: Видалення новоутворення
Метод видалення: Електрокоагуляція
Лікар-дерматолог: Вікторія Збірко
Відгуки наших клієнтів
Вітаю, скористалася пропозицією до дня меланоми і отримала не тільки змістовну консультацію та огляд, але і маленькі подарунки, Дякую клініці Медіостар)
Вікторія 09.05.2023
“Вітаю, скористалася пропозицією до дня меланоми і отримала не тільки змістовну консультацію та огляд, але і маленькі подарунки, Дякую клініці Медіостар)”
Дякую дерматологу Наталі, виконуючи її рекомендації результат настав зовсім скоро.
Марія 05.04.2023
“Дякую дерматологу Наталі, виконуючи її рекомендації результат настав зовсім скоро.”
Все було супер, вдячна що колись стала клієнтом клініки Медіостар вперше.
Марта 06.03.2023
“Все було супер, вдячна що колись стала клієнтом клініки Медіостар вперше.”
Вам точно сподобається в нас!
post image