Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Послуги

Мезотерапія голови в MEDIOSTAR Київ

Алопеція (облисіння) — поширена проблема жінок і чоловіків будь-якого віку. Молоді люди, які стикаються з випадінням волосся в ранньому віці, схильні до ризику більш швидкого облисіння.

Ці проблеми успішно вирішуються за допомогою техніки мезотерапії волосся в Києві. Клініка MEDIOSTAR застосовує новітні препарати та ін’єкційні методики, повертаючи густоту і блиск, природну красу і здоров’я.

Что такое мезотерапия волосистой части головы

Мезотерапія шкіри голови — це ін’єкції спеціальних біологічно активних препаратів (коктейлів). Вони зміцнюють волосяні фолікули і благотворно впливають на клітини шкіри.

Ін’єкція підбирається індивідуально. Вона може містити вітаміни, цинк, нуклеїнові кислоти, коферменти та цінні білки – інсуліноподібний фактор росту і біоміметичні пептиди.

При введенні ін’єкції посилюється приплив крові до шкіри голови, поліпшуються обмінні процеси тканин, за рахунок чого прискорюється ріст волосся. Сам біологічний коктейль потрапляє в коріння волосся, за рахунок чого швидше надає ефект і дає насолодитися результатами вже в перший місяць курсу.

Яке обладнання використовується в MEDIOSTAR Київ

Ми застосовуємо для процедури новітні препарати, які вводяться в шкіру голови ін’єкційним пістолетом або шприцом з дуже тонкою голкою. Наші лікарі проходять спеціальну підготовку, щоб працювати з мезотерапевтичними коктейлями.

Для мезотерапії голови ми використовуємо такі препарати:

 •  FILLMED NCTF 135HA: запатентована формула на основі гіалуронової кислоти, амінокислот, вітамінів, мінералів, коферментів для глибокого омолодження;
 •  Meso-Genesis BP3: унікальний регенеруючий препарат з пептидом Wharton Jelly Р199, що поліпшує стан волосся від цибулини до кінчиків;
 •  Mesoline Hair: суміш клітинних факторів росту і коферментів, які зупиняють випадіння і нормалізують структуру по всій довжині;
 •  мезококтейль RRS Hair XL: пептиди, амінокислоти, вітаміни, мікроелементи і рослинні екстракти для відновлення волосистої частини голови;
 •  мезотерапевтичний препарат Curacen: нативна гіалуронова кислота в комбінації з амінокислотами і ростовими факторами для оздоровлення шкіри та ін.

Ці препарати сьогодні успішно застосовують провідні клініки Сполучених Штатів і Європи, тому ви можете не сумніватися в безпеці і бездоганних естетичних результатах лікування.

Покази до мезотерапії

Надмірне випадання волосся може бути пов’язано з неправильним харчуванням, поганим кровообігом або надлишком дигідротестостерону у чоловіків. Багато жінок скаржаться на проблеми після вагітності і годування.

Лікування мезопрепаратамі показано чоловікам і жінкам будь-якого віку з алопецією нерубцевого походження, якщо волосяні фолікули не пошкоджені і не атрофовані.

Інші покази до лікування включають:

 • себорея;
 • передчасна сивина;
 • сухе і ламке волосся;
 • лупа;
 • стригучий лишай;
 • алопеція шкіри голови.

Після мезотерапії відповідною сумішшю поживних речовин випадіння волосся зменшується до 70%, а неактивні волосяні фолікули прокидаються і дають початок новій здоровій шевелюрі. Поліпшується стан шкіри голови, нормалізується виділення шкірного сала і зовнішній вигляд в цілому.

Мезотерапія волосся (Київ): протипокази

Якою би безпечною не була мезотерапія волосся, протипокази все ж існують.

Процедуру не призначають в наступних випадках:

 • вагітність;
 • грудне годування;
 • цукровий діабет;
 • лікування антикоагулянтами;
 • злоякісні пухлини;
 • герпес у стадії загострення;
 • алергія на компоненти коктейлю;
 • інфекції та запальні ураження шкіри.

Для нас головне – безпека пацієнтів. Перед лікуванням фахівці в обов’язковому порядку оглянуть вас, а при необхідності направлять на лабораторні аналізи або консультацію до лікарні.

Підготовка до процедури

На сеанси краще записуватися заздалегідь, щоб ви встигли правильно підготуватися.

Підготовка до мезотерапії волосся в Києві дуже проста. Бажано не приймати лікарські препарати, які містять компоненти коктейлю:

 • вітаміни: А, Е, К, С і групи В;
 • D-пантенол;
 • коензим Q10;
 • мікроелементи: цинк, калій, залізо, селен, магній і кремній;
 • амінокислоти.

Також слід відмовитися від аспірину, ібупрофену, диклофенаку або антикоагулянтів (варфарин), щоб не викликати синців під час ін’єкцій.

Мезотерапія для волосся (Київ) в клініці MEDIOSTAR 

Під час сеансу пацієнта укладають на кушетку, лікар обробляє шкіру і робить серію неглибоких внутрішньошкірних ін’єкцій (1-4 мм). Разом з підготовкою процедура займає близько 60 хвилин.

При правильному виборі препарату і професійному виконанні, ефект стає помітним протягом декількох тижнів. Під час інтенсивної фази лікування призначається 1 процедура на тиждень протягом 1-2 місяців. Після цього, для закріплення результатів, досить одного сеансу на місяць.

Для сучасної мезотерапії голови ціни досить високі, але вражаючі результати повністю виправдовують витрати – відгуки клієнтів підтверджують це.

Період реабілітації після мезотерапії

Не можна відразу після ін’єкцій мити голову, відвідувати сауну або робити масаж голови. Уникайте алкогольних напоїв. Дайте шкірі відпочити, а ще краще – візьміть вихідний, щоб організм відновився швидше.

Сьогодні мезотерапія волосся в Києві виконується самими різними препаратами і методиками. Клініка MEDIOSTAR працює на ринку естетичної медицини з 2012 року, і за цей час була нагороджена національним знаком якості «Вища проба» і позитивними відгуками пацієнтів. Якість використовуваних препаратів підтверджено сертифікатами, завдяки чому ви можете бути впевнені в безпеці свого здоров’я.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до вирішення ваших проблем.

Мезотерапія для росту волосся – це швидко і надійно. Згідно з дослідженнями, шанс успіху нової методики становить 90-92%. Звертайтеся, і міняйте життя на краще!

Вам точно сподобається в нас!
post image
Resur Hair (Лазерне стимулювання росту волосся)
Час Опис Ціна
40 хв Консультація трихолога 550 грн

20 хв Тестова зона діаметром ~ 2см 850 грн

20 хв Брови 900 грн

20 хв Лоб 2300 грн

30 хв Скроні 2300 грн

30 хв Маківка 2500 грн

40 хв Потилиця 2500 грн

30 хв Тім’яна частина 3500 грн

50 хв Вся голова 5500 грн

Мезотерапія голови
Час Опис Ціна
60 хв Мезококтейль Mesoline Hair 2,5 мл 1500 грн

60 хв Мезотерепевтичний препарат Curacen 1550 грн

60 хв Мезококтейль RRS Hair XL 1800 грн

60 хв Мезококтейль Meso-Genesis BP3 2600 грн

60 хв Мезококтейль Filorga NCTF 135HA 2800 грн

Resur Hair (Лазерне стимулювання росту волосся)
Час Опис Ціна
40 хв Консультація трихолога 550 грн
20 хв Тестова зона діаметром ~ 2см 850 грн
20 хв Брови 900 грн
20 хв Чоло 2300 грн
30 хв Скроні 2300 грн
30 хв Маківка 2500 грн
40 хв Потилиця 2500 грн
30 хв Тім’яна частина 3500 грн
50 хв Вся голова 5500 грн
Мезотерапія голови
Час Опис Ціна
60 хв Мезококтейль Mesoline Hair 2,5 мл 1500 грн
60 хв Мезотерепевтичний препарат Curacen 1550 грн
60 хв Мезококтейль RRS Hair XL 1800 грн
60 хв Мезококтейль Meso-Genesis BP3 2600 грн
60 хв Мезококтейль Filorga NCTF 135HA 2800 грн