Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Дерматологія в MEDIOSTAR в Києві

Ідеальна шкіра! Чи це можливо? Насправді важко знайти людину з обличчям без вад. Підлітків часто турбують вугрі, а осіб старшого віку – зморшки. В’ялість, пігментація, судинні захворювання та інші проблеми шкіри – виклик, який здатна прийняти сучасна дерматологія.

Дерматологія займається вивченням захворювань шкіри. Діагностика і правильне лікування – головні пункти в списку її завдань. Складно недооцінити вагомість методів цієї науки і величезну роль лікаря-дерматолога в поліпшенні якості життя людини, адже шкіра – найбільший її «орган». Проблеми з ним часто виникають внаслідок неправильного догляду або травми, але можуть бути результатом генетичних відхилень.

Лікарі клініки Медіостар використовують всі свої знання та вміння, щоб шкіра пацієнта стала більш «чистою» та привабливою. Дерматологія дає цінні поради та рекомендації для ефективної боротьби з багатьма захворюваннями. До найсучасніших і найбільш результативних методів лікування відноситься лазерна терапія, яку активно використовує MEDIOSTAR.

Причини та симптоми захворювань шкіри

Послуга «Дерматологія» досить популярна у Києві. В клініку Медіостар звертаються люди з різними проблемами. Серед факторів, які викликають захворювання шкіри, найбільш поширені:

 • віруси, інфекції та грибки;
 • авітаміноз або занадто висока кількість певних видів вітамінів в організмі;
 • побутова хімія та косметика;
 • травми;
 • захворювання органів;
 • порушення обмінного процесу;
 • генетична схильність.

Дерматологія – дивовижна наука й один із ключових напрямків діяльності клініки MEDIOSTAR. До дерматолога приходять люди, яких цікавить діагностика і лікування різних захворювань шкірних покривів, але часто вони звертаються лише після погіршення ситуації. Іноді шкіра виглядає нездоровою, якщо мають місце порушення в роботі шлунково-кишкового тракту або печінки. Коли ж варто звернутися до лікаря? Не відкладайте візит до фахівця, якщо помітили у себе один з наступних симптомів:

 • висип, прищі або фурункули;
 • пігментацію шкіри чи сірість обличчя;
 • високу активність сальних залоз або надмірну сухість шкірних покривів;
 • грибок або свербіж;
 • в’ялість, зморшки або судинну сітку.

Діагностика в клініці Києва

Послуга «Дерматологія» в Медіостар передбачає проведення повної діагностики. В результаті пацієнт дізнається не тільки реальну назву своєї проблеми, а й отримує цінну інформацію про те, як вилікувати виявлене захворювання. Дерматолог визначає метод дослідження, орієнтуючись на клінічну картину. Максимально повну інформацію йому допомагає отримати дерматоскоп. Апарат збільшує ділянку шкіри в 10 і більше разів. Методика абсолютно безпечна і дуже інформативна.

Якщо виникає необхідність, лікар дає направлення на додаткові аналізи. Для лікування ж фахівець використовує лазерний спосіб. Він ефективний та безпечний. Сучасна методика практично безболісна. Промінь апарату Lumenis M22 впливає на різні шари шкіри, викликаючи позитивні зміни.

Дерматологія: методи лікування в MEDIOSTAR

Косметична дерматологія в Києві цікава багатьом. Ми орієнтовані на клієнта і здатні допомогти йому в позбавленні від різних проблем шкіри. З цією метою використовуємо популярні методики. Серед них:

 • Фототерапія. Впливає на верхні шари шкіри. В результаті руйнується пігмент і злущуються ороговілі клітини, поліпшується кровообіг. Зморшки на обличчі стають менш глибокими, колір його поліпшується, тон – вирівнюється.
 • Усунення патологій судин шляхом використання селективного фототермоліза. Лазерний промінь «склеює» пошкоджені ділянки судин, які через деякий час покриваються сполучною тканиною. Зменшення кількості судинних зірочок стає помітним навіть після першого сеансу.
 • Фракційний фототермоліз. Позбавляє від рубців і шрамів. Він приносить результат навіть при роботі з наслідками старих травм. Після кількох процедур великі рубці істотно зменшуються в розмірі, а невеликі шрами зникають зовсім.
 • Який метод вибрати? Найбільш ефективний спосіб для вирішення проблеми визначить дерматолог. Перед цим він проведе ретельний огляд і діагностику.

  Дерматологія: підготовка, протипоказання, огляд

  Дерматологія в клініці MEDIOSTAR дозволяє вилікувати різні захворювання за допомогою лазерної терапії. Це неінвазійна процедура, яка ефективна, універсальна та абсолютно безпечна, але, на жаль, підходить не кожному. До списку протипоказань відносяться:

  • гостра форма герпесу і нещодавно отримана засмага;
  • онкозахворювання і цукровий діабет;
  • епілепсія;
  • підвищена чутливість.

  Дерматологія в Медіостар не вимагає особливої ​​підготовки. Однак, важливо не приймати сонячні ванни за 2 тижні до і після проходження курсу. Також заборонено обробляти шкіру засобом, який містить спирт, за 3 дні до проведення процедури.

  Якщо вас цікавлять дійсно ефективні методи лікування захворювань шкіри в Києві, звертайтеся в клініку MEDIOSTAR. Наш фахівець під час первинної консультації ретельно огляне клієнта і збере анамнез за допомогою інструментів та спеціального обладнання. При необхідності для підтвердження діагнозу можуть бути призначені додаткові дослідження, наприклад, з метою визначення гормонального фону. Після інтерпретації результатів дерматолог вибере максимально ефективну тактику лікування – лазерну терапію, кріотерапію і т.п. для застосування в комплексі чи окремо. Наші фахівці постійно вдосконалюються, підвищуючи рівень своїх знань та умінь. Записавшись до них на прийом, ви можете бути впевнені, що отримаєте кваліфіковану консультацію і зможете повернути природну красу шкіри завдяки прогресивним методикам лікування.

  Вам точно сподобається в нас!
  post image