Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Косметологія тіла у Львові в клініці Медіостар

RF-ліфтинг
Відбілювання інтимних зон
RF-ліфтинг
Час Опис Ціна
40 хв. RF-Tone 800 грн
40 хв. Груди 850 грн
40 хв. Шия+груди 750 грн
30 хв. Шия 380 грн
60 хв. Обличчя+шия 1100 грн
60 хв. Обличчя+шия+груди 1250 грн
30 хв. Нижня третина обличчя (підборіддя, овал) 600 грн
30 хв. Зона навколо очей 450 грн
50 хв. Все обличчя 850 грн
RF-ліфтинг
Час Опис Ціна
1 год. 20 хв. Живіт+сідниці+стегна 1400 грн
60 хв. Живіт+сідниці 1000 грн
60 хв. Живіт+стегна 1000 грн
60 хв. Живіт+боки+стегна 1150 грн
60 хв. Живіт+боки 650 грн
40 хв. Сідниці 600 грн
60 хв. Стегна 600 грн
40 хв. Боки 380 грн
40 хв. Живіт 500 грн
40 хв. Внутрішня поверхня плеча 450 грн
40 хв. Руки 650 грн
30 хв. Кисті 300 грн
Відбілювання інтимних зон
Час Опис Ціна
1 год. Глибоке бікіні 4000 грн

Косметологія у професійному виконанні здатна створити з тілом справжнє диво. Тіло не менше, ніж обличчя, заслуговує уваги, адже зберегти красу та молодість на довгі роки не можливо без певних зусиль. Для досягнення кращого результату варто зробити вибір на користь комплексного догляду –

  • передові технології;
  • сучасні косметичні засоби;
  • професіоналізм виконавців

вкупі дадуть неймовірний ефект. Фахівці з Медіостар пропонують різні програми косметичного догляду за тілом, які дозволяють призупинити процеси старіння і зневоднення, поліпшити зовнішній вигляд та якість дерми, привести до ладу «проблемну шкіру».

Для чого і кому потрібна косметологія тіла

Зовнішня привабливість і здоров’я – два невід’ємних поняття якісного життя. Клініка Медіостар відкриває двері в чудовий світ естетичної медицини й косметології! Косметологія тіла передбачає використання різних засобів і методів для покращення зовнішності. Вона здатна привести до ладу шкіру, зробити її пружною та сяючою, скоригувати контури тіла, активувати процес омолодження та змінити на краще зовнішність людини.

Ряд процедур відмінно підходить для моделювання фігури – боротьби з целюлітом, жировими відкладеннями, розтяжками. Косметолог на прийомі визначає стан шкіри та наявні проблеми серед яких зморшки, судинні сітки, зневоднення, втрата пружності. Потім він підбирає програму, яка дозволяє досягти бажаного ефекту, і оптимальні засоби для професійного догляду в клініці й за домашніх умов. Спеціаліст знає, як відстрочити вікові зміни.

Турбує целюліт? Дрябла шкіра? З’явились набряки та жирові відкладення? Косметологія тіла може бути використана для вирішення найрізноманітніших потреб. Для кожного знайдуться оптимальні методи.

Косметологія тіла: спектр послуг від справжніх професіоналів у нашій клініці

Шкіра відкритих ділянок тіла особливо чутлива, бо вона піддається впливу негативних умов зовнішнього середовища, які прискорюють процеси старіння. З цієї причини очищення, живлення, зволоження і захист – ключові постулати догляду за всіма видами шкіри, особливо це стосується незахищених зон.

Професійна косметологія тіла у Львові заснована на використанні інноваційних засобів та сучасних технологій, які дозволяють досягти приголомшливих результатів у напрямку активізації природних ресурсів шкіри до відновлення й омолодження. Скористатися послугами справжніх фахівців в сфері косметології ви можете в Медіостар. Клініка естетичної та лазерної технології – ваш орієнтир у світі краси й гармонії.

Косметологія тіла: види професійних послуг

Фахівці клініки Медіостар подбають про стан і зовнішній вигляд вашої шкіри. Процедури спрямовані на підтримку належної гідратації, виправлення й лікування естетичних дефектів. В процесі використовуються препарати найвищої якості. Щоб отримати довготривалий ефект, варто пам’ятати про два важливі правила і дотримуватися їх:

  1. Повноцінного результату можна досягти тільки при використанні комплексних програм.
  2. Оптимальними засобами є ті, які були підібрані для певної особи. Процедури проводяться виключно в індивідуальному порядку і професійним косметологом, з урахуванням особливостей та потреб конкретної людини.

Актуальні види послуг в клініці Медіостар:

  • Інтимне відбілювання. У місцях пігментації шкіра більш тонка і чутлива, тому для вирішення цієї делікатної проблеми використовуються спеціальні апарати. Процедури і засоби, які ми пропонуємо, по-перше, безпечні, а по-друге, дуже ефективні. Маніпуляції можуть бути виконані спеціальними відбілюючими речовинами або лазером. Вплив на ніжну шкіру променю лазера іноді викликає подразнення, тому після процедури може спостерігатися почервоніння оброблених ділянок тіла. Шкіру слід зволожити кремом. Відновлення цих зон відбувається швидко і не вимагає спеціального лікування.
  • Rf-ліфтинг. Це – косметологічний спосіб підтяжки епідермальних тканин й омолодження шкіри в поверхневому шарі. RF-ліфтинг виконується з використанням стаціонарного або переносного пристрою, який є джерелом радіочастотного випромінювання. Процедура лазерного омолодження спрямована на розгладження зморшок. Вона помітно підвищує пружність шкіри і відновлює колишні риси обличчя.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг апаратної корекції. Підібрати процедури для догляду й омолодження тіла та лікування недоліків шкіри і вікових змін допоможуть спеціалісти клініки. Серед такого розмаїття знайдуться методи, які задовольнять потреби навіть найвибагливішого клієнта.

Вам точно сподобається в нас!
post image