Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція бікіні у Львові

Інтимні зони
Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
Час Опис Ціна
10 хв. Міжсіднична складка 650 грн
15 хв. Мошонка 570 грн
10 хв. Зона лобка 900 грн
20 хв. Бікіні глибоке (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок) 1300 грн
10 хв. Бікіні (навколо плавок) 1000 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона ніг
Час Опис Ціна
15 хв. Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина) 620 грн
20 хв. Стегна 1300 грн
10 хв. Сідниці 850 грн
10 хв. Коліна 350 грн
15 хв. Гомілки з колінами 1300 грн
15 хв. Гомілки 1100 грн
10 хв. Пальці стопи 400 грн
30 хв. Ноги 2440 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона обличчя
Час Опис Ціна
10 хв. Мочки вух 300 грн
10 хв. Шия (передня або задня частина) 500 грн
30 хв. Все обличчя 950 грн
10 хв. Скроні 350 грн
10 хв. Щоки 350 грн
10 хв. Лінія чола 350 грн
10 хв. Міжбрів’я 250 грн
10 хв. Підборіддя 450 грн
10 хв. Верхня губа 350 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона рук
Час Опис Ціна
10 хв. Пахвові області 500 грн
10 хв. Пальці 200 грн
15 хв. Кисті рук + пальці 450 грн
15 хв. Передпліччя 900 грн
15 хв. Руки по всій довжині 1110 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона спини і живота
Час Опис Ціна
15 хв. Верхня частина спини + плечі 1220 грн
15 хв. Плечі 650 грн
20 хв. Спина 2100 грн
10 хв. Ореоли 300 грн
10 хв. Поперекова ділянка 620 грн
15 хв. Живіт 1160 грн
15 хв. Груди 770 грн
10 хв. Біла лінія живота 350 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн

Бути жінкою – не легко! Щоб виглядати впевнено та привабливо слід постійно стежити за своєю зовнішністю і, варто лише ненадовго розслабитись, як миттєво ситуація виходить з-під контролю і потрібно надолужувати втрачене. Сьогодні існує безліч методів боротьби з небажаним волоссям у зоні бікіні та найсучаснішим і найдієвішим серед них є лазерна епіляція бікіні. В її основу покладений принцип селективного фототермолізу. Завдяки йому від надмірного оволосіння можна позбутися назавжди.

Лазерна епіляція бікіні Львів дуже популярна, особливо напередодні пляжного сезону. Це – не бриття, яке подразнює шкіру і не болісна воскова епіляція, а ефективний та сучасний метод. У клініці Медіостар епіляція зони бікіні у Львові реалізується за допомогою діодного лазера Lumenis Light Sheer DUET. Він гарно очищає шкіру від волосся в інтимній зоні, окрім світлого та пушкового, яке не містить меланіну. Якщо ви залишитеся на лазерну епіляцію, на вас чекає швидкий та безболісний шлях до краси та гладкості шкіри. В результаті волосся, яке не отримує достатнього живлення, випадає через декілька днів після сеансу епіляції у Львові. Воно більше ніколи не виросте із закритої цибулини, тож позбутися небажаного волосся на тілі назавжди – цілком реально. Крім того, підготовка до лазерної епіляції не вимагає особливих зусиль.

Ефект після лазерної епіляції у Львові

В останні роки технології розвивалися надто швидко і тепер, – ви можете забути про волосся в зоні бікіні. Динамічний лазер створює мінімум дискомфорту, хоча клієнт з занадто чутливою шкірою може скористатися спеціальним засобом, та в ньому, як правило, не має потреби. Так, лазерна епіляція бікіні не шкідлива і дуже ефективна, передбачає видалення небажаного волосся. Вже після першого сеансу волосся по лінії трусиків зникне 20-40% волосся, що перебуває у активній фазі росту. На шкірі не залишаться:

 • чорні цятки;
 • рубці;
 • вросле волосся.

Все, що Вам потрібно, – записатися на лазерну епіляцію. Ви отримаєте гладку та оксамитову шкіру після епіляції бікіні. Ефект залежить від індивідуальних характеристик волосяного покриву, та особливо він помітний при роботі з темним волоссям на фоні світлої шкіри. В будь-якому разі лазерна епіляція у Львові гіпоалергенна та абсолютно безпечна. Вона буває класичною, тобто бікіні по лінії трусиків, і глибокою. Це ідеальний спосіб для видалення волосяного покриву у важкодоступних місцях і позбавлення від врослих волосків. Шкіра набуде приємної гладкості після першої процедури і не засмутить вас запаленням чи мікрорубцями. Під час процедури обробляється і міжсіднична складка, а також зона лобка. Скористайтеся можливостями сертифікованого обладнання клініки Медіостар у місті Львів, щоб підкреслити красу власного тіла і назавжди забути про болісний шугаринг.

Переваги процедури

Процедура лазерної епіляції має низку переваг.

 • Комфорт. Все залежить від рівня чутливості пацієнта, але в цілому процедура епіляції бікіні безболісна. Для мінімізації дискомфортних відчуттів на чутливі ділянки наносять анестетик. Використання ефективних охолоджувальних систем нейтралізує дію високих температур, тому максимум, що може відчути пацієнт, коли обробляються статеві губи, міжсіднична складка, – легке поколювання.
 • Ефективність. Вже після кількох сеансів епіляції бікіні ви побачите перші результати, адже волосся стає рідшим, тоншим, повільніше росте. Так, лазерна епіляція у Львові визнана найбільш ефективним методом позбавлення від небажаного волосся.
 • Безпека. Проміння лазера проникає на 2-5 мм в глибину шкіри. Воно не захоплює нерви, м’язи, внутрішні органи, судини. Нагрівається виключно волосяна цибулина, а не ділянки шкіри. Процедура підходить для делікатних зон – бікіні, пахв. При цьому статеві губи не подразнюються. Обравши бікіні глибоке в Медіостар, ви можете бути впевнені у безпеці. Ризик інфікування виключено.
 • Виключено ризик інфікування, що дуже важливо для видалення волосся в інтимних зонах.
 • Тривалий результат. Завдяки лазерному випромінюванню фолікул руйнується назавжди. А після процедури волосина випадає і не відростає далі. Щоб повністю позбутися небажаного волосся, потрібно пройти курс процедур. Так у певній зоні руйнуються всі фолікули.
 • Швидкість. Лазерна епіляція зони бікіні за вигідною ціною у Львові не займає багато часу. Комплексна процедура триває не більше однієї години. Після гоління чи шугарінгу часто є подразнення, порізи, почервоніння. Щоб шкіра знову стала гладенькою, потрібно як мінімум 2-3 дні. Якщо ви зробите бікіні глибоке в Медіостар, поверхня шкіри буде злегка червона тільки перші 5 хвилин.
 • Гіпоалергенність. Епіляцію лазером рекомендують тим, хто страждає від алергічних реакцій після депіляції, шугарингу. Використання діодного лазера не викликає алергії.

Безпечність та ефективність процедури залежить від налаштувань обладнання. Якщо технологія проведення процедури порушена, можуть виникати такі неприємні явища, як рубці, опіки, пігментні плями. Тому варто обирати надійну клініку з бездоганною репутацією.

У салоні «Медіостар» пропонують лазерну епіляцію у Львові за оптимальною ціною. Інноваційні технології, якісні матеріали та дотримання усіх стандартів – гарантія кращого результату.

Чому саме Медіостар

Лазерну епіляцію, зокрема глибоке бікіні, пропонують у різних салонах та косметологічних центрах. Але клініка Медіостар має низку переваг у порівнянні з іншими закладами.

 • Професійний підхід. Всі працівники мають медичну освіту і практичний досвід. Під час сеансу використовуються лише одноразові, стерильні матеріали. У разі необхідності ви отримаєте фахову консультацію. Кожен член команди ідеально виконує свою роботу та зацікавлений у бездоганному кінцевому результаті.
 • Інноваційне обладнання. Сучасний діодний лазер Lumenis Light Sheer DUET. В – ефективний та безпечний. Він випромінює хвилі різної довжини, що гарантує видалення волосся усіх типів та підвищує якість лазерної епіляції. Потужний світловий промінь під час взаємодії з тілом охолоджується, і це дозволяє уникнути болю. Епіляція бікіні в клініці Медіостар – справжня насолода!
 • Комфорт та безпека. Ідеальна чистота, затишна атмосфера, доброзичливий персонал, ретельне дотримання всіх правил гігієни – все це робить кожен візит у Медіостар приємним та корисним. Ми цінуємо кожного клієнта, і докладаємо максимум зусиль, що Ви прийшли до нас ще раз.

Тип апарату, який ми використовуємо

У клініці Медіостар ми використовуємо діодний лазер Lumenis Light Sheer DUET американського виробництва. Фахівці вважають його кращим обладнанням для лазерної епіляції і косметології. Дві насадки дозволяють ефективно позбутися волосків різної товщини і довжини.

Принцип дії апарату дуже простий: лазерний промінь впливає на пігмент меланін, що знаходиться в кореневій цибулині і стовбурі волосин. Після проникнення у волосяний фолікул, лазерне випромінювання спалює його, а ріст волосся припиняється. При цьому випромінювання не впливає на внутрішні органи, не пошкоджує їх.

Обравши процедуру лазерної епіляції, ви економите багато часу. Адже зона бікіні може бути оброблена всього за 40 хвилин. Це особливо важливо для тих хто цінує свій час. За 6-8 сеансів з інтервалом в 1-3 місяці можна досягти бажаного ефекту – гладкої шкіри на тривалий термін.

Підготовка до процедури епіляції зони бікіні

Лазерна епіляція не потребує складної підготовки до проведення. Підготовчий процес полягає в дотриманні деяких нескладних правил:

 • за 2 тижні до процедури та 2 тижні після нього не можна засмагати, не відвідувати солярій;
 • за 2 тижні перед проведенням процедури не слід висмикувати волосся на ділянках, які бажаєте проепілювати;
 • за 3 дні до процедури не можна протирати обрані зони спиртовмісними засобами;
 • варто відмовитись від епіляції зони бікіні, якщо пацієнт вживає антибіотики тетрациклінового ряду чи приймав їх за два тижні до назначеного сеансу;
 • перед процедурою необхідно ретельно поголити ділянки шкіри, на яких буде видалятися зайве волосся.

Перед початком епіляції зона бікіні обробляється : на шкіру клієнта наносять гель, який покращує ковзання маніпули. Спеціаліст встановлює на обладнанні необхідні параметри відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта. Довжина променю обирається з урахуванням фототипу людини, враховує ріст волосся. Він впливає на волосяні фолікули, що знаходяться на глибині до 4 мм. В результаті волосся випадає – відразу або через декілька днів.

Показання, протипоказання, реабілітація

Глибоке бікіні обирають переважно, як естетичну процедуру, та вона частково є елементом загальної гігієни і має деякі показання:

 • вросле волосся;
 • подразнення від бритви;
 • чорні цятки після інших процедур.

А лазерне видалення волосся – кращий спосіб отримати чисту та гладку шкіру без частого використання бритви чи епілятора. Воно безпечне, та все ж протипоказане у деяких випадках, до яких відносяться:

 • вагітність;
 • цукровий діабет чи онкологічні захворювання;
 • хвороби шкіри у стадії загострення (герпес, псоріаз, екзема тощо).

Варто зауважити, що не видаляється сиве, світле, пушкове волосся. Ви забудете, що таке біла лінія живота. Також лікарі намагаються оминати ті ділянки шкіри, на яких є родимки, проте вони не є протипоказаннями. Крім того, фахівці не рекомендують епілювати варикозні ділянки, якщо немає в цьому необхідності.

Пацієнти стверджують, що після епіляції зони бікіні ефект зберігається надовго. Звісно, іноді після лазерного видалення волосся виникає незначне почервоніння шкіри, що не супроводжується неприємними відчуттями і проходить протягом години. Шкіра стає більш чутливою, тож потребує делікатного поводження і захисту від засмаги на найближчі 2 тижні після проведення процедури. У сонячну пору на відкриті епільовані ділянки необхідно наносити сонцезахисний крем зі ступенем захисту не менше 35 SP

Лазерна епіляція зони бікіні у Львові: гарантія результату

Обравши клініку Медіостар, основним напрямком діяльності якої є класична косметологія, та обравши процедуру лазерної епіляції, ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам, що працюють з найсучаснішим новітнім обладнанням. Після проходження повного курсу процедур, що в середньому становить від чотирьох до восьми сеансів, можливе видалення небажаного волосся. Частина волосся буде перебувати у стані спокою, та досягти ідеальної гладкості можливо! 1-2 підтримуючі процедури на рік – запорука гарного результату, адже зона бікіні буде в вдеальному стані. Згодом інтервал між процедурами може бути збільшений.

Позбався від небажаної рослинності! Відчуй красу на дотик… Кваліфікований персонал та високоякісне обладнання – все, що потрібно для твого комфорту.

Етапи проведення процедури в Mediostar

 • Все, що потрібно пацієнту, – зручно розміститися на кушетці.
 • Для косметичної процедури не потрібне знеболення. Але шкіру все-таки обробляють спеціальним кремом, який має знеболюючі властивості.
 • Шкірна ділянка має бути підготовлена: її очищують від забруднень.
 • І спеціаліст, який проводить процедуру лазерної епіляції, і пацієнт одягають темні окуляри, щоб не завдати шкоду зору.
 • Лазерна епіляція інтимних місць триває недовго: за короткий відрізок часу лазер обробляє достатню площу шкірного покриву. Точна тривалість процедури залежить від стану шкіри і густоти волосся.
 • Після проведення процедури на шкіру наносить на оброблену шкіру спеціальний засіб, який заспокоює шкіру.

Рекомендований курс лазерної епіляції

Переважно курс складається з 8-10 процедур. Перші три сеанси проводяться з інтервалом один раз в місяць. Все залежить від кольору і типу волосся. Для видалення світлого і тонкого волосся потрібно більше сеансів. Потім графік може залишитися таким же або інтервал між сеансами збільшаться до 1,5-2 місяців, все залежить від того, як інтимні зони заростають. Надалі, 1-2 рази в рік наші клієнти приходять на лазерну епіляцію. Майстер вносить зміни в графік виходячи з того, як волосся реагує на лазер. Якщо після перших трьох сеансів волосся стало значно менше, робити лазерну епіляцію можна через більший проміжок часу.

Лазерна епіляція в Медіостар – для тих, хто цінує свій час та прагне отримати бездоганний результат. Про це свідчать відгуки наших клієнтів. Переконайтеся в цьому і ви!

Вам точно сподобається в нас!
post image