Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція спини і живота в клініці Медіостар

Інтимні зони
Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
ЧасОписЦіна
10 хв.Міжсіднична складка650 грн
15 хв.Мошонка570 грн
10 хв.Зона лобка900 грн
20 хв.Бікіні глибоке (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок)1300 грн
10 хв.Бікіні (навколо плавок)1000 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона ніг
ЧасОписЦіна
15 хв.Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина)620 грн
20 хв.Стегна1300 грн
10 хв.Сідниці850 грн
10 хв.Коліна350 грн
15 хв.Гомілки з колінами1300 грн
15 хв.Гомілки1100 грн
10 хв.Пальці стопи400 грн
30 хв.Ноги2440 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона обличчя
ЧасОписЦіна
10 хв.Мочки вух300 грн
10 хв.Шия (передня або задня частина)500 грн
30 хв.Все обличчя950 грн
10 хв.Скроні350 грн
10 хв.Щоки350 грн
10 хв.Лінія чола350 грн
10 хв.Міжбрів’я250 грн
10 хв.Підборіддя450 грн
10 хв.Верхня губа350 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона рук
ЧасОписЦіна
10 хв.Пахвові області500 грн
10 хв.Пальці200 грн
15 хв.Кисті рук + пальці450 грн
15 хв.Передпліччя900 грн
15 хв.Руки по всій довжині1110 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона спини і живота
ЧасОписЦіна
15 хв.Верхня частина спини + плечі1220 грн
15 хв.Плечі650 грн
20 хв.Спина2100 грн
10 хв.Ореоли300 грн
10 хв.Поперекова ділянка620 грн
15 хв.Живіт1160 грн
15 хв.Груди770 грн
10 хв.Біла лінія живота350 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн

В сучасному суспільстві люди все більше уваги приділяють своїй зовнішності та красі тіла, розуміючи, що від цього значною мірою залежить успіх у їхній професійній діяльності, особистих стосунках та у житті в цілому. Щоб підтримувати тіло в належному стані, жінки та чоловіки обирають для себе кращі шляхи та засоби догляду, шукають досвідчених спеціалістів у відповідній галузі, знаходять салони з найсучаснішим обладнанням тощо. Той, хто справді дбає про красу та здоров`я власного тіла, звертається у клініку лазерної та естетичної косметології Медіостар, оскільки лише тут є змога виконати лазерну епіляцію волосся на животі, грудях та на спині за допомогою надсучасного обладнання. В ній працюють тільки високопрофесійні косметологи. Наші клієнти обслуговуються лише у найкомфортніших умовах. Вони, безперечно, відчують королівську увагу та турботу і отримають масу задоволення від спілкування з привітним та гостинним персоналом.

Існує безліч різноманітних способів та методик, які дають змогу позбутися волосся в зоні спини та живота. На жаль, майже всі вони передбачають лише короткотривалий ефект. Пацієнту дуже пощастить, якщо процедура мине без травмування та інших побічних реакцій. Навіть звичайна бритва може викликати роздратування. Альтернативний шугаринг вам навряд чи сподобається більше, особливо якщо мова йде про обробку чутливої шкіри. Але ж є ще й воскові смужки! Їх використання призводить до запалення фолікулів або ж до вростання волосся. Навіть крем для депіляції здатен засмутити, адже часто викликає алергію. Тож видалення волосся лазером – дійсно оптимальний варіант.

Ефект після процедури

Лазерна епіляція живота та спини дуже популярна у Львові, адже це – краща альтернатива видаленню волосся більш традиційними способами. Процедура – безпечна і комфортна. Вона надасть шкірі гладкості на тривалий час. В процесі ви не відчуєте болю, і навіть дискомфорт можна мінімізувати за допомогою спеціального крему чи гелю.

Вже після першого сеансу зі спини та живота зникне близько 40% волосся, що перебувало в стадії росту. Клієнт Медіостар у Львові, безумовно, оцінить:

 • відсутність врослого волосся;
 • зникнення характерного подразнення та чорних цяток, які нерідко з’являються після гоління;
 • підвищення пружності в результаті покращення регенерації;
 • неперевершену гладкість та оксамитовість шкіри.

Ви забудете про фолікуліт і про небажане волосся. Достатньо пройти повний курс, щоб позбутися від зайвої рослинності на 90%. Знадобиться близько 4-8 сеансів з інтервалами від одного до двох місяців, тож курс середньої тривалості складе близько року. Для підтримання здобутого результату варто відвідувати додаткові сеанси раз на рік чи півроку, залежно від індивідуальних особливостей людини.

Лазерна епіляція живота і спини: принципи, показання й протипоказання

Переважна частина волосся на тілі людини знаходиться в сплячому стані. В анагені перебуває не більше 40% фолікулів і, лазер впливає саме на них. Меланін у волоссі поглинає випромінювання. Під його впливом стрижень руйнується і, волосяна цибулина не отримує достатнього живлення. Мине десь 3 тижні й волосся повипадає. Згодом ви помітите, як воно відросте острівками. Це явна ознака того, що епіляцію зробили якісно.

Приходити на наступний сеанс доцільно лише тоді, коли сплячі фолікули перейдуть до активної фази. При цьому варто зазначити, що видалення волосся на спині та животі у чоловіків потребує більше зусиль, адже воно жорсткіше і густіше, ніж у жінок. Для досягнення результату знадобиться близько 8-12 сеансів.

Лазер впорається з видаленням будь-якого волосся на животі чи спині, не залежно від густини та рівня жорсткості. Процедура приносить бажаний ефект у випадку надмірного оволосіння і відмінно підходить для очищення шкіри від поодиноких волосків. Переваги методики особливо цінують власники надчутливої шкіри. Лазерна епіляція у Львові рекомендована пацієнтам, які:

 • мають алергію на складові крему, віск, цукрову пасту;
 • травмуються при використанні традиційних способів для видалення волосяного покриву;
 • страждають від чорних цяток і врослого волосся.

Разом з тим заборонено видаляти волосся зі спини та живота, якщо має місце один із числа наступних факторів:

 • онкологічні захворювання;
 • вагітність (незалежно від терміну);
 • цукровий діабет;
 • хвороби шкіри у стадії загострення (герпес, псоріаз, екзема тощо).

В інших випадках не має сенсу відмовлятися від процедури, яка здійснюється за комфортних умов. Спеціальна технологія захищає шкіру від перегрівання і викликає мінімум неприємних відчуттів, та пацієнт за власним бажанням може скористатися знеболювальним засобом, якщо його шкіра відрізняється підвищеною чутливістю. Лазерна епіляція спини не залишить по собі мікротравм, на відміну від бриття. В результаті клієнту не знадобиться тривала реабілітація. Ви не обмежені сезонністю і легко підготуєтесь до сеансу в домашніх умовах. Видаляти волосся на животі за допомогою лазера дуже зручно. Процедура займає від 15 до 60 хвилин в залежності від розмірів ділянки.

Лазерна епіляція живота та спини у Львові

Щоб видалення волосся пройшло максимально комфортно і не спровокувало виникнення несприятливих реакцій, слід дотримуватися певних рекомендацій:

 • не засмагати за 2 тижні до та після епіляції і не висмикувати волосся в цей період;
 • не користуватися спиртовмісними засобами за 3 дні до назначеної процедури;
 • перенести сеанс, якщо приймали антибіотики тетрациклінового ряду за 14 днів до обраної дати;
 • поголити спину чи живіт перед процедурою.

Під час консультації в Медіостар у Львові наш спеціаліст поцікавиться чи є у клієнта протипоказання. Ознайомившись з індивідуальними особливостями, він підбере оптимальні параметри лазера. На початку процедури косметолог обов’язково очистить шкіру і знеболить, якщо у цьому буде потреба. Потім він нанесе гель для кращого ковзання маніпули, який додатково охолодить ділянку.

Після всіх маніпуляцій шкіра може почервоніти, що цілком нормально. Це явище не створює суттєвого дискомфорту і минає через годину-дві. Деякий час шкіра буде відрізнятися надмірною чутливістю, тому не варто приймати сонячні ванни і бажано нанести на спину чи живіт крем не менше ніж 35 SPF.

Обирайте клініку Медіостар у Львові, яка спеціалізується на класичній косметології. Після проходження повного курсу процедур, що в середньому складає від чотирьох до восьми сеансів, ви позбудетесь близько 80-90% небажаного волосся! Здійснюйте підтримуючі процедури раз чи два на рік і отримуйте задоволення від повноцінного життя та бездоганного образу.

Вам точно сподобається в нас!
post image