Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

РСА Peel Hydroquinon free

HydraFacial
RF-ліфтинг обличчя
Догляди
Комбінована чистка обличчя
Масаж обличчя
Механічна чистка обличчя
Пілінги
Ультразвукова чистка обличчя
Ферментотерапія DMK

Модифікований пілінг Джесснера рекомендований для чутливої, етнічної шкіри, шкіри гіперреактивної. Така терапія сприяє нормалізації секреції сальних залоз і кератинізації сального фолікула, усуненню проявів акне і омолодженню шкіри, завдяки поєднанню компонентів і β- , і α-гідроксильних кислот, які входять до складу. Глибина впливу на шкіру дуже поверхнева.

Курс процедур:

4 процедури, інтервал – 7-14 днів.

Основні інгредієнти:

  • Молочна кислота (Lactic Acid) 14% є α – гідроксильною кислотою. Порушуючи зв’язки між клітинами (десмосоми), сприяє легкому відлущенню відмерлих клітин з поверхні шкіри, одночасно зволожуючи її. Також працює як інгібітор меланогенезу.
  • Саліцилова кислота (Salicylic Acid) 14% є β- гідроксильною кислотою, яка надає ефект згладжування. Лікувальна дія на шкіру з проявами акне, нормалізація саловиділення, зменшення ризику розкриття пустули, отже, і ризику утворення рубця. Надає виражену протизапальну дію.
  • Лимонна кислота (Citric Acid) є α-гідроксильною кислотою. Лимонна кислота сприяє збільшенню кількості гіалуронової кислоти, міститься в дермі, ефективно зволожуючи шкіру. Також вона, будучи кератолітиком, освітлює шкіру і пом’якшує її.
  • Койєва кислота (Kojic Acid) є антибактеріальним засобом і інгібітором меланогенезу. Здатна утворювати хелатні сполуки з міддю окремо від тирозинази і скорочувати кількість меланосом і дендритів, що робить її особливо ефективною в лікуванні гіперпігментації.
Вам точно сподобається в нас!
post image