Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Альгінатна маска Casmara

HydraFacial
RF-ліфтинг обличчя
Догляди
Комбінована чистка обличчя
Масаж обличчя
Механічна чистка обличчя
Пілінги
Ультразвукова чистка обличчя
Ферментотерапія DMK

Альгінаті маски Casmara – це якісні професійні засоби на основі компонентів бурих водоростей. Водорості здатні надавати омолоджуючу дію на шкіру.

Альгінатні маски Casmara призначаються для професійного застосування за участю кваліфікованих косметологів.

У клініці «Медіостар» представлено повний асортимент альгінатних масок Casmara.

Дані маски складаються з двох компонентів: порошку і гелю, які знаходяться в 2-х окремих пакетиках. Гель та порошок змішуються і в результаті виходить готовий засіб для обличчя.

Особливості

Альгінат натрію – абсолютно безпечна речовина для обличчя. Якщо додати в нього води, виходить гель, насичений різними вітамінами, мінералами та іншими корисними речовинами, які позитивно впливають на епідерміс.

Якщо ви прихильник професійної та високоякісної косметики, тоді косметичні препарати, до складу яких входить альгінат, для вас!

Основний ефект

Альгінатні маски Casmara відрізняються високою ефективністю. Вони:

– прекрасно живлять шкірний покрив; – виводять токсини з шкіри; – відрізняються моделюючими імунітет і протизапальними характеристиками; – мають чудовий судинозвужувальний ефект, завдяки якому вдається значно усунути почервоніння шкіри, а також різноманітні подразнення; – розщеплюються надлишкові жирові відкладення, що дозволяє позбутися другого підборіддя; – захисні властивості шкіри відмінно відновлюються; – стабілізується число жирової клітковини, – мінеральний баланс відновлюється безпосередньо на клітинному рівні.

Завдяки своєму комплексному впливу маска значно підвищує тонус шкірного покриву і покращує колір обличчя. З’являється свіжість, риси обличчя вирівнюються, знижуються одутлість і набряклість.

Систематичне використання альгінатних масок може зменшити пігментні плями на шкірі, знизити підвищену чутливість, звузити пори, додати рельєфність і чіткість контурам обличчя, розгладити невеликі зморшки.

Вам точно сподобається в нас!
post image