Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Мезотерапія голови в Києві

Resur Hair (Лазерне стимулювання росту волосся)
Мезотерапія голови
Resur Hair (Лазерне стимулювання росту волосся)
Час Опис Ціна
20 хв Тестова зона діаметром ~ 2см 850 грн
30 хв Скроні 2300 грн
40 хв Потилиця 2500 грн
30 хв Маківка 2500 грн
30 хв Тім’яна частина 3500 грн
20 хв Чоло 2300 грн
20 хв Брови 900 грн
50 хв Вся голова 5500 грн
40 хв Консультація трихолога 550 грн
Мезотерапія голови
Час Опис Ціна
60 хв Мезококтейль Meso-Genesis BP3 2600 грн
60 хв Мезококтейль RRS Hair XL 2200 грн
60 хв Мезококтейль Mesoline Hair 2,5 мл 1500 грн
60 хв Мезотерепевтичний препарат Curacen 1550 грн
60 хв Мезококтейль Filorga NCTF 135HA 2800 грн

Чоловіки та жінки, не залежно від віку, мають багато спільного, в тому числі і таке неприємне захворювання, як алопеція. Випадіння волосся в юності загрожує раннім облисінням, але ця проблема має рішення. Мезотерапія шкіри голови в Києві – ефективна процедура для лікування захворювання. Методика передбачає введення препаратів, які сприяють омолодженню. Вітаміни, мікроелементи та різні компоненти в складі коктейлів роблять волосся густим і блискучим, повертаючи людині природну красу.

Пацієнту клініки Медіостар роблять ін’єкції біологічно активних препаратів. Невеликі дози мінімізують ймовірність виникнення алергічних реакцій і дозволяють досягти приголомшливого результату. Процедура здійснює рефлексогенний вплив. Професійне лікування захворювання сприяє зміцненню волосяного фолікула і позитивно впливає на шкіру.

Препарати для мезотерапії підбираються індивідуально. У їх складі можуть бути такі компоненти:

 • білки;
 • вітаміни;
 • нуклеїнові кислоти і т.п.

Ін’єкції в потилицю або іншу ділянку голови призводять до посилення припливу крові. Шкіра зволожується і стає більш еластичною. Обмінні процеси в тканинах поліпшуються. З них виводиться зайва рідина, прискорюється ріст волосся. Введення препарату в його корені дозволяє отримати результат в перший місяць лікування.

Обладнання для мезотерапії в клініці Медіостар

Процедура мезотерапія в MEDIOSTAR пов’язана із застосуванням новітніх лікувальних препаратів та коктейлів. Їх вводять у шкіру за допомогою шприца або шляхом використання ін’єкційного пістолета. Лікарі, які пройшли спеціальну підготовку, надають послуги професійно. Для процедури вони підбирають препарат, який оптимально підходить для конкретної людини. Серед них:

 • FILLMED NCTF 135HA. У складі присутні коферменти для більш глибокого омолодження, а також гіалуронова кислота, вітаміни й мінерали.
 • Meso-Genesis BP3. Генеруючий засіб, що сприяє поліпшенню стану волосся по всій довжині.
 • Mesoline Hair. Препарат нормалізує структуру і зупиняє випадання волосся.
 • Мезококтейль RRS Hair XL. Складається з пептидів, мікроелементів та екстрактів для відновлення волосяного покриву.
 • Гіалуронова кислота в комплексі з різними амінокислотами дозволяє підсилити ріст волосся та оздоровити шкіру.
 • Дані препарати ефективні та безпечні. Їх активно використовують для лікування алопеції в США і Європі.

  Мезотерапія в місті Київ: показання та протипоказання

  Волосся випадає через наявність різних несприятливих факторів. У чоловіків облисіння часто настає при надлишковій кількості дигідротестостерону, внаслідок поганого кровообігу чи неправильного харчування. Для жінок характерне випадіння волосся після вагітності або періоду годування. В результаті, мезотерапія стає актуальною для багатьох людей не залежно від віку та статі. Лікування захворювання виявиться ефективним, якщо алопеція не має рубцевого походження. При цьому волосяні фолікули повинні бути в хорошому стані, тобто цілі й не атрофовані.

  Крім облисіння, до показань для процедури мезотерапія в Медіостар входять:

  • себорея та лупа;
  • сухе, ламке або посивіле завчасно волосся;
  • стригучий лишай.

  Вибір правильного препарату для лікування сприяє зменшенню випадіння волосся до 70%. Волосяні фолікули, які раніше не були активними, стають основою нової шевелюри, але шкіра також зазнає позитивних зміни. Поліпшується як її стан, так і зовнішній вигляд голови в цілому.

  Мезотерапія має деякі протипоказання, такі як вагітність і діабет. Рак, гостра стадія герпесу та алергія на складові препарату, а також інфекції і порушення цілісності шкіри – пряма заборона на проведення процедури. Перенести сеанс слід і людині, яка лікується антикоагулянтами. Безпека клієнта для Медіостар завжди на першому місці. Наші фахівці обов’язково оглянуть вас перед мезотерапією і дадуть направлення на аналізи, якщо буде така необхідність.

  Процедура мезотерапія: підготовка, процес, реабілітація

  Щоб правильно підготуватися до лікування випадіння волосся і проблем шкіри голови, потрібно своєчасно записатися на сеанс. Від вас не потрібне виконання чогось особливо складного. Щоб уникнути синців, слід утриматися від приймання антикоагулянтів, аспірину й диклофенаку. А для ефективного і безпечного лікування варто на якийсь час відмовитися від препаратів, які мають у своєму складі елементи коктейлю.

  Мезотерапія в MEDIOSTAR займає в середньому близько години вільного часу. Пацієнт лягає на канапу, а фахівець робить неглибокі підшкірні ін’єкції після попередньої обробки шкіри. Правильний вибір засобу і професійне виконання гарантують візуально помітний ефект від процедури уже наприкінці першого місяця лікування. Після сеансу пацієнту заборонено (перший час) робити масаж і мити голову. Дозвольте собі відпочити, щоб організм зміг відновитися швидше, але утримайтесь від споживання алкогольних напоїв. Мезотерапія для волосся в Медіостар – швидко та надійно!

  Вам точно сподобається в нас!
  post image