Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція рук в Медіостар

Інтимні зони
Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
ЧасОписЦіна
10 хв.Міжсіднична складка650 грн
15 хв.Мошонка570 грн
10 хв.Зона лобка900 грн
20 хв.Бікіні глибоке (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок)1300 грн
10 хв.Бікіні (навколо плавок)1000 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона ніг
ЧасОписЦіна
15 хв.Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина)620 грн
20 хв.Стегна1300 грн
10 хв.Сідниці850 грн
10 хв.Коліна350 грн
15 хв.Гомілки з колінами1300 грн
15 хв.Гомілки1100 грн
10 хв.Пальці стопи400 грн
30 хв.Ноги2440 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона обличчя
ЧасОписЦіна
10 хв.Мочки вух300 грн
10 хв.Шия (передня або задня частина)500 грн
30 хв.Все обличчя950 грн
10 хв.Скроні350 грн
10 хв.Щоки350 грн
10 хв.Лінія чола350 грн
10 хв.Міжбрів’я250 грн
10 хв.Підборіддя450 грн
10 хв.Верхня губа350 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона рук
ЧасОписЦіна
10 хв.Пахвові області500 грн
10 хв.Пальці200 грн
15 хв.Кисті рук + пальці450 грн
15 хв.Передпліччя900 грн
15 хв.Руки по всій довжині1110 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн
Зона спини і живота
ЧасОписЦіна
15 хв.Верхня частина спини + плечі1220 грн
15 хв.Плечі650 грн
20 хв.Спина2100 грн
10 хв.Ореоли300 грн
10 хв.Поперекова ділянка620 грн
15 хв.Живіт1160 грн
15 хв.Груди770 грн
10 хв.Біла лінія живота350 грн
Знеболення (від ділянки) 15%10 грн
Поімпульсно30-60 грн

Густе волосся, особливо на руках, завжди привертає увагу оточуючих, що вже казати про співбесідника, котрий активно жестикулює. На жаль, небажана рослинність на тілі – одна з найрозповсюдженіших проблем, та якщо світле волосся виглядає не дуже помітним, то темне повсякчас створює дискомфорт. Воно надто виділяється на загальному фоні і дуже активно росте.

Гарні та доглянуті руки – візитна картка кожної жінки. Їх часто доводиться ховати за довгими рукавами блуз та жакетів, коли руки покриті волоссям. Спеціалісти лазерної й естетичної медицини в клініці Медіостар знають, як надати швидку й кваліфіковану допомогу. Пропонуємо лазерну епіляцію рук у Львові. Завдяки цій процедурі ви не лише видалите зайве волосся, а й набудете впевненості у собі.

Лазерна епіляція рук – послуга, яка користується популярністю не лише у жінок, а й у чоловіків. Вони вибирають її, адже лазерна методика є найефективнішим способом видалення волосся. Жодні інші маніпуляції не здатні дати більш тривалого ефекту.

Лазерна епіляція рук у Львові: особливості процедури

За допомогою лазера спеціаліст видаляє волосся на різних ділянках:

 • в зоні плечей та передпліччя;
 • на кистях та фалангах.

Для більш легкого ковзання насадки на шкіру наносять спеціальний гель. Потім косметолог задає параметри відповідно до кольору шкіри й типу волосся. Лазерний промінь проникає під шкіру на глибину до 4 мм. Він впливає виключно на волосяні фолікули, після чого швидко розсіюється не приносячи шкоди організму.

Lumenis Light Sheer DUET не випромінює ультрафіолет, тож не здатний спричинити появу онкологічних захворювань. Хвилі апарата не проникають до внутрішніх органів. Вони руйнують фолікул, хоча іноді викликають реакцію у вигляді почервоніння, яке зникає десь через годину після процедури.

Лазерна епіляція зазвичай не приносить болю, та часом клієнти клініки відчувають поколювання чи пощипування. Той, хто хоч раз спробував видалити волосся воском, лише підтвердить, що маніпуляції за допомогою лазера є набагато приємнішими. Навіть, якщо ви маєте надто чутливу шкіру, косметологи з Медіостар знають як поліпшити ситуацію і, обов’язково запропонують гель для додаткового знеболення. Проблемну зону можна обробляти анестетиком по декілька разів за сеанс.

Як впливає на волосся промінь лазера? Апарат підвищує температуру в районі фолікула, бо меланін у волоссі активно поглинає енергію. Волосина нагрівається, і тоді руйнується стрижень та фолікул. Коли живильні компоненти перестають надходити до волосся, воно починає поступово випадати. Щоб досягти максимального ефекту, потрібно відвідати в середньому від 4 до 8 сеансів. Чоловікам зазвичай потрібно більше часу, адже їх волосся більш жорстке та густе.

Десь через 2-3 тижні після першого сеансу зникне до 40% зайвої рослинності. Насправді це – не мало, враховуючи наявність сплячих цибулин. Пройшовши повний курс, ви зможете видалити до 90% небажаного волосся, а вже після першої процедури помітите:

 • відсутність врослих волосків та чорних крапок;
 • гладкість та оксамитовість обробленої шкіри;
 • зникнення подразнення, що типове для гоління;
 • покращення загального стану шкіри.

Кількість процедур також залежить від фототипу шкіри, гормонального фону та генетики. Проміжок між першими двома сеансами складає 5 тижнів. Далі він поступово зростає до двох місяців. В результаті тривалість мінімального курсу становить близько року. При цьому особам із темним волоссям потрібно менше процедур, ніж людям зі світлим. Через кілька місяців на руках може з’явитися поодиноке волосся, яке раніше перебувало у фазі сну. Це не критично, адже для досягнення ідеальної гладкості достатньо відвідувати кабінет косметолога раз на 12-18 місяців.

Підготовка до лазерної епіляції і протипоказання

Лазерна епіляція рук у Львові передбачає мінімальну підготовку до маніпуляцій. Вона не вимагає від вас значних зусиль, та напряму впливає на результати процедури:

 • За 14 днів до сеансу і стільки ж днів після нього не можна засмагати та висмикувати волосся у ділянках, які мають бути проепільовані.
 • За 2 тижні до процедури не слід приймати антибіотики.
 • За 3 дні до визначеної дати не варто притирати шкіру спиртовмісними засобами – кремами, лосьйонами і т.п.
 • За кілька годин до планових маніпуляцій необхідно ретельно поголити шкіру.

Видалення волосся за допомогою лазера – комфортна та безболісна процедура. Вона показана практично кожному, особливо при наявності наступних факторів:

 • надмірне оволосіння;
 • роздратування після обробки воском чи бриття;
 • алергія, що проявляється після шугарингу;
 • надто чутлива шкіра;
 • наявність чорних крапок;
 • фолікуліт;
 • вросле волосся.

Разом з тим, лазерна епіляція заборонена у деяких випадках, наприклад, при наявності онкологічних захворювань, цукрового діабету чи вагітності. Її не варто робити у час загострення псоріазу чи герпесу. Крім того, лікарі намагаються оминати ділянки шкіри з родимками, та вони не є протипоказаннями.

Реабілітація

Після лазерного видалення волосся оброблена зона може почервоніти, та прийде до норми вже через годину. Клієнт не відчує дискомфорту, однак шкіра буде залишатися надчутливою ще деякий час, тож її варто захистити від пагубного впливу сонячного проміння – не засмагати і наносити на проепільовані ділянки спеціальний крем. Ви захистите себе від появи пігментації на руках та інших несприятливих реакцій, якщо будете дотримуватися порад майстра:

 • відмовитесь від приймання гарячої ванної;
 • відкладете похід до сауни чи басейну;
 • не купатиметеся у відкритих водоймах.

Подібні варіанти відпочинку заборонені у перші 3 дні після процедури. Між сеансами ж не рекомендується користуватися епілятором, воском чи пінцетом. Для видалення волосся може бути використана лише звичайна бритва.

Обравши клініку Медіостар, основним напрямком діяльності якої є класична косметологія, ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам. Вони мають відповідні знання та навички роботи з надсучасним обладнанням, тож видаляють волосся лазером швидко та якісно. Завітайте до кабінету косметолога, щоб з користю провести час у приємній атмосфері.

Вам точно сподобається в нас!
post image