Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

BBLSciton та Lumenis M22: видалення пігментації у клініці лазерної та естетичної косметології “МЕДІОСТАР”

BBL (видалення пігментації)
Час Опис Ціна
Один імпульс 450 грн
20 хв. 10х10 1000 грн
40 хв. Стегна 3500 грн
40 хв. Сідниці 3000 грн
40 хв. Верхня частина спини 2500 грн
30 хв. Передпліччя 3000 грн
40 хв. Руки 4500 грн
30 хв. Руки до ліктя 1500 грн
20 хв. Кисті рук 950 грн
10 хв. Кістковий край орбіти ока 700 грн
40 хв. Все обличчя 1800 грн
Лікування акне
Час Опис Ціна
Плечі 1700 грн
60 хв. Спина 3600 грн
60 хв. Обличчя+шия+груди 2700 грн
20 хв. Груди 1500 грн
15 хв. Шия 870 грн
10 хв. Підборіддя 450 грн
20 хв. Т-зона 1100 грн
15 хв. Чоло 650 грн
10 хв. Щоки 1000 грн
20 хв. Все обличчя 3000 грн
Один імпульс 450 грн
Судинні патології
Час Опис Ціна
Одна судинна зірочка 500 грн
10 хв. Верхня губа 300 грн
10 хв. Підборіддя 450 грн
10 хв. Щоки 1000 грн
20 хв. Ніс+щоки 1300 грн
10 хв. Ніс 550 грн
40 хв. Все обличчя 1800 грн

Видалення пігментації – Рівний тон шкіри обличчя та тіла – мрія кожної людини. Та часто веснянки або пігментні плями (скупчення пігменту, тобто меланіну в різних шарах шкіри) стають на заваді на шляху до красивого, доглянутого та здорового вигляду шкіри. Це може спричинити значний дискомфорт у житті жінок та чоловіків. Якщо ж говорити про виражену підвищену пігментацію шкіри, то варто зауважити, що тут виокремлюють мелазму (melasma), як вид пігментних плям на обличчі, що найчастіше локалізується на щоках, лобі та над верхньою губою. Такий вид пігментних утворень часто спричинює прийом певних протизаплідних пігулок або вагітність. Темно-жовті або темно-коричневі пігментні плями із чітко вираженими краями, що схильні до злиття у великі вогнища ідентифікують як хлоазма (chloasma). На сьогоднішній день видалення пігментних плям та веснянок є можливим у клініці лазерної та естетичної косметології “МЕДІОСТАР”. Саме у “МЕДІОСТАР” Ви можете позбутися вікових пігментних плям, мелазми, хлоазми,веснянок та ін. завдяки революційному апарату BBL провідної американської компанії Sciton та Lumenis M22 (IPL).

Широкосмугове світло апарату BBL (BroadBandLight) та IPL-системи Lumenis M22 м’яко поглинається меланіном пігментних утворень у поверхневих шарах шкіри. Як результат – пігментна пляма стає темнішою і згодом зникає. Завдяки даним лазерам можна водночас впливати не тільки на меланін, але і на розширені судини шкіри, які часто супроводжують пігментні пошкодження.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ПРОЦЕДУРИ

За 2 тижні до процедури не можна засмагати, відвідувати солярій та приймати антибіотики. Перед процедурою не слід протирати ділянку спиртовмісними засобами та проводити хімічні пілінги.

ПРОТИПОКАЗИ

Проведення процедури з видалення пігментних плям на обличчі та тілі не мають значних протипоказів. Про усі особливості чи застереження Вас безкоштовно проконсультує косметолог клініки лазерної та естетичної косметології “МЕДІОСТАР”.

Варто наголосити, що після сеансів фототерапії необхідно дотримуватись рекомендацій спеціаліста, а також обов’язково наносити сонцезахисний крем.

Спробуйте саме зараз, і результат приємно вразить як Вас, так і оточуючих. З клінікою лазерної та естетичної косметології “МЕДІОСТАР” Ви завжди будете красивими, свіжими та молодими.

ВИДАЛЕННЯ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ: ОСОБЛИВОСТІ МЕТОДУ

Процедура з видалення пігментних плям у нашій клініці проводиться з використанням інноваційного апарату BBL (broad band light) та Lumenis M22 (IPL). В перекладі абревіатура звучить наступним чином: «широкополосне випромінювання». Основою методики є використання сили імпульсного світла, що дозволяє донести енергію в конкретні ділянки шкіри на задану глибину. Апарат BBL та IPL-система Lumenis M22 випромінюють імпульси світлової енергії (використовуються світлові хвилі різної довжини), які м’яко нагрівають верхні шари шкіри. За рахунок цього і відбувається видалення веснянок та пігментних плям. Вибравши потрібну довжину хвилі, косметолог лікує різні захворювання шкіри, ефективно видаляє пігментні плями та усуває дефекти, пов’язані зі старінням дерми. В результаті проведених процедур шкіра стає більш гладенькою, молодою та набуває здорового вигляду.

Промінь світлової енергії, який подається апаратом BBL та Lumenis M22 (IPL), діє м’яко та виключно на цільові (конкретно визначені) ділянки шкіри, щоб стимулювати в них фібробласти на активний синтез нового колагену. Даний процес направлений на відновлення шкіри природнім шляхом. Такі процедури допоможуть вам не лише позбутися естетично непривабливої пігментації, а й надати шкірі пружності, зробити її більш сяючою та здоровою на вигляд. До того ж, фототермічна енергія допомагає видалити багато дрібних судин, які провокують почервоніння та виникнення ділянок скупчення меланіну – основної причини появи пігментних плям. Процедура полягає в точковій коагуляції пігменту під дією світлових спалахів лише на забарвлених ділянках шкіри. Пігментовані ділянки поглинають більше світла, що призводить до нагрівання та руйнування клітин меланоцитів.

ВИДАЛЕННЯ ВЕСНЯНОК ТА ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ У КЛІНІЦІ “МЕДІОСТАР”: ПЕРЕВАГИ

Використання лазеру дозволяє не лише видаляти пігментні плями на обличчі, а й одночасно вирішити декілька проблем:

  • розгладити зморшки різної локалізації та глибини;
  • усунути структурні зміни епідермісу та зменшити вираженість розширених пор;
  • вирівняти колір та рельєф шкірного покриву;
  • реконструювати дерму за рахунок упорядкування структури колагенових та еластинових волокон.

Лазерне видалення пігментації має цілий ряд переваг:

1. Дана процедура дуже зручна і швидка у виконанні. 2. Лікар-косметолог має можливість регулювати інтенсивність впливу та широту діапазону дії лазера, а пацієнт при цьому отримує комбінований ефект (разом із видаленням пігментних плям розгладжуються зморшки та вирівнюється тон шкіри). 3. Максимальний, надійний захист від лікарської помилки. 4. Прогнозовані результати. 5. Можливість усунення гіперпігментації за рахунок проведення всього лише однієї процедури. 6. Еритема та набряклість тканин спостерігається не довше, ніж 3 дні, а невидиме для ока лущення – не довше 2 тижнів.

Однією із вагомих переваг процедури з видалення пігментних плям у клініці «Медіостар» є також доступна ціна послуги. Проконсультуйтеся з фахівцями щодо кількості процедур та переконайтеся, що виконання процедури здійснюється у безпечних та комфортних умовах для пацієнта.

ВИДАЛЕННЯ ВЕСНЯНОК ЛАЗЕРОМ

Ставлення до веснянок у більшості людей неоднозначне. Найчастіше чоловіки сприймають ці маленькі цятки за ознаку молодості, що надає жіночому обличчю особливого шарму. На жаль, більшості дівчат не до вподоби ці «маленькі сонячні цілунки». Справжні леді намагаються всіма можливими способами, часто не такими й безпечними, позбавитися веснянок. Не експериментуйте! Зверніться в клініку лазерної та естетичної косметології «Медіостар». Наші фахівці допоможуть вам позбутися пігментації будь-якого виду у комфортних умовах та із застосуванням інноваційного та безпечного обладнання. Лазерне видалення пігментації – один із найбільш ефективних способів, що дозволяє не просто освітлити пігментацію, а назавжди позбутися естетично непривабливих плям на шкірі обличчя.

#gallery-5 { margin: auto; } #gallery-5 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-5 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
До та після процедури
Процедура: Фотоомолодження/видалення пігментації Обладнання: BBL Sciton Кількість процедур: 5 Лікар: Оксана Самотос
Процедура: Фотоомолодження/видалення пігментації
Обладнання: BBL Sciton
Кількість процедур: 5
Лікар: Оксана Самотос
Процедура: Фотоомолодження/видалення пігментації Обладнання: BBL Sciton Кількість процедур: 2 Лікар: Ольга Харко
Процедура: Фотоомолодження/видалення пігментації
Обладнання: BBL Sciton
Кількість процедур: 2
Лікар: Ольга Харко
Процедура: Фотоомолодження/видалення пігментації Обладнання: BBL Sciton Кількість процедур: 1 Лікар: Олександра Гугусь
Процедура: Фотоомолодження/видалення пігментації
Обладнання: BBL Sciton
Кількість процедур: 1
Лікар: Олександра Гугусь
Відгуки наших клієнтів
Процедура дещо неприємна але терпима і результат помітний був вже через декілька хвилин , потемніння, лущення і впродовж 2 тижнів висвітлення пропоацбованих ділянок . Дякую моєму лікарю за уважність та професійну консультацію щодо реабілітаційного періоду !
Віра 24.08.2022
“Процедура дещо неприємна але терпима і результат помітний був вже через декілька хвилин , потемніння, лущення і впродовж 2 тижнів висвітлення пропоацбованих ділянок . Дякую моєму лікарю за уважність та професійну консультацію щодо реабілітаційного періоду !”
Було багато маленьких судинок по обличчю, за два сеанси нема жодного сліду) Дякую дуже Олі за її турботу, та  рекомендую Медіостар.
Ксенія 04.05.2022
“Було багато маленьких судинок по обличчю, за два сеанси нема жодного сліду) Дякую дуже Олі за її турботу, та рекомендую Медіостар.”
Завдяки процедурі фотоомолодження у клініці Медіостар я нарешті позбулася слідів постакне, а комбінуючи лікувальну терапію забула за цю проблему зовсім.
Ольга 07.03.2023
“Завдяки процедурі фотоомолодження у клініці Медіостар я нарешті позбулася слідів постакне, а комбінуючи лікувальну терапію забула за цю проблему зовсім.”
Вам точно сподобається в нас!
post image