Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція волосся на ногах в Медіостар в Києві

Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
epilation_nog

Яка жінка не мріє позбутися від волосся на ногах! Не на тиждень чи два, а на куди більш тривалий період. Представниці прекрасної половини людства знають, що за допомогою лазера в клініці Медіостар можна досягти бажаної мети. Стараннями фахівців волосяний покрив буде видалений на обраній ділянці шкіри швидко та якісно. Наші клієнти залишаться задоволені отриманим результатом.

Епіляція волосся на ногах, в тому числі в районі стегон та колін, дозволить насолоджуватися гладкістю шкіри тривалий час. Видалення волосся за допомогою лазера в Києві здійснюється шляхом використання найсучасніших технологій в чистому і комфортному кабінеті. Косметолог знайде правильний підхід до кожної клієнтки. Він відповість на всі питання щодо процедур і підбере необхідну кількість сеансів для досягнення максимального ефекту.

Що являє собою лазерна епіляція на ногах

Видалення волосся за допомогою лазера – процедура, яка дозволяє прибрати волосяний покрив з різних частин тіла, навіть з сідниць та пальців ніг. Для епіляції використовують кілька методик. Ви можете вибрати різні способи для досягнення мети, наприклад, придбати препарати для позбавлення від небажаної рослинності, але саме лазерна епіляція виявиться найбільш результативною. Клініка Медіостар надає дану послугу. Наші фахівці використовують апарат, який:

  • не пошкоджує шкірний покрив;
  • не викликає алергії.

Процедура дещо болюча, але клієнт завжди може вибрати варіант із застосуванням місцевих анестетиків. Сеанс займе близько півгодини, і всі неприємні відчуття будуть мінімізовані. Невеликий дискомфорт вартий того, щоб надовго забути про віск, бритву та шугаринг.

Лазерна епіляція волосся: показання та протипоказання

Фахівці клініки Mediostar застосовують на практиці новітнє обладнання. Воно якісно видаляє навіть найтонше волосся, робота з якими найбільш проблематична. Сучасні технології дозволяють обробити ділянку шкіри практично безболісно. Видалення волосся навіть на великій ділянці тіла створить мінімум дискомфорту.

Лазерна епіляція рекомендована кожному, хто бажає відчути ідеальну гладкість своєї шкіри. Бути красивою – легко, адже видалення волосся на ногах в Києві має доступну ціну. Деяким жінкам вкрай бажано використовувати саме лазерну методику, якщо їм знайомі не з чуток:

  • алергія на віск;
  • роздратування;
  • вросле волосся;
  • «чорні пеньки»

Даний спосіб ідеальний для більшості людей. Він має мінімум протипоказань:

  • засмага та захворювання шкіри в гострій фазі;
  • вагітність і годування грудьми;
  • онкохвороби;
  • порізи й роздратування в зоні обробки.

Разом з тим потрібно врахувати, що лазерна епіляція малоефективна при роботі з дуже світлим і сивим волоссям. Щоб правильно підібрати метод, використання якого буде доречним в конкретній ситуації, потрібно проконсультуватися з косметологом.

Сеанс лазерної епіляції на ногах: підготовка і післяпроцедурний період

Підготовка до епіляції гранично проста. В першу чергу, необхідна консультація косметолога. Вона займе мінімум часу, але ви дізнаєтеся все необхідне про видалення волосся за допомогою лазера і, як часто його слід робити. У Mediostar працюють справжні профі, які визначать приблизну кількість процедур одразу, оцінивши структуру волосся.

Якщо ви записалися на сеанс лазерної епіляції, не приймайте сонячні ванни за 2 тижні до процедури. Також в останні 3 дні напередодні відвідин косметолога не варто обробляти шкіру спиртовими розчинами. За добу ж до процедури просто видаліть зайву рослинність бритвою.

Стандартний сеанс лазерної епіляції ніг займає від 10 до 45 хвилин, в залежності від площі зони обробки. Отже, чим більше ділянка, тим більше потрібно часу. З метою зменшення неприємних відчуттів клієнт може дати згоду на застосування знеболювального крему. В сучасній косметологічній клініці Медіостар кожен відвідувач отримує індивідуальний підхід і якісний сервіс. Ви дізнаєтеся відповіді на свої питання під час консультації і дозволите собі виглядати ідеально, адже наші ціни не кусаються.

Після лазерної епіляції ніг рідко спостерігаються небажані реакції. Невелике почервоніння – максимум, що може з’явитися в результаті та й воно швидко зникне. Шкіра не потребує додаткового догляду, але вона не повинна засмагати. У зв’язку з високою чутливістю після епіляції, прямі сонячні промені здатні принести шкоду в перші 2 тижні з дня проведення сеансу.

Вам точно сподобається в нас!
post image