Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція бікіні в клініці Медіостар

Інтимні зони
Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
ЧасОписЦіна
10 хв.Міжсіднична складка650 грн
15 хв.Мошонка570 грн
10 хв.Зона лобка900 грн
20 хв.Бікіні глибоке (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок)1300 грн
10 хв.Бікіні (навколо плавок)1000 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона ніг
ЧасОписЦіна
15 хв.Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина)620 грн
20 хв.Стегна1300 грн
10 хв.Сідниці850 грн
10 хв.Коліна350 грн
15 хв.Гомілки з колінами1300 грн
15 хв.Гомілки1100 грн
10 хв.Пальці стопи400 грн
30 хв.Ноги2440 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона обличчя
ЧасОписЦіна
10 хв.Мочки вух300 грн
10 хв.Шия (передня або задня частина)500 грн
30 хв.Все обличчя950 грн
10 хв.Скроні350 грн
10 хв.Щоки350 грн
10 хв.Лінія чола350 грн
10 хв.Міжбрів’я250 грн
10 хв.Підборіддя450 грн
10 хв.Верхня губа350 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона рук
ЧасОписЦіна
10 хв.Пахвові області500 грн
10 хв.Пальці200 грн
15 хв.Кисті рук + пальці450 грн
15 хв.Передпліччя900 грн
15 хв.Руки по всій довжині1110 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона спини і живота
ЧасОписЦіна
15 хв.Верхня частина спини + плечі1220 грн
15 хв.Плечі650 грн
20 хв.Спина2100 грн
10 хв.Ореоли300 грн
10 хв.Поперекова ділянка620 грн
15 хв.Живіт1160 грн
15 хв.Груди770 грн
10 хв.Біла лінія живота350 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн

Бути жінкою – не легко! Щоб виглядати впевнено та привабливо слід постійно стежити за своєю зовнішністю і, варто лише ненадовго розслабитись, як миттєво ситуація виходить з-під контролю і потрібно надолужувати втрачене. Сьогодні існує безліч методів боротьби з небажаним волоссям у зоні бікіні та найсучаснішим і найдієвішим серед них є лазерна епіляція. В її основу покладений принцип селективного фототермолізу. Завдяки йому від надмірного оволосіння можна позбутися назавжди.

Лазерна епіляція бікіні дуже популярна, особливо напередодні пляжного сезону. Це – не бриття, яке подразнює шкіру і не болісна воскова епіляція, а ефективний та сучасний метод, котрий у клініці Медіостар реалізується за допомогою діодного лазера Lumenis Light Sheer DUET. Він гарно очищає шкіру від волосся в інтимній зоні, окрім світлого та пушкового, яке не містить меланіну. На вас чекає швидкий та безболісний шлях до краси та гладкості шкіри: промінь лазера, вливаючи на конкретну ділянку, руйнує пігмент у фолікулах. В результаті волосся, яке не отримує достатнього живлення, випадає через декілька днів після сеансу епіляції інтимної зони. Воно більше ніколи не виросте із закритої цибулини, тож позбутися від волосся назавжди – цілком реально.

Ефект після лазерної епіляції у Львові

В останні роки технології розвивалися надто швидко і тепер, – ви можете забути про болісну та травматичну епіляцію бікіні. Динамічний лазер створює мінімум дискомфорту, хоча клієнт з надто чутливою шкірою може скористатися спеціальним засобом, та в ньому, як правило, не має потреби. Процедура не шкідлива і дуже ефективна. Вже після першого сеансу в зоні трусиків зникне 20-40% волосся, що перебуває у активній фазі росту. На шкірі не залишаться:

 • чорні цятки;
 • рубці;
 • вросле волосся.

Клієнт Медіостар у Львові отримає гладку та оксамитову шкіру після епіляції бікіні. Ефект залежить від індивідуальних характеристик волосяного покриву, та особливо він помітний при роботі з темним волоссям на фоні світлої шкіри. В будь-якому разі лазерна епіляція інтимної зони гіпоалергенна та абсолютно безпечна. Вона буває класичною, тобто до лінії трусиків, і глибокою. Це ідеальний спосіб для видалення волосяного покриву у важкодоступних місцях і позбавлення від врослих волосків. Шкіра набуде приємної гладкості після першої процедури і не засмутить вас запаленням чи мікрорубцями. Скористайтеся можливостями сертифікованого обладнання клініки Медіостар у місті Львів, щоб підкреслити красу власного тіла і назавжди забути про болісний шугаринг.

Підготовка до процедури епіляції зони бікіні

Лазерна епіляція передбачає максимально простий підготовчий процес, який полягає в дотриманні деяких нескладних правил:

 • за 2 тижні до сеансу епіляції та 2 тижні після нього не можна засмагати;
 • протягом 14 днів перед проведенням процедури не слід висмикувати волосся на ділянках, які бажаєте проепілювати;
 • за 3 дні до сеансу не можна протирати обрані зони спиртовмісними засобами;
 • варто відмовитись від процедури, якщо пацієнт вживає антибіотики тетрациклінового ряду чи приймав їх за два тижні до назначеного сеансу;
 • перед процедурою необхідно ретельно поголити ділянки шкіри, на яких буде видалятися зайве волосся.

Перед початком епіляції на шкіру клієнта наносять гель, який покращує ковзання маніпули. Спеціаліст встановлює на обладнанні необхідні параметри відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Довжина променю обирається з урахуванням фототипу людини. Він впливає на волосяні фолікули, що знаходяться на глибині до 4 мм. В результаті волосся випадає – відразу або через декілька днів.

Кожна людина особлива, тож зважаючи на це, тривалість курсу лазерної епіляції варіює. В середньому для видалення волосся достатньо 4-8 сеансів. Інтервал між першими двома процедурами складає один місяць. Наступний сеанс назначають десь через 7-8 тижнів, а всі інші проводять з інтервалом у 2 місяці. В результаті мінімальний курс процедур лазерної епіляції становить близько одного року.

Показання, протипоказання, реабілітація

Епіляцію інтимної зони обирають переважно, як естетичну процедуру, та вона частково є елементом загальної гігієни і має деякі показання:

 • вросле волосся;
 • подразнення від бритви;
 • чорні цятки після інших процедур.

Лазерне видалення волосся – кращий спосіб отримати чисту та гладку шкіру без частого використання бритви чи епілятора. Воно безпечне, та все ж протипоказане у деяких випадках, до яких відносяться:

 • вагітність;
 • цукровий діабет чи онкологічні захворювання;
 • хвороби шкіри у стадії загострення (герпес, псоріаз, екзема тощо).

Варто зауважити, що не видаляється сиве, світле, пушкове волосся. Також лікарі намагаються оминати ті ділянки шкіри, на яких є родимки, проте вони не є протипоказаннями. Крім того, фахівці не рекомендують епілювати варикозні ділянки, якщо немає в цьому необхідності.

Пацієнти гарно переносять лазерну епіляцію бікіні. Звісно, іноді після проведення процедури виникає незначне почервоніння шкіри, що не супроводжується неприємними відчуттями і проходить протягом години. Шкіра стає більш чутливою, тож потребує делікатного поводження і захисту від засмаги на найближчі 2 тижні. У сонячну пору на відкриті епільовані ділянки необхідно наносити сонцезахисний крем зі ступенем захисту не менше 35 SPF.

Лазерна епіляція зони бікіні у Львові: гарантія результату

Обравши клініку Медіостар, основним напрямком діяльності якої є класична косметологія, ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам, що працюють з найсучаснішим новітнім обладнанням. Після проходження повного курсу процедур, що в середньому становить від чотирьох до восьми сеансів, клієнт позбудеться близько 80% небажаного волосся! Частина волосся буде перебувати у стані спокою, та досягти ідеальної гладкості можливо! 1-2 підтримуючі процедури на рік – запорука гарного результату.

Позбався від небажаної рослинності! Відчуй красу на дотик… Кваліфікований персонал та високоякісне обладнання – все, що потрібно для твого комфорту.

Вам точно сподобається в нас!
post image