Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лікування акне (вугрової хвороби) у Львові

BBL (видалення пігментації)
Час Опис Ціна
Один імпульс 450 грн
20 хв. 10х10 1000 грн
40 хв. Стегна 3500 грн
40 хв. Сідниці 3000 грн
40 хв. Верхня частина спини 2500 грн
30 хв. Передпліччя 3000 грн
40 хв. Руки 4500 грн
30 хв. Руки до ліктя 1500 грн
20 хв. Кисті рук 950 грн
10 хв. Кістковий край орбіти ока 700 грн
40 хв. Все обличчя 1800 грн
Лікування акне
Час Опис Ціна
Плечі 1700 грн
60 хв. Спина 3600 грн
60 хв. Обличчя+шия+груди 2700 грн
20 хв. Груди 1500 грн
15 хв. Шия 870 грн
10 хв. Підборіддя 450 грн
20 хв. Т-зона 1100 грн
15 хв. Чоло 650 грн
10 хв. Щоки 1000 грн
20 хв. Все обличчя 3000 грн
Один імпульс 450 грн
Судинні патології
Час Опис Ціна
Одна судинна зірочка 500 грн
10 хв. Верхня губа 300 грн
10 хв. Підборіддя 450 грн
10 хв. Щоки 1000 грн
20 хв. Ніс+щоки 1300 грн
10 хв. Ніс 550 грн
40 хв. Все обличчя 1800 грн

Чому виникають вугрі? Акне чи вугрова хвороба – це передбачуваний результат закупорення волосяних фолікулів, яка супроводжується запальним процесом. Щоб позбавитись від висипання зазвичай здійснюють поверхневе очищення шкіри. Чи ефективне воно? Маніпуляції дійсно іноді призводять до часткового покращення ситуації, та позитивний ефект має короткотривалий характер, бо бактерії знаходяться в порах надто глибоко.

Як позбавитись від вугрів і, чи можливо це взагалі? Фототерапія в клініці лазерної та естетичної косметології – ваш шанс позбутися від захворювання назавжди. Чи готові ви змінити своє життя на краще? З апаратами BBL Sciton та Lumenis M22 ми швидко втілимо ваші бажання в реальність

Чому виникає вугрова хвороба?

Понад 80% людей у віці 12-25 років потерпає від неприємних висипань на шкірі. Це пов’язано з гормональними змінами, які сприяють підвищенню секреції шкірного сала. Воно накопичується у залозах і стає помітним кожному. Але, від вугрової хвороби страждають не лише підлітки. Причини, що призводять до появи акне, бувають різними, та частіш за все вугрі виникають внаслідок порушень в роботі ендокринної чи імунної системи. Також висипання можуть з’являтися при наявності проблем із травленням або нервово-психологічних розладів.

Вугрова хвороба – це вирок? Звісно що, – ні! Лазерне лікування з використанням Lumenis M22 чи Sciton BBL – метод, який допомагає повністю видалити ороговілі клітини і позбавити від акне. Неінвазивна технологія сприяє швидкому виправленню недоліків на шкірі. Світлові промені впливають лише на чітко визначені зони, гарантуючи отримання вражаючого результату.

Новітнє обладнання з синім бактерицидним фільтром активно знищує пропіонбактерії, через діяльність яких у людини і з’являються вугрі. Лазери не лише руйнують хвороботворні мікроорганізми, а й покращують імунні процеси у шкірі. За допомогою гнучких насадок спеціаліст успішно проводить маніпуляції навіть найскладніших зон. Фотолікування з BBL та IPL – найефективніший спосіб боротьби з акне у Львові. Процедура є абсолютно безпечною. Крім того, вона зовсім безболісна, бо обладнання укомплектоване високоефективною системою охолодження. Ви очистите та омолодите шкіру і, вона засяє красою та здоров’ям.

Лазерне лікування: показання, ефект, рекомендації

Надсучасне обладнання дуже ефективне в лікуванні:

  • рожевих та підліткових вугрів;
  • розширення пор і надмірної секреції шкірного сала;
  • шрамів від акне.

Під час лікування висипання враховують масу факторів, серед яких не лише вік та стать пацієнта, а й особливості його психоемоційного стану, спосіб життя, захворювання, що були перенесені раніше, та харчування. Проаналізувавши отримані дані, лікар складе план лікування. Його треба дотримуватись в обов’язковому порядку, щоб мінімізувати кількість глибоких та болючих виразок.

Задача косметолога розробити програму, яка дозволить запобігти появі шрамів і зменшить тривалість неприємного захворювання. Лазерне лікування буде доречне при наявності різних дерматологічних проблем, та найбільш доцільно його застосовувати при запаленні чи гноїнні. Під час процедури лазерний промінь заглиблюється в шкіру на 1 мм, після чого вона миттєво охолоджується. Це абсолютно безболісно, адже нервові закінчення розташовані більш глибоко.

Медіостар застосовує унікальні лазерні методики, які повертають здоров’я молодій шкірі і сприяють вирішенню старих проблем. Після лікування клієнти помічають, як на шкірі зникають майже всі висипи, а запалення суттєво зменшуються у розмірах. Пори на обличчі також стають малопомітними, воно сяє красою та здоров’ям.

Підготовка і тривалість процедури

Під час спілкування з пацієнтом лікар-косметолог розкаже про особливості та нюанси процедури і порадить припинити приймання ліків та використання зволожуючих засобів для шкіри за 4 тижні до фототерапії.

Середня тривалість сеансу складає від 15 до 30 хвилин. Вона залежить від розмірів ураженої ділянки. Косметолог обробляє зону, використовуючи лазер, і охолоджує її, щоб попередити виникнення неприємних відчуттів. Після завершення маніпуляцій на шкірі з’явиться почервоніння і невеликий набряк, який зникне через 2 доби. Мине 2 тижні після візиту до клініки у Львові і, ви помітите перші результати від процедури, а максимального ефекту буде досягнуто десь через 3 місяці.

Систематичне лікування дозволить отримати кращий результат. Це може бути 5-7 сеансів з інтервалом у 14 днів. План лікування складає і коригує лікар, оцінивши реакцію дерми на фототерапію. Після процедури не рекомендується використовувати мило та спиртовмісні засоби для догляду за шкірою на протязі 2-3 днів, однак, вкрай бажано її змащувати білантенолом по 3 рази на день. Крем від сонця також буде надзвичайно доречний для захисту оброблених зон.

Лікування вугрів за допомогою надсучасного лазера – ефективний спосіб боротьби з небажаними висипаннями. Воно дозволяє позбутися від старих проблем і відновити водно-жировий баланс шкіри та пришвидшити процес її відновлення. Лазер лікує та повертає красу і молодість. Щоб дізнатися про доцільність процедури у конкретному випадку, запишіться на консультацію до спеціаліста з клініки Медіостар.

#gallery-5 { margin: auto; } #gallery-5 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-5 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
До та після процедури
Процедура: Фотоомолодження/лікування акне Кількість процедур: 4 Лікар-косметолог: Оксана Самотос
Процедура: Фотоомолодження/лікування акне
Кількість процедур: 4
Лікар-косметолог: Оксана Самотос
Процедура: Фотоомолодження/лікування акне Кількість процедур: 5 Лікар-косметолог: Вікторія Збірко
Процедура: Фотоомолодження/лікування акне
Кількість процедур: 5
Лікар-косметолог: Вікторія Збірко
Процедура: Фотоомолодження/лікування акне Кількість процедур: 3 Лікар-косметолог: Ольга Харко
Процедура: Фотоомолодження/лікування акне
Кількість процедур: 3
Лікар-косметолог: Ольга Харко
Вам точно сподобається в нас!
post image