Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція ніг в клініці Медіостар

Інтимні зони
Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
ЧасОписЦіна
Знеболення (від ділянки) 15% грн
Поімпульсно30-60 грн
10 хв.Міжсіднична складка570 грн
10 хв.Статеві губи/Мошонка610 грн
10 хв.Зона лобка610 грн
15 хв.Бікіні глибоке (лобок, статеві губи, міжсіднична складка, бікіні по лінії трусиків)/(лобок, мошонка, міжсіднична складка, по лінії плавок)970 грн
10 хв.Бікіні (по лінії трусиків/плавок)700 грн
Зона ніг
ЧасОписЦіна
Знеболення (від ділянки) 15% грн
Поімпульсно30-60 грн
15 хв.Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина)650 грн
20 хв.Стегна1110 грн
10 хв.Сідниці820 грн
10 хв.Коліна310 грн
15 хв.Гомілки з колінами990 грн
15 хв.Гомілки850 грн
10 хв.Пальці стопи400 грн
30 хв.Ноги1900 грн
Зона обличчя
ЧасОписЦіна
Знеболення (від ділянки) 15% грн
Поімпульсно30-60 грн
10 хв.Мочки вух240 грн
10 хв.Шия (передня або задня частина)400 грн
30 хв.Все обличчя900 грн
10 хв.Скроні350 грн
10 хв.Щоки350 грн
10 хв.Лінія чола250 грн
10 хв.Міжбрів’я220 грн
10 хв.Підборіддя350 грн
10 хв.Верхня губа250 грн
Зона рук
ЧасОписЦіна
15 хв.Руки по всій довжині900 грн
Знеболення (від ділянки) 15% грн
Поімпульсно30-60 грн
10 хв.Пахвові області400 грн
10 хв.Пальці170 грн
15 хв.Кисті рук+ пальці300 грн
15 хв.Передпліччя680 грн
Зона спини і живота
ЧасОписЦіна
Знеболення (від ділянки) 15% грн
Поімпульсно30-60 грн
15 хв.Верхня частина спини + плечі1220 грн
15 хв.Плечі570 грн
20 хв.Спина1600 грн
10 хв.Ореоли молочних залоз250 грн
10 хв.Поперекова ділянка620 грн
10 хв.Декольте350 грн
15 хв.Живіт600 грн
15 хв.Груди570 грн
10 хв.Біла лінія живота330 грн

Лазерна епіляція ніг відноситься до найпопулярніших процедур у сфері естетичної косметології. Звісно, кожна представниця прекрасної статі мріє виглядати вишукано та чарівно. Щоб отримати результат, варто докласти максимум зусиль. Це виснажує, особливо нескінченне гоління ніг.

Як би то не було, та сучасний спосіб життя не дозволяє нехтувати естетикою. Та й ніжки без волосся виглядають куди більш привабливо навіть з точки зору їх власниці. Взимку можна схитрувати, ховаючи пухнастість під теплими панчохами чи штанами. Але літо, на жаль чи на щастя, таких привілеїв жінкам не дає. Як зробити ноги ідеального гладкими? Яка процедура видалення волосся буде приємною та забере мінімум вільного часу?

Сучасна індустрія краси пропонує безліч методів видалення небажаного волосся, але майже усі вони приносять тимчасовий ефект. Бритви, креми, віск та цукрова паста – одні маніпуляції залишають подразнення, після інших відбувається процес вростання волосин у шкіру, деякі засоби небезпечні своїм складом і наявністю хімічних речовин, а є й такі методики, після використання яких на шкірі можуть залишитися навіть рубці. Так, жінки ладні здійснити подвиг чи принести жертву, але нащо ж їм так ризикувати!

Винахід, що перевернув світ жіночої досконалості

Лазерна епіляція ніг у Львові – одна із найактуальніших процедур у наш час. Волосяні фолікули піддаються впливу світлового проміння високої концентрації. Пігмент, що міститься у волосині, поглинає це світло, через що, власне, і руйнується волосся. Через кілька тижнів стрижень волосини випадає.

На відміну від шугарінгу, лазерна епіляція волосся здійснюється швидко та безболісно. Вона не викликає фолікуліт та не сприяє появі чорних крапок. Інші ж маніпуляції часто закінчуються появою побічних ефектів і буде вкрай неприємно, коли волосся на ногах після маси зусиль стане ще більш жорстким та густим. Лазерна епіляція – кращий варіант для швидкого видалення небажаної рослинності. Проміння апарата не травмує шкіру, тому сеанс буде максимально комфортним для клієнта клініки Медіостар. Наші спеціалісти мають величезний досвід і вміють користуватися новітнім обладнанням, тож вони проведуть процедуру швидко та безболісно.

Що запитують клієнти клініки у Львові

Лазерна епіляція ніг лише на перший погляд здається загадковою і страшною. Але, її реалізація викликає масу питань. Деякі клієнти засмучені тим, що промінь лазера не здатен видалити сиве та світле волосся. Справа в тому, що він безпосередньо впливає на волосяну цибулину, яка містить пігмент (меланін). Ось чому темне волосся на ногах видаляється найкраще, чого не скажеш про світле, адже воно не містить у собі пігменту.

Скільки треба пройти сеансів лазерної епіляції у Львові для досягнення максимального результату? Одної чи двох процедур буде недостатньо, потрібно хоча б 4-8 разів відвідати косметолога. Річ у тім, що процес росту волосин складається з трьох фаз:

 • стадії росту (анагена);
 • перехідної стадії (катагена);
 • стадії спокою (телогена).

Тривалість кожної фази різна і залежить від віку і типу фолікула. На першій стадії волосся росте активно. Другу стадію зростання називають проміжною: в цей час волосина вже не росте, проте клітини сосочка ще функціонують. На третій стадії зростання волосин повністю припиняється. Функціонування волосся влаштоване так, що під впливом зростання нової волосини, стара випадає, після чого нова проходить усі цикли, перераховані вище.

Перша стадія зростання волосини може тривати до 2-4 років, друга – близько 20 днів, третя – до 6 місяців. Якщо оцінювати усе волосся людини в цілому у певний момент, то близько 93% його перебуває у першій фазі зростання. Доросла людина має на тілі приблизно 100 000 волосин. Кількість волосся залежить від того, якого воно кольору. Що цікаво, найбільше його на тілі у блондинів. Ось, власне, у такій короткій формі можна пояснити, чому необхідна конкретна кількість процедур і, чому не варто переривати сеанси лазерної епіляції ніг чи ігнорувати відповідність інтервалів між процедурами.

Що ще вас цікавить? Як швидко ніжки стануть гладенькими? Для досягнення позитивного результату лазерної епіляції, потрібно відвідати в середньому до 8 процедур. При цьому проміжок між 1 і 2 сеансом становить місяць, між 2 і 3 сеансом – півтора місяця, між 3 і 4 – вже два місяці, між кожним наступним – теж 2 місяці. Повний курс видалення волосся на ногах триває близько року. Зважаючи на індивідуальні особливості організму, у деяких випадках він може бути більшим. Щоб досягти довготривалого ефекту, слід робити профілактичні процедури епіляції ніг раз на рік чи півроку.

Підготовка та ефект

Лазерна епіляція в Медіостар виконується діодними лазерними апаратами Lumenis Light Sheer DUET. Але, як підготуватися до процедури:

 • за 2 тижні до сеансу епіляції та 2 тижні після нього не можна засмагати;
 • протягом 14 днів перед проведенням процедури не слід висмикувати волосини у ділянках, які бажаєте проепілювати;
 • за 3 дні до сеансу не можна протирати обрані зони спиртовмісними засобами;
 • забороняється проводити процедуру у випадку, якщо пацієнт за два тижні до неї приймав антибіотики тетрациклінового ряду;
 • перед лазерною епіляцією ніг необхідно ретельно поголити ділянки шкіри, на яких буде видалятися зайва рослинність.

Вже після першої процедури ви помітите відсутність врослого волосся і зникнення характерного подразнення на шкірі та чорних крапок, що зазвичай залишаються після гоління. В клініці Медіостар у Львові легко досягти неперевершеної гладкості та оксамитовості шкіри, дотримуючись всіх рекомендацій і порад косметолога. Достатньо лише одного сеансу, щоб видалити 20-40% волосяних фолікулів, які перебувають в активній фазі росту. Хоча епіляція волосся за допомогою лазера абсолютно безпечна, та перевагами використання новітнього обладнання може скористатися не кожен, адже є протипоказання:

 • онкологічні захворювання;
 • вагітність (незалежно від терміну);
 • цукровий діабет;
 • хвороби шкіри у стадії загострення (герпес, псоріаз, екзема тощо).

Варто зауважити, що не видаляється сиве, світле, пушкове волосся. Також, спеціалісти намагаються оминати ті зони тіла, на яких є родимки. Крім того, лікарі не рекомендують епілювати варикозні ділянки, якщо немає в цьому необхідності.

Лазерна епіляція ніг у Львові

Після проведення процедури іноді спостерігається незначне почервоніння оброблених зон, що не супроводжується неприємними відчуттями і минає протягом години. Варто зауважити, що у зв’язку з тимчасовим підвищенням чутливості шкіри до сонячних променів, не можна засмагати близько 14-ти днів. Крім того, у сонячну пору на епільовані ділянки необхідно наносити сонцезахисний крем зі ступенем захисту не менше 35 SPF.

Обравши клініку Медіостар у Львові, основним напрямком діяльності якої є класична косметологія, ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам, що працюють з найсучаснішим обладнанням і використовують засоби на натуральній основі. Після проходження повного курсу, що становить від чотирьох до восьми сеансів, ви позбудетесь близько 80% небажаного волосся! Відвідуйте кабінет косметолога раз чи два рази на рік для здійснення підтримуючих процедур і, гладкість та оксамитовість шкіри залишаться з вами надовго. Відчуй красу на дотик!

Вам точно сподобається в нас!
post image