Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерне видалення тату і татуажу у Львові

ОписЦіна
1 імпульс50 грн

add-service

1х1700 грн

add-service

Видалення татуажу брови1100 грн

add-service

Видалення перманенту контур губ1100 грн

add-service

10х103200 грн

add-service

Єдиний у Львові апарат для лазерного видалення татуажу і татуювань відтепер доступний у Медіостар.

Q-Switched Nd:YAG Lumenis m22 – це інноваційна лазерна система для видалення татуювань, перманентного макіяжу, та пігментації, що дозволяє видалити пігмент меншою кількістю процедур у порівнянні з іншими лазерними системами. Відтепер лазерне видалення тату – це швидка, ефективна та безпечна процедура, а головне абсолютно безболісна.

Переваги видалення тату лазером в Mediostar

Видалення тату лазером у Львові має ряд суттєвих переваг перед іншими методами, а саме:

 • Метод є абсолютно безболісним і не доставляє дискомфорту під час процедури, після неї Ви повністю можете продовжити займатись своїми звичними справами;
 • Відпадає потреба в хірургічному втручанні, татуювання (малюнок) виводиться практично повністю незалежно від його розмірів;
 • Відсутність підготовчого періоду;
 • Мінімальна кількість сеансів;
 • Коротка тривалість процедури, від 5 до 15 хвилин в комфортних умовах;
 • Можливість видалити татуювання в інтимних та інших чутливих зонах;
 • Доступність проведення процедури в любу пору року;
 • Відсутність як такого періоду реабілітації (відновлення) на відміну від інших методів виводу татуювання.

Як діє лазер для видалення тату Lumenis Q-Switched?

Лазер впливає лише на пігмент завдяки коротким світловим імпульсом. Це призводить до руйнування пігментної оболонки, в результаті чого малюнок одразу стає блідим, утворюється кірочка і протягом наступних кількох днів зникне зі шкіри. Імпульси діють лише на ділянки, які мають пігмент, тому немає жодного ризику, що у Вас з’являться опіки чи рубці на місці проведення процедури. Видалення тату лазером набуває все більшої популярності у всьому світі, так як це єдиний ефективний спосіб позбутися невдало виконаного тату та перманентного макіяжу без лишніх ризиків для організму.

Який результат можна отримати завдяки процедурі по видаленню?

Позбутися небажаного малюнку на тілі можна завдяки повному курсу лазерного видалення тату/татуажу, а в середньому це від 3-х процедур з інтервалом 1 місяць в залежності від величини тату, його стану, та насиченості пігменту. Проте можемо Вас запевнити, що результат Ви помітите вже після першого сеансу.

Процедура може проводитись без застосування анестезії, в залежності від вашого больового порогу. Проте, якщо ви відчуваєте дискомфорт при видаленні, наш лікар запропонує застосувати місцеву анестезію.

Після накладання стерильної пов’язки Ви з легкістю можете вже через кілька хвилин після процедури займатись своїми звичними справами.

Протипоказання до процедури лазерного видалення татуювань / татуажа / перманентного макіяжу:

Видалення тату у Львові, ціна на процедуру є доступна кожному, проте в окремих випадках має ряд суттєвих протипоказань, які варто враховувати перед процедурою, щоб не завдати шкоду своєму здоров’ю. Їх ігнорування може призвести до серйозних наслідків.

Протипоказання:

 • Вагітність та період лактації;
 • Онкологічні захворювання;
 • Хвороби шкіри та запальні захворювання в ділянці проведення;
 • Епілепсія;
 • Порушення кровообігу;
 • Захворювання судин та капілярів;
 • Різного роду екземи;
 • Патології пов’язані з впливом світлових імпульсів на шкіру пацієнта.

Підготовка до процедури лазерного видалення татуювань / татуажа / перманентного макіяжу

Перед тим як вивести тату у Львові, ціна на послугу яка Вас приємно здивує у центрі Медіостар необхідно провести відповідну підготовку. Вона включає дотримання певних правил догляду за шкірою. Без їх виконання процедура може пройти невдало, або її можуть відкласти до більш благополучних умов.

Підготовка:

За 14 днів до проведення процедури категорично не можна:

 • Активно засмагати та відвідувати солярій;
 • Виконувати хімічні пілінги в ділянках проведення процедури інші косметичні операції які впливають на шкіру;
 • Приймати антибіотики тетрациклінового ряду інші препарати, які можуть викликати алергічну реакцію;
 • В день процедури не слід протирати спиртовмісними засобами, наносити косметику, креми по догляду;
 • Не можна інтенсивно мочити ділянку шкіри в день процедури, приймати душ не пізніше як за 5 годин до її початку.

Процес виведення тату

Після того як Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та будуть виключені всі можливі протипоказання до проведення виведення лазером, пройдено відповідний огляд, процедура складатиметься з наступних кроків.

 • Медичні спеціалісти клініки Mediostar підготовляють витратні матеріали необхідні для процедури та відповідне обладнання. В той час пацієнт розташовується зручно на кушетці, клієнт одягає окуляри для захисту очей, закриває від впливу лазеру інші ділянки тіла за необхідністю.
 • Лазерний апарат для видалення татуювань, татуажа та перманентного макіяжу якісно обробляється антисептичними засобом.
 • Ділянка шкіри з татуюванням, татуажем чи перманентним макіяжем на якій буде проведена процедура видалення добре очищається та проводиться її повна дезінфекція.
 • Проводиться налаштування лазерного обладнання та його калібровка у відповідності до розмірів татуювання, пігментних плям та рекомендацій лікаря.
 • На область шкіри на якій розташовані татуювання, татуажі, або перманентний макіяж рівномірно наноситься спеціальний гель з провідними властивостями, який значно покращує ефективність процедури.
 • Лікар позоново починає обробляти ділянки світловими спалахами лазера.
 • Після завершення процедури на оброблену шкіру наносять спеціальні медицинські препарати, які мають загоювальну, антибактеріальну та знеболювадбну дію;
 • Оброблену лазером ділянку шкіри закривають на декілка днів стерильною пов’язкою.

Кількість процедур для повного видалення тату і татуажу

Незалежно від виду тату чи татуажу, в більшості випадків видалити малюнок за одну процедуру практично не є можливим. Як показує досвід необхідно провести від одного до п’яти сеансів (в середньому три) з перервами між ними сроком від трьох до п’яти тижнів. Виведення маленьких тату займе 2 тижні. Більш детально про кількість сеансів Вам розкажуть у нашому медичному центрі під час консультацій та під час процедурного огляду. Вона (к-ть) залежить від виду тату, його площі, використаних фарб та глибини їх проникнення. Також враховують срок її давності.

Післяпроцедурний режим

Після процедури лазерного видалення небажаного малюнку потрібно дотримуватись певних правил догляду за шкірою:

 • Не можна відвідувати протягом одного, двох днів місця загального користування такі як сауни, басейни, спортзали;
 • Категорично забороняється протирати ділянку засобами, які містять спирти та кислоти, наносити на них косметику, креми та гелі. Останні два допускаються за призначенням лікаря, якщо вони покликані покращити загоєння оброблених участків шкіри;
 • Через декілька днів після проведення процедури слід дотримуватись рекомендацій лікаря та в обов’язковому порядку користуватись сонцезахисними засобами з вмістом SPF не нижче 35.

Більше не потрібно маскувати чи ховати надокучливі тату, адже лазерне видалення тату у Львові стало ще швидшим разом з Q-Switched Nd:YAG у клініці Медіостар.

В підсумок можна констатувати

Незалежно від того яка процедура Вам необхідна: лазерне видалення татуажу брів чи лазерне видалення татуювань, за допомогою інноваційного апарату Q-Switched Nd:YAG Lumenis m22 це швидка, проста та абсолютно безболісна справа, результат якої можна побачити вже через 2 тижні. Під час дії апарату на зону татуювання чи татуаж частина чорнил виводяться з організму через лімфатичну систему природним способом, що суттєво пришвидшує, як сам процес та і його загоєння.

Після процедури видалення татуювання за допомогою лазера в нашій клініці Ви зразу продовжуєте звичний спосіб свого життя незалежно від пори року. Вам накладається спеціальна стерильна пов’язка, яка захищає зону впливу променів лазера, але абсолютно не сковує ваші дії

Якщо Ви прийняли рішення позбутися тату, татуажа зателефонуйте за номером телефону вказаним на нашому сайті. Ви в любий зручний для Вас час отримаєте всю повну та необхідну кваліфіковану консультацію. Спеціалісти центру детально розкажуть про кількість необхідних процедур з урахуванням Вашого випадку, як підготуватись до проведення процедури та виберуть зручні для Вас дати їх проведення. 

Клініка Медіостар – це передове обладнання, кваліфіковані спеціалісти, привітний персонал та доступні ціни. Не відкладайте виведення тату чи тутажу на завтра, давайте зробимо це швидко та якісно вже сьогодні.

До та після процедури
Процедура: Лазерне видалення татуажу брів Кількість процедур: Одразу після першого видалення (результат проміжний) Лікар-косметолог: Оксана Самотос
Процедура: Лазерне видалення татуажу брів
Кількість процедур: Одразу після першого видалення (результат проміжний)
Лікар-косметолог: Оксана Самотос
Процедура: Лазерне видалення татуажу брів Кількість процедур: 2 (результат проміжний) Лікар-косметолог: Оксана Самотос
Процедура: Лазерне видалення татуажу брів
Кількість процедур: 2 (результат проміжний)
Лікар-косметолог: Оксана Самотос
Процедура: Лазерне видалення тату Кількість процедур: Одразу після першого видалення (результат проміжний) Лікар-косметолог: Артур Скочеляс
Процедура: Лазерне видалення тату
Кількість процедур: Одразу після першого видалення (результат проміжний)
Лікар-косметолог: Артур Скочеляс
Вам точно сподобається в нас!
post image