Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Клініка лазерних технологій «Mediostar»

Клініка лазерних технологій «Медіостар» відчинила свої двері у Львові у 2012 році. У 2018 році почала свою історію ВОНА… Клініка лазерних технологій «Медіостар» PREMIUM-рівня у Києві! Ми надаємо повний спектр послуг лазерної та естетичної косметології: від лазерної епіляції, лазерної дерматології, лазерної косметології, ін’єкцій краси до лазерного відновлення росту волосся. Наш погляд на організацію роботи – ідеалістичний: жодного обману клієнта! В арсеналі клініки – надсучасний парк лазерного обладнання 2018-2019 р.р.! Усі апарати сертифіковані, а інструменти проходять стерилізацію хірургічного рівня. Наша гордість – спеціалісти-професіонали з багаторічним досвідом роботи. Ви довіряєте себе до рук справжніх професіоналів! Саме наші лікарі винайшли лазерне стимулювання росту волосся! На рахунку «Медіостар» уже понад 100 задоволених клієнтів, яким втрачений ріст волосся було повернуто! Постійно проводимо дослідження у сфері лазерної медицини. Ми піклуємося не лише про Вашу красу, але й про комфорт Вашого перебування у клініці “Медіостар”. У нас Ви завжди зможете насолодитися приємною, затишною атмосферою та абсолютним комфортом. Ввічливі адміністратори обов’язково запропонують Вам скуштувати запашну каву або чай із солодощами.

Отже, МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ:

високий рівень обслуговування;

індивідуальний підхід;

високий професійний рівень команди;

новітнє унікальне устаткування;

вишуканий інтер`єр, який вразить Вас.


Ми запрошуємо Вас відвідати «Медіостар» і переконатися, що ця клініка лазерних технологій – найкраща в своєму сегменті. Все, що зроблено у «Mediostar» – зроблено з любов’ю і турботою про наших клієнтів. Ми творимо власну історію.

Основна наша ціль — надати якісні послуги з лазерної епіляції і косметології та задовільнити Ваші бажання

НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ

Клініка лазерної та естетичної косметології «MEDIOSTAR» нагороджена дипломом і відзнакою лаурета Національного конкурсу «Вища проба» за надання високоякісних послуг в лазерній медицині та косметології

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ВІДЕОБЛОГ

Тут ви обов’язково знайдете цікаву інформацію по догляду за шкірою та поради експертів
Усі відео
МЕТА MEDIOSTAR

В MEDIOSTAR зібрались спеціалісти-однодумці, поєднані спільною мрією.

Наша мета — надати якісні послуги лазерної епіляції та естетичної косметології

В MEDIOSTAR ми давно вивели формулу успіху та краси. Коли ви працюєте над зовнішньою красою вашої шкіри та зовнішності, згодом зміни перенусуться і на ваш внутрішній стан.

Ми піклуємося не лише про Вашу красу, але і про комфорт Вашого перебування у клініці MEDIOSTAR. У нас Ви завжди зможете насолодитися приємною, затишною атмосферою та комфортним перебуванням.

Ввічливі адміністратори обов’язково запропонують Вам скуштувати запашну каву або чай із солодощами. У нас Ви завжди будете в центрі уваги. З нами Ви станете бездоганними!

Вікторія Збірко
Провідний спецілаліст у MEDIOSTAR

Дерматолог, косметолог

  • м. Київ вул. М. Максимовича 3Д
  • пн-нд - 9:00-21:00
office icon