Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Видалення папілом у Львові

Час Видалення папілом Ціна
20 хв. Видалення ксантелазми 700 грн
20 хв. Видалення вірусної папіломи 200 грн
40 хв. Видалення вірусних папілом (ділянка розміром з долоню до 7 шт) 900 грн
30 хв. Видалення новоутвору (невус, родимка) 800-1000 грн

Папіломи – доброякісні утворення, які можуть з’являтися у різному віці. Часто ці новоутворення розвиваються з плоского епітелію, а зовні нагадують цвітну капусту. Якщо натиснути на папілому, можна відчути її м’якість і податливість. Тому часто новоутворення ще називають м’якими фібромами. Колір може бути різний: і тілесний, і навіть темно-коричневий. 

При появі папілом фахівці не радять займатися самолікуванням, а записати на прийом до лікаря. Адже видалення новоутворень на обличчі за допомогою народних методів чи косметичних препаратів, може бути небезпечним, варто записатись на консльтацію до лікаря. У клініці Mediostar пропонують лазерне видалення папілом у Львові. Це сучасний, ефективний і безпечний метод, який допоможе назавжди позбутися новоутворень на шкірі. 

Причини виникнення папілом

Фахівці називають різні причини, через які на шкірі з’являються папіломи. Найчастіше це: 

 • Постійне фізичне перевантаження; 
 • Часті стреси;
 • Ослаблений імунітет;
 • Ожиріння; 
 • Часто зловживання алкоголем;
 • Хронічні хвороби сечостатевої системи та органів травлення.

Чи варто видаляти папіломи?

Для здоров’я такі новоутворення на шкірі безпечні. Але з естетичної точки зору це справді проблема. Особливо коли йдеться про папіломи на обличчі, у зоні декольте. Якщо папілома пошкоджується, це може провокувати місцевий запальний процес. Тому видалення папілом попереджує їх травмування та можливе інфікування.

Ні в якому разі не варто видаляти папіломи на шиї самостійно. Адже внаслідок таких необережних дій вони можуть перейти у злоякісні. Папіломи на шиї, в паховій області, в пахвових западинах, під грудьми створюють багато незручностей в побуті. Тому краще звернутися до лікаря, який підбере оптимальний метод видалення папілом. 

Діагностика

Лікар-дерматолог клініці «Mediostar» робить перші висновки після первинного огляду пацієнта. Для уточнення діагнозу та прийняття рішень часто використовують лабораторно-інструментальні дослідження. Однак вибір методу діагностики залежить від діагнозу, місця розташування та виду утворення. 

Якщо виникають сумніви, лікарі можуть проводити біопсію новоутворення і подальше гістологічне дослідження. Такий підхід дозволяє не тільки отримати прогноз розвитку звхворювання, а й оцінити можливі ризики трансформації новоутворення у злоякісну форму. 

Покази до проведення процедури

Пацієнтам, у яких є бородавки і папіломи на різних частинах тіла, варто час від часу проходити профілактичні огляди у лікаря-дерматолога. У разі необхідності він прийме рішення про видалення тих чи інших новоутворень на тілі. 

Однак у деяких випадках не варто зволікати з візитом до спеціаліста. Насамперед, якщо у новоутворення змінився колір чи форма, під час торкання ви відчуваєте біль. Крім того, свербіж, печіння, кровотеча – вагомі причини для звернення до лікаря-дерматолога. 

Зрештою, велика кількість папілом, особливо у делікатних ділянках, – також привід звернутися до лікаря та видалити небажані новоутворення.

Протипокази до проведення процедури

Хоча лазерне видалення папілом – безпечна процедура, все-таки є певні протипоказання для її проведення. Насамперед це вагітність і лактація, гострі запальні захворювання, засмагла шкіра. Від процедури варто відмовитися у випадку, якщо є підозра на злоякісний характер новоутворення, виявлено захворювання нервової системи чи онкологічні хвороби. Не бажано проводити процедуру у випадку кровотечі з папіломи.

Методи видалення папілом

Вибір методу видалення папілом залежить від їх локалізації та кількості. Найчастіше використовують такі способи видалення папілом:

 • Кріодеструкція – використання рідкого азоту для видалення папілом. Дуже низька температура (t -190 *C) стає причиною термічного опіку та запалення. В місці контакту ділянки тканини просто відмирають. 
 • Електрокоагуляція передбачає використання електричного струму високої частоти. У тканинах підвищується температура, а потім починається процес руйнування та видалення папілом. А на місці видалення папіломи залишається тонка скоринка. Протягом 5-7 днів вона висихає і відпадає.
 • Лазерне видалення папілом – інноваційний, безпечний і ефективний метод. Принцип дії простий: під впливом лазерного випромінювання судини що живлять папілому, життєво необхідними речовинами коагулюються і згодом відмирають.

Переваги процедури

Можливість виконання процедур в амбулаторних умовах, відсутність необхідності в загальній анестезії, простота, можливість виконання на будь-яких ділянках шкіри, невисока вартість – головні переваги видалення папілом рідким азотом.

Головна перевага видалення папіломи лазером – двоетапне видалення. Тобто видаляється і сама папілома, і її корені. Якщо у вас дуже великі папілома або їх багато, використовують місцеву анестезію. Досягти бажаного ефекту завдяки лазеру простіше!

Підготовка до процедури 

Видалення папілом не вимагає особливої підготовки. Обов’язковим є попередній огляд лікаря. За два тижні до процедури потрібно звести до мінімуму перебування на сонці, відмовитися від солярію.

Процес видалення папіломи

 • Спочатку лікар оглядає папілому, змащує шкіру знеболювальним гелем.
 • Обирає необхідний режим роботи апарата.
 • Обробляє анестетиком місця колишніх папілом.

Лазерне видалення папілом займає кілька хвилин. 

Чому обирають Медіостар?

Медіостар – сучасний медичний центр, де працюють професіонали своєї справи. Тут знають, як надовго зберегти молодість та красу, ефективно позбутися різних делікатних проблем. 

Індивідуальний підхід, кваліфікований персонал, інноваційне обладнання, комфортні умови – головні переваги клініки. Звертаючись в Медіостар, ви не тільки назавжди забудете про новоутворення на шкірі, а й значно знизите ризик утворення онкологічних захворювань, які можуть бути ними спровоковані. 

Реабілітаційний режим після процедури

Період реабілітації не займає багато часу. Не рекомендують відвідувати сауну, басейн, солярій після видалення папілом. Варто уникати перебування на сонці, не обробляти шкіру спиртовмісних засобами.

Подаруйте собі бездоганний зовнішній вигляд та чисту шкіру без папілом, записуйтесь на прийом до лікаря у Медіостар!

Вам точно сподобається в нас!
post image