Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерне лікування облисіння – Resur Hair  у Львові в клініці лазерної та естетичної косметології  “Медіостар”

Лазерне стимулювання росту волосся
Мезотерапія голови
Плазмотерапія голови
Лазерне стимулювання росту волосся
Час Опис Ціна
20 хв. Тестова зона діаметром ~ 2см 700 грн
30 хв. Скроні 1800 грн
40 хв. Потилиця 2000 грн
30 хв. Маківка 2000 грн
30 хв. Тім’яна частина 3000 грн
30 хв. Лобні рецесії (залисини) 1500 грн
20 хв. Лоб 2000 грн
20 хв. Брови 800 грн
50 хв. Вся голова 5500 грн
40 хв. Консультація трихолога 550 грн
Мезотерапія голови
Час Опис Ціна
30 хв. Mesogenesis 5 ml 2400 грн
30 хв. Mesogenesis 2,5 ml 1450 грн
30 хв. Hair vital 1550 грн
30 хв. Hair loss control men  1550 грн
Кеналог 600 грн
Dermaheal HL 950 грн
60 хв. Мезококтейль Pluryal Mesoline Antiox 950 грн
60 хв. Мезококтейль Pluryal Mesoline Hair 950 грн
60 хв. Мезотерепевтичний препарат Curacen 1330 грн
Плазмотерапія голови
Час Опис Ціна
Плазмотерапія 1400 грн

Неймовірно, але факт! Наші спеціалісти зуміли досягти НЕРЕАЛЬНОГО! Лікувати облисіння можливо у клініціі “Mediostar”. Одного разу до нас звернувся пацієнт із рубцем на голові. І яке ж було здивування, коли нашим спеціалістам вдалось не лише відшліфувати рубець, але й зробити фантастистичне відкриття – простимулювати ріст волосся.

Після шліфування рубця спеціалісти поставили перед собою завдання: “А чи зможемо ми змусити рости волосся в зоні посттравматичної алопеції?!” Зібравши консиліум, прочитавши вдосталь літератури, проконсультувавшись у багатьох професорів, ми знайшли відповідні параметри на одному із лазерів і домоглись грандіозного результату! В зоні, де був рубець, відновився ріст волосся!!! Тож тепер облисіння – не проблема. Позбутись випадіння волосся можна у “Медіостар”. Понад декілька місяців ми тестували і підбирали відповідні параметри на багатьох моделях і НАМ – ВДАЛОСЬ!!! У дорослої людини налічується приблизно від 100 до 150 тисяч волосин, що виростають з волосяних фолікулів. Кожен фолікул запрограмований генетично так, щоб дати життя приблизно 25 волосинам, тривалість життя яких – від 3-х до 6 років. Кожна волосина проходить свій індивідуальний цикл, незалежно від сусідніх, гарантуючи, таким чином, однорідність зовнішнього вигляду волосяного покриву.

Кожна волосина проходить через 3 фази:

 • фаза зростання, яка триває від 2-х до 6-ти років (анаген);
 • фаза спокою, яка продовжується від 2-х до 3-х тижнів (катаген);
 • випадання, яке триває приблизно 3 місяці (телоген).

Волосина буде поступово витіснена і замінена новою, що виросла з того ж фолікула. За допомогою Lumenis Resur FX ми стимулюємо ріст нових волосин, тож вилікувати облисіння можливо у “Медіостар”. В цілому можна зробити наступний підрахунок: 85%-90% волосся знаходяться в стадії росту, 0-1% – у стадії спокою і 10%-15% волосся в стадії випадання. Щоденне випадання приблизно 70 волосин є нормальним явищем, причому в деякі періоди випадання може бути більш інтенсивним. Однак, якщо випадіння надмірне, з цим потрібно боротись. Resur Hair – можна вилікувати облисіння у “Медіостар”.

ПРИЧИНИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ:

 • генетичні;
 • природні (сезонність, біологічні цикли);
 • патологічні (мікроелементні та ендокринні порушення, патологія печінки, тривалий прийом медикаментів, випромінювання, стреси і травми).

ОБЛИСІННЯ У ЧОЛОВІКІВ

Воно викликано анормальною чутливістю фолікулів до дигідротестостерону. Волосяні цибулини деяких зон голови забезпечені рецепторами, дуже чутливими до цього гормону, що тягне за собою прискорення “волосяної втечі”. Цикл росту волосся зазнає таких змін, в результаті яких частка волосся в фазі росту (анаген) і тривалість фази росту зменшуються, і волосини стають коротшими. Більша кількість волосся виявляється в фазі відпочинку (телоген), а це волосся більш схильне до втрати через щоденні впливи при розчісуванні і митті. Однак є вихід! Лікування випадіння волосся у “Медіостар”. У 30% чоловіків облисіння починається між 25 і 30 роками. У 50% чоловіків активна втрата волосся відбувається в період між 45 і 50 роками. Вік, в якому з’являються перші ознаки алопеції, дуже важливий. Якщо облисіння починається у молодому віці (18-20 років), його розвиток буде швидким і вже до 30 років воно буде остаточним. Тому радимо вже на ранніх стадіях звератись у “Медіостар”, щоб припинити випадіння волосся. Зате, якщо до 30 років збереглася ще, принаймні, половина волосяного покриву, є сильна ймовірність, що людина буде лисіти поступово, і облисіння може настати до 50 років.

ОБЛИСІННЯ У ЖІНОК

Найчастіше настає під час гормональних перебудов, тобто при використанні протизаплідних засобів, після пологів, в клімактеричному періоді і після нього. Відступ лінії волосся на скронях – менш ймовірно, ніж у чоловіків, і лінія волосся зазвичай зберігається незмінною. У жінок зазвичай відбувається розмите стоншення волосся по всій голові, в той час як у чоловіків – переважно на маківці. Але у “Медіостар” можна цього позбутись, і Ваше волосся буде сильним і здоровим. Лазерне лікування облисіння у Медіостар – Resur Hair. В організмі жінки невелика кількість андрогенів виробляється яєчниками і наднирниками. Яєчники також виробляють рудиментарні гормони, які перетворюються в андрогени. Андрогени викликають облисіння у жінок відповідно до такого ж механізму, як у чоловіків. Розповімо про одну з наших моделей. Результат жінки, якій понад 50 років, вражає. Вона впродовж 10 років страждала від облисіння і намагалась відновити ріст волосся найрізноманітнішими способами: від косметичних засобів до дарсонвалю, від мезо до плазмотерапії. Після Resur Hair, впродовж двох тижнів після першої процедури, волосся почало рости там, де не росло протягом багатьох років.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:

 • за 2 тижні до сеансу та 2 тижні після нього не можна засмагати;
 • за 3 дні до сеансу не можна протирати обрані ділянки спиртовмісткими засобами.

ПРОТИПОКАЗИ ДО ПРОЦЕДУРИ:

 • Псоріаз;
 • Інфекційні та запальні процеси на шкірі;
 • Герпес у стадії загострення;
 • Онкозахворювання;
 • Вагітність і лактація;
 • Свіжа засмага.

НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР

Зважаючи на індивідуальні особливості кожної людини, курс Resur Hair має різну тривалість, в середньому – від 3-ох до 10-ти сеансів. Часовий інтервал між процедурами становить 7-10 днів.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

Після проведення процедури можливе незначне почервоніння шкіри, що не супроводжується будь-якими неприємними відчуттями і проходить протягом години. У зв’язку з тимчасовим підвищенням чутливості шкіри до сонячних променів, не можна засмагати близько 14-ти днів. У сонячну пору на ділянку необхідно наносити сонцезахисний крем зі ступенем захисту не менше 35 SPF. Обравши «Медіостар», основним напрямком діяльності якого є лазерна косметологія, Ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам, що працюють з найсучаснішим новітнім обладнанням.

Лазерне лікування облисіння – Resur Hair виконується на апараті Lumenis Resur FX.

До та після процедури
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся Кількість процедур: 6 Лікар-трихолог: Вікторія Збірко
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся
Кількість процедур: 6
Лікар-трихолог: Вікторія Збірко
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся Кількість процедур: 5 Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся
Кількість процедур: 5
Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся Кількість процедур: 8 Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся
Кількість процедур: 8
Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Вам точно сподобається в нас!
post image