Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Радіочастотний ліфтинг тіла у Львові в клініці Медіостар

RF-ліфтинг
Відбілювання інтимних зон
RF-ліфтинг
ЧасОписЦіна
40 хв.RF-Tone800 грн
40 хв.Груди850 грн
40 хв.Шия+груди750 грн
30 хв.Шия380 грн
60 хв.Обличчя+шия1100 грн
60 хв.Обличчя+шия+груди1250 грн
30 хв.Нижня третина обличчя (підборіддя, овал)600 грн
30 хв.Зона навколо очей450 грн
50 хв.Все обличчя850 грн
RF-ліфтинг
ЧасОписЦіна
1 год. 20 хв.Живіт+сідниці+стегна1400 грн
60 хв.Живіт+сідниці1000 грн
60 хв.Живіт+стегна1000 грн
60 хв.Живіт+боки+стегна1150 грн
60 хв.Живіт+боки650 грн
40 хв.Сідниці600 грн
60 хв.Стегна600 грн
40 хв.Боки380 грн
40 хв.Живіт500 грн
40 хв.Внутрішня поверхня плеча450 грн
40 хв.Руки650 грн
30 хв.Кисті300 грн
Відбілювання інтимних зон
ЧасОписЦіна
1 год.Глибоке бікіні4000 грн

Радіочастотний ліфтинг, він же, термоліфтинг, – омолодження шкіри тіла та обличчя за допомогою безопераційної методики, за використанням RF-імпульсів. Виділене в процесі тепло стимулює фібробласти до більш активного синтезу еластину й колагену, які в свою чергу сприяють покращенню реструктуризації шкіри. В дермі нормалізується обмін речовин і здійснюється підтяжка тіла. RF-ліфтинг у Львові вважається абсолютно безпечною процедурою, адже він передбачає поступове прогрівання шкіри до 42оС, і не пов’язаний з випромінюванням. Імпульси апарата нового покоління дозволяють клієнту клініки Медіостар повністю розслабитись і отримати задоволення від процесу реструктуризації тіла.

Термоліфтинг часто використовується для омолодження стегон та живота, шиї та декольте, для формування більш підтягнутого овалу обличчя і зменшення носогубних складок. Досягти жаданого результату допомагає апарат РХ -3000, з контролем температури. Це обладнання нового покоління, що має спеціальний датчик. Воно підвищує потужність енергії без поверхневого перегрівання. Чи важливо це? Звісно, адже оптимальною температурою для людини вважається саме 42оС. Вона активує процеси регенерації і «спалення» жирових накопичень без шкоди для організму.

Будова й функціонал апарата РХ-3000

Як правило, достатньо 4-7 процедур радіочастотного ліфтингу, щоб підтягти та омолодити шкіру. В клініці Медіостар для даних цілей використовується апарат РХ-3000 з трьома маніпулами. Біполярна насадка потрібна для підтягнення шкіри в делікатних зонах, в тому числі біля брів та навколо очей. Щоб досягти бажаного ефекту, маніпуляції варто проводити раз на 7-10 днів.

Мультиполярна насадка використовується для радіочастотного ліфтингу рук, декольте, обличчя та шиї. В маніпулі розміщено не менше 3-х електродів, та одночасно використовується не більше 2-х. Глибина дії сягає півтора сантиметра.

Мультиполярна насадка для тіла передбачає обробку великих поверхонь і відмінно підходить для боротьби з целюлітом. RF-імпульси нагрівають підшкірний жир і сприяють виведенню застійної рідини, яка і є головною причиною виникнення даної проблеми. Для успішного лікування зазвичай потрібно близько 10 процедур з періодичністю в один тиждень.

Радіочастотний ліфтинг тіла: показання й протипоказання

Процедура рекомендована при дряблості шкіри й опущенні тканин обличчя, в тому числі підшкірно-жирової клітковини. RF-імпульси активно борються із зовнішніми проявами старіння, ліквідуючи зморшки:

  • на лобі;
  • в зоні носогубного трикутника;
  • навколо очей.

Вони прибирають розтяжки та звужують широкі пори, підвищують пружність шкіри в межах декольте та на шиї, ліквідують ознаки фотостаріння, зменшують жирові відкладення та прояви целюліту, підвищують тонус тканин. Радіочастотний ліфтинг може бути проведений на будь-якій ділянці тіла та обличчя, яка потребує омолодження та підтяжки. Процедура ідеально підходить для моделювання фігури.

Апарат РХ-3000 сприяє покращенню кровообігу та підсилює активність метаболічних процесів. Під впливом його імпульсів клітини насичуються киснем, м’язи розслаблюються і зникає біль. Після покращення лімфодренажу, тіло очищається від токсинів та зайвих жирових клітин. Результат, отриманий після проходження курсу RF-терапії з 5-10 процедур, закріплюється на тривалий час, в середньому на період до 2-х років. Лікування передбачає незначну кількість протипоказань:

  • онкологія;
  • хвороби крові та наявність кардіостимулятора;
  • вагітність;
  • пошкодження поверхні в зоні обробки та хвороби шкіри в стадії загострення.

Щоб дізнатися про можливість проведення радіочастотного ліфтингу у Львові, поспілкуйтесь зі спеціалістом клініки Медіостар. При відсутності протипоказань він порекомендує вам цю безопераційну методику, яка запускає омолоджуючі процеси за рахунок людських ресурсів, тож не має синдрому відміни. Неінвазивна технологія може бути застосована не залежно від пори року. Вона безпечна та безболісна і підходить для будь-якого фототипу шкіри. Результати проявляються вже після першої процедури, та що особливо приємно, після пройденого лікування пацієнт не потребує тривалої реабілітації, а незначне почервоніння зникає буквально через кілька годин після сеансу. Виглядати гарно та привабливо можна в будь-якому віці і, ви маєте змогу отримати неспростовні докази в клініці Медіостар.

Вам точно сподобається в нас!
post image