Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція рук у Києві

Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
Зона ніг
Час Опис Ціна
15 хв Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина) (у чоловіків) 850 грн
20 хв Стегна 1500 грн
15-30 хв Сідниці 950 грн
10 хв Коліна 400 грн
30-45 хв Гомілки з колінами 1500 грн
30-45 хв Гомілки 1200 грн
10 хв Пальці ніг 350 грн
10 хв Стопи 350 грн
10 хв Стопи + пальці 500 грн
30 хв Ноги 2900 грн
Зона обличчя
Час Опис Ціна
10 хв Мочки вух 300 грн
15 хв Шия (передня або задня частина) 550 грн
30 хв Все обличчя 950 грн
15 хв Скроні 450 грн
15 хв Щоки / Вилиці 420 грн
10 хв Лінія чола 400 грн
10 хв Міжбрів’я 350 грн
10 хв Підборіддя 470 грн
10 хв Верхня губа 400 грн
Зона рук
Час Опис Ціна
10 хв Пахвові області 500 грн
10 хв Пальці рук 350 грн
10 хв Кисті рук 350 грн
15 хв Кисті рук + пальці 500 грн
15 хв Передпліччя 900 грн
15-30 хв Руки по всій довжині 1300 грн
Зона спини і живота
Час Опис Ціна
30 хв Верхня частина спини + плечі (у чоловіків) 1020 грн
15 хв Плечі 800 грн
30-40 хв Спина 1700 грн
10 хв Ореоли 300 грн
10 хв Поперекова ділянка 450 грн
15-30 хв Живіт 980 грн
20 хв Груди 820 грн
10 хв Біла лінія живота 500 грн
Інтимні зони
Час Опис Ціна
15 хв Міжсіднична складка 650 грн
15 хв Мошонка 600 грн
15 хв Зона лобка 900 грн
20 хв Бікіні екстра чоловіче (мошонка, міжсіднична складка) 800 грн
20-30 хв. Бікіні глибоке чоловіче (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок) 1350 грн
10 хв Бікіні (навколо плавок) 850 грн

Під час розмови ми завжди звертаємо увагу на міміку та жести. Руки та обличчя так, чи інакше, притягують погляд, особливо, коли мова йде про активну жестикуляцію. Ці зони потребують ретельного догляду, навіть руки, які часто бувають покриті волоссям. Рясна рослинність на даній ділянці не прикрашає ні чоловіків, ні жінок. Цілком природно, що вони мріють очистити шкіру рук швидко та надовго.

Видалення волосся в зоні кистей і ліктів, а також по всій поверхні рук здійснюється різними способами. Хтось користується епілятором, а хтось купує воскові смужки. Але, майже всі види процедур мають суттєві недоліки:

  • травмують шкіру;
  • призводять до запалення фолікулів;
  • викликають почервоніння;
  • гарантують короткочасний ефект.

Що робити для того, щоб шкіра рук стала виглядати естетичнішою? Є процедура, яка здатна принести приголомшливий результат. Вона безболісна, всього кілька сеансів і, ваші руки стануть ніжними та шовковистим. Лазерна епіляція в Медіостар – найбільш ефективний метод позбавлення від небажаної рослинності. Маніпуляції здійснюються шляхом використання сучасного обладнання, яке дбайливо обробляє руки, не травмуючи шкіру. Процедура відмінно підходить як для чоловіків, так і для жінок. Лазер швидко видалить зайве волосся, і ви підете додому, отримавши приємні емоції від якісного сервісу.

Лазерна епіляція рук в Медіостар: підготовка та післяпроцедурний період

Плануючи сеанс видалення волосся на руках за допомогою лазера, потрібно врахувати необхідність підготовки. Так, за 2 тижні до візиту до косметолога потрібно обмежити своє перебування на сонці і забути про відвідування солярію. Антибіотики, сульфаліламіди й фторхінолони можуть привести до небажаних реакцій під час процедури, рекомендується призупинити їх приймання в підготовчому періоді. Висмикування волосся також має високу ймовірність плачевного результату. Використовуйте альтернативні методи і врахуйте, що зону планової обробки необхідно поголити за кілька годин до призначеного сеансу. Не протирайте шкіру рук спиртовими розчинами за 3 дні до лазерної епіляції, дотримуйтесь рекомендацій косметолога, і – процес пройде ідеально.

Лазерна епіляція рук передбачає деякі обмеження також і в післяпроцедурний період. У перші три дні під заборону потрапляють:

  • гаряча ванна;
  • водні процедури, які передбачають наявність високих температур або хлорованої води;
  • косметичні та інші засоби, що містять спирт.

Два тижні після видалення волосся за допомогою лазера не потрібно засмагати або ходити в солярій. А, щоб захистити шкіру в зоні рук, використовуйте сонцезахисні засоби перед виходом на вулицю.

Як проходить лазерна епіляція рук. Ефект від процедури

Процедура видалення волосся лазером здійснюється відповідно до загальноприйнятих стандартів. Консультація – перший і дуже важливий етап. В цей час косметолог робить огляд клієнта, щоб визначити його фототип і скласти думку про особливості зони обробки. Після спілкування з «пацієнтом» лікар виключить наявність протипоказань та підбере потрібні налаштування лазера, з урахуванням індивідуальних даних і показників.

Під час сеансу лазерної епіляції в Медіостар фахівець ретельно очистить шкіру та знеболити зону, коли буде така необхідність, за півгодини до маніпуляцій. Не відмовляйтеся від анестезії, якщо маєте низький больовий поріг. Залежно від лазерної установки, на поверхню шкіри може наноситися контактний гель, хоча деяке обладнання успішно функціонує і без нього.

Світловий промінь лазера впливає на цибулини і волосинки, не травмуючи сусідні тканини. Меланін в складі волосся, після поглинання енергії нагрівається, що призводить до руйнування стрижня і фолікула. В результаті цибулина втрачає доступ до живильних елементів, а волосся випадає через 3 тижні. Після лазерної епіляції в місті Київ на шкіру рук наносять спеціальний крем для прискорення регенерації і, косметолог озвучує свої рекомендації щодо подальшого догляду.

Неможливо видалити все волосся за одну процедуру. Після першого сеансу з рук зникне близько 40% рослинності, а інше волосся стане тоншим та світлішим. Лазер впливає на цибулини в активній фазі, не зачіпаючи сплячі фолікули. Позбавлення від волосся відбувається поступово і, відчутного ефекту можна домогтися вже після 4-5 сеансів. Проходження повного курсу передбачає видалення до 90% покриву, та чоловікам знадобитися більша кількість процедур, адже їх волосся більш густе та жорстке.

Що на вас чекає після сеансу лазерної епіляції? Одна з типових реакцій – невелике почервоніння в зоні обробки. Воно зникне через кілька годин. Ви побачите, як через 2 або 3 тижні після видалення, волосся відросте острівцями, що лише підтвердить якість проведення процедури. Після курсу лазерної епіляції рук клієнт Медіостар:

  • позбудеться до 90% волосся;
  • отримає гладку та шовковисту шкіру;
  • забуде про подразнення і врослі волоски.

Стан шкіри істотно покращиться в результаті активізації процесу регенерації. Вам більше не буде потрібна бритва та віск. Руки залишаться гладкими і ніжними надовго, досить лише раз на півроку робити вибір на користь підтримуючих процедур.

Видалення волосся лазером: показання та протипоказання

Завдяки своїй ціні, лазерна епіляція у місті Київ доступна більшості людей, якщо вони не мають протипоказань. Причинами для перенесення сеансу на більш вдалий час можуть стати свіжа засмага і ГРВІ, а також садна, опіки, вагітність і лактація. Наявність раку і цукрового діабету, хвороб крові та схильності до формування келоїдних рубців, а також індивідуальна непереносність процедури – прямі протипоказання для її проведення.

Разом з тим, лазерна епіляція рекомендована в разі надмірного росту волосся і при наявності чорних цяток. Роздратування після інших процедур або алергія на засоби, необхідні для їх здійснення, а також фолікуліт і чутлива шкіра – причини, які змушують задуматися про альтернативні методи. Лазерна епіляція від Медіостар – ідеальний спосіб видалення волосся на руках, який вирішить ваші проблеми без болю і травм.

Вам точно сподобається в нас!
post image