Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року
Вгору

Лазерна епіляція обличчя

Лазерна епіляція обличчя у Львові в "Медіостар"

Лазерна епіляція обличчя - 1

Небажане волосся на обличчі є не лише проблемою естетичною, а й психологічною. Зазвичай, зайве волосся на верхній губі чи інших ділянках обличчя з’являється у зв’язку з гормональними змінами в організмі жінки, незалежно від віку.

Зважаючи на стрімкий розвиток сучасних технологій, позбутися зайвого волосся можливо завдяки методу лазерної епіляції, яка виконується діодними лазерними апаратами Lumenis Light Sheer, Lumenis Light Sheer Desire, Lumenis Light Sheer DUET та Lumenis Light Sheer INFINITY.

В основу лазерної епіляції обличчя покладений принцип селективного фототермолізу. Завдяки такому сучасному методу надмірного оволосіння на обличчі можна позбутися назавжди. Промінь лазера поглинається меланіном, який міститься у волосяній цибулині, ось чому, на жаль, не видаляється світле та пушкове волосся, воно не містить пігменту, який є основною ціллю лазера.

Видалення волосся лазером на обличчі є абсолютно безпечною процедурою та не потребує реабілітаційного періоду. Невелике почервоніння, яке є після процедури епіляції обличчя, зникає протягом години. Завітавши у «Медіостар» Ви отримаєте не лише чудовий результат лазерного видалення волосся на обличчі, а й фахові рекомендації щодо інших процедур.
ЕФЕКТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ
Вже після першої процедури Ви помітите:
 • відсутність врослого волосся;
 • видалення від 20% до 40% волосяних фолікул, які перебувають в активній фазі росту на момент проведення процедури "Лазерна епіляція";
 • зникнення характерного подразнення на шкірі та чорних крапок, що зазвичай залишаються після гоління;
 • неперевершену гладкість та оксамитовість шкіри оброблених ділянок.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:
 • за 2 тижні до сеансу епіляції та 2 тижні після нього не можна засмагати;
 • протягом 14 днів перед проведенням процедури не слід висмикувати волосини у ділянках, які бажаєте проепілювати;
 • за 3 дні до сеансу не можна протирати обрані ділянки спиртовмісткими засобами;
 • забороняється проводити процедуру у випадку, якщо пацієнт за два тижні до процедури "Лазерна епіляція" приймав антибіотики тетрациклінового ряду;
 • перед процедурою необхідно ретельно поголити ділянки шкіри, на яких буде видалятися зайве волосся. 

ПРОТИПОКАЗИ:
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність (незалежно від терміну);
 • цукровий діабет;
 • хвороби шкіри у стадії загострення (герпес, псоріаз, екзема тощо).

Варто зауважити, що не видаляється сиве, світле, пушкове волосся. Також лікарі намагаються оминати ті ділянки шкіри, на яких є родимки, проте вони не є протипоказом. Лікарі не рекомендують епілювати варикозні ділянки, якщо немає в цьому необхідності.

НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР
Зважаючи на індивідуальні особливості кожної людини, курс видалення небажаного волосся має різну тривалість, в середньому - від 4-х до 8-ми сеансів. Часовий інтервал між першою та другою процедурою становить 1 місяць, між 2-ю та 3-ю -1,5 місяця. Між кожною наступною процедурою інтервал - 2 місяці. Таким чином, мінімальний курс процедур лазерної епіляції становить близько року.

РЕАБІЛІТАЦІЯ
Після проведення процедури можливе незначне почервоніння шкіри, що не супроводжується будь-якими неприємними відчуттями і проходить протягом години. У зв'язку з тимчасовим підвищенням чутливості шкіри до сонячних променів, не можна засмагати близько 14-ти днів. У сонячну пору на епільовані ділянки необхідно наносити сонцезахисний крем зі ступенем захисту не менше 35 SPF. Обравши клініку «Медіостар», основним напрямком діяльності якої є класична косметологія, Ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам, що працюють з найсучаснішим новітнім обладнанням.

ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ
Після проходження повного курсу процедур, що становить від чотирьох до восьми сеансів, Ви позбудетесь близько 80% небажаного волосся! Надалі, один або два рази на рік потрібно робити підтримуючу процедуру лазерної епіляції, адже існує таке поняття як «волосся, яке перебуває в стані спокою».

Відчуй красу на дотик...

УСІ КОНСУЛЬТАЦІЇ У «МЕДІОСТАР» АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНІ!

                                                                                          

Лазерна епіляція обличчя – унікальна і ефективна технологія видалення небажаного волосся

Серед цілого ряду технік епіляції, пропонованих естетичною медициною, лазерна епіляція обличчя знаходиться на піку популярності через універсальність, безпеку і високу ефективність процедури. Що дуже важливо – сучасні лазерні пристрої добре справляються з видаленням дрібних волосин, які, як правило, дуже стійкі до всіх інших способів видалення. Практика доводить – для повного позбавлення від небажаної рослинності часто достатньо пройти від 4 до 8 процедур. Лазерна епіляція обличчя в клініці «Медіостар»: кінцевий результат – гладка шкіра без волосся!

Лазерна епіляція – переваги, протипокази

Лазерна епіляція – одна з найпрогресивніших інноваційних методик видалення волосся, заснована на використанні руйнівної дії лазерного променя, спрямованого на волосяну цибулину. Лазерних імпульсів, що посилаються на частку секунди, достатньо для того, щоб видалити волосяні фолікули, у яких волосся знаходиться в періоді інтенсивного росту.

Переваги виконання процедури у клініці «Медіостар»:

 • лазер, оснащений спеціальною системою охолодження, яка надає шкірі комфортного відчуття під час сеансу;
 • лазерне видалення волосся на обличчі в клініці «Медіостар» гарантує пролонгований ефект всього за кілька сеансів, при чому позитивний результат можна побачити вже після першої процедури;
 • метод дозволяє ефективно видалити усе волосся, навіть товсте і жорстке (за винятком сивого – через відсутність барвника меланіну);
 • ціна послуги у клініці «Медіостар» міста Львів цілком доступна.

У клініці на вас чекають усі необхідні умови для успішного і комфортного виконання ефективної процедури. Лазерна епіляція дозволить Вам не тільки довго насолоджуватися гладкою шкірою, але і звести до мінімуму можливість появи нової рослинності на шкірі. Структурні зміни в будові волосся, що відбуваються при проведенні даної процедури, назавжди позбавлять вас від неприємних проблем.

Лазерна епіляція – протипокази:

 • вагітність, годування грудьми;
 • важкі хронічні захворювання;
 • гострі вірусні інфекції;
 • свіжий загар (доведеться зачекати мінімум 2 тижні);
 • використання кремів, що містять ретинол, фруктові кислоти, вітамін С або А (чекати протягом одного місяця);
 • використання фотосенсибілизуючих трав: звіробою, календули, гінкго і чаю для схуднення (слід припинити вживання за 2-3 тижні до процедури).

Правила догляду за шкірою після виконання процедури:

 • після лазерної обробки не рекомендується відвідувати сауну, басейн чи приймати гарячу ванну. Зачекайте близько 2-3 днів;
 • обличчя слід вмивати чистою водою, а для очищення використовувати м’які за дією препарати без спирту і мила;
 • мінімум протягом 2 тижнів після процедури, пілінг обличчя проводити не рекомендується, також не слід застосовувати інші відлущувальні препарати для догляду за шкірою.

Усієї небажаної рослинності вдасться позбутися не раніше ніж за два тижні після проведення процедури – волосся випадає поступово.

Лазерна епіляція обличчя – особливості проведення процедури

Лазерна епіляція для довготривалого та стійкого ефекту вимагає проведення декількох процедур. Необхідність повторення курсу обумовлена циклічними фазами росту волосся, тому його просто неможливо видалити за один сеанс. Найкращих результатів можна досягти при епіляції волосся, яке знаходиться тільки в першій фазі активного росту (так звана фаза анагена). Кінцева кількість процедур і частота проведення залежить, в першу чергу, від генетичної схильності пацієнта до надмірного росту волосся (гормональні порушення). Також враховуються такі фактори: колір і товщина волосини, тонус шкіри, фаза росту волосся.

Методика орієнтована на найширшу аудиторію людей, незалежно від статі і віку. Лазерні пристрої для видалення волосся безпечні у використанні. Лазерний промінь діє лише на поверхню шкіри, не пошкоджуючи її глибші шари. Вкрай важливо, щоб лазерна епіляція обличчя виконувалася в професійному салоні досвідченим майстром. Лише в такому випадку гарантована безпечність застосування методу та виключена можливість виникнення таких ускладнень, як подразнення та опіки шкіри.

ЧАС ET/HS
ОПИС ДІЛЯНКИ
ЦІНА
20 хв / 10 хв
Бікіні (по лінії трусиків) (жіноче)
520 грн
20 хв / 10 хв
Бікіні (навколо плавок) (чоловіче)
670 грн
30 хв / 15 хв
Бікіні глибоке жіноче (лобок, статеві губи, міжсіднична складка, бікіні по лінії трусиків)
750 грн
30 хв / 20 хв
Бікіні глибоке чоловіче (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок)
900 грн
20 хв / 15 хв
Бікіні екстра жіноче (статеві губи, міжсіднична складка)
400 грн
15 хв / 10 хв
Бікіні екстра чоловіче (мошонка, міжсіднична складка)
520 грн
15 хв / 10 хв
Зона лобка (у жінок)
400 грн
15 хв / 10 хв
Зона лобка (у чоловіків)
500 грн
10 хв / 10 хв
Статеві губи жіночі
250 грн
15 хв / 15 хв
Мошонка чоловіча
200 грн
20 хв / 10 хв
Міжсіднична складка (у жінок)
350 грн
20 хв / 10 хв
Міжсіднична складка (у чоловіків)
390 грн
Поімпульсно
ET - 10 грн.
HS - 25 грн
Знеболення (від ділянки)
+10 %
ЧАС ET/HS
ОПИС ДІЛЯНКИ
ЦІНА
30 хв / 15 хв
Руки по всій довжині (у жінок)
650 грн
30 хв / 15 хв
Руки по всій довжині (у чоловіків)
780 грн
20 хв / 15 хв
Передпліччя (у жінок)
550 грн
20 хв / 15 хв
Передпліччя (у чоловіків)
600 грн
15 хв / 15 хв
Кисті рук + пальці (у жінок)
200 грн
15 хв / 15 хв
Кисті рук + пальці (у чоловіків)
300 грн
10 хв / 10 хв
Пальці (у жінок)
150 грн
10 хв / 10 хв
Пальці (у чоловіків)
180 грн
10 хв / 10 хв
Пахвові області (у жінок)
350 грн
10 хв / 10 хв
Пахвові області (у чоловіків)
380 грн
Поімпульсно
ET - 10 грн.
HS - 25 грн
Знеболення (від ділянки)
+10 %
ЧАС ET/HS
ОПИС ДІЛЯНКИ
ЦІНА
10 хв / 10 хв
Біла лінія живота (у жінок)
250 грн
10 хв / 10 хв
Біла лінія живота (у чоловіків)
280 грн
30 хв / 15 хв
Груди (у жінок)
500 грн
30 хв / 15 хв
Груди (у чоловіків)
690 грн
20 хв / 15 хв
Живіт (у жінок)
550 грн
20 хв / 15 хв
Живіт (у чоловіків)
790 грн
20 хв / 10 хв
Декольте (у жінок)
310 грн
20 хв / 10 хв
Декольте (у чоловіків)
390 грн
15 хв / 10 хв
Поперекова ділянка (у жінок)
320 грн
15 хв / 10 хв
Поперекова ділянка (у чоловіків)
350 грн
10 хв / 10 хв
Ореол молочних залоз (у жінок)
180 грн
10 хв / 10 хв
Ореол молочних залоз (у чоловіків)
200 грн
50 хв / 20 хв
Спина (у жінок)
1230 грн
50 хв / 20 хв
Спина (у чоловіків)
1350 грн
30 хв / 15 хв
Плечі (у жінок)
480 грн
30 хв / 15 хв
Плечі (у чоловіків)
550 грн
30 хв / 15 хв
Верхня частина спини + плечі (у жінок)
750 грн
30 хв / 15 хв
Верхня частина спини + плечі (у чоловіків)
820 грн
Поімпульсно
ET - 10 грн.
HS - 25 грн
Знеболення (від ділянки)
+10 %
ЧАС ET/HS
ОПИС ДІЛЯНКИ
ЦІНА
60 хв / 30 хв
Ноги (у жінок)
1600 грн
60 хв / 30 хв
Ноги (у чоловіків)
2100 грн
10 хв / 10 хв
Пальці стопи (у жінок)
150 грн
10 хв / 10 хв
Пальці стопи (у чоловіків)
160 грн
30 хв / 15 хв
Гомілки (у жінок)
750 грн
30 хв / 15 хв
Гомілки (у чоловіків)
900 грн
35 хв / 15 хв
Гомілки з колінами (у жінок)
850 грн
35 хв / 15 хв
Гомілки з колінами (у чоловіків)
1110 грн
10 хв / 10 хв
Коліна (у жінок)
250 грн
10 хв / 10 хв
Коліна (у чоловіків)
300 грн
20 хв / 10 хв
Сідниці (у жінок)
650 грн
20 хв / 10 хв
Сідниці (у чоловіків)
750 грн
40 хв / 20 хв
Стегна (у жінок)
900 грн
40 хв / 20 хв
Стегна (у чоловіків)
1200 грн
20 хв / 15 хв
Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина) (у жінок)
500 грн
20 хв / 15 хв
Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина) (у чоловіків)
560 грн
Поімпульсно
ET - 10 грн.
HS - 25 грн
Знеболення (від ділянки)
+10 %
ЧАС ET/HS
ОПИС ДІЛЯНКИ
ЦІНА
10 хв / 10 хв
Верхня губа (у жінок)
250 грн
10 хв / 10 хв
Верхня губа (у чоловіків)
300 грн
10 хв / 10 хв
Підборіддя (у жінок)
350 грн
10 хв / 10 хв
Підборіддя (у чоловіків)
370 грн
10 хв / 10 хв
Міжбрів'я (у жінок)
150 грн
10 хв / 10 хв
Міжбрів'я (у чоловіків)
170 грн
10 хв / 10 хв
Лінія чола (у жінок)
250 грн
10 хв / 10 хв
Лінія чола (у чоловіків)
300 грн
10 хв / 10 хв
Щоки (у жінок)
280 грн
10 хв / 10 хв
Щоки (у чоловіків)
310 грн
10 хв / 10 хв
Скроні (у жінок)
280 грн
10 хв / 10 хв
Скроні (у чоловіків)
310 грн
30 хв / 30 хв
Все обличчя (у жінок)
700 грн
30 хв / 30 хв
Все обличчя (у чоловіків)
800 грн
10 хв / 10 хв
Шия (передня або задня частина) (у жінок)
400 грн
10 хв / 10 хв
Шия (передня або задня частина) (у чоловіків)
450 грн
10 хв / 10 хв
Мочки вух (у жінок)
200 грн
10 хв / 10 хв
Мочки вух (у чоловіків)
200 грн
Поімпульсно
ET - 10 грн.
HS - 25 грн
Знеболення (від ділянки)
+10 %
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля