Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерне стимулювання росту волосся в MEDIOSTAR Київ

Resur Hair (Лазерне стимулювання росту волосся)
Мезотерапія голови

Середньостатистична людина втрачає від 50 до 100 волосин в день. Цей факт не повинен викликати тривогу, оскільки це нормальне фізіологічне явище в роботі здорового організму. Випадіння відбувається, коли ви приймаєте душ, користуєтеся феном і спите. Тим часом, інтенсивне облисіння (алопеція) здатне зруйнувати стосунки, самооцінку, соціальне життя і навіть кар’єру.

Клініка MEDIOSTAR в Києві пропонує лазерне стимулювання росту волосся, яке активує волосяні фолікули і призводить до відростання більш густого та живого волосся.

Лазерне стимулювання волосся – безболісна процедура, яка всього за 2-4 сеанси допоможе вирішити питання з облисінням. Це авторська методика “Медіостар” ResurHair, яка вже отримала велику популярність за рахунок своєї ефективності.

Що таке лазерне стимулювання росту волосся 

Метод засновано на використанні медичних лазерів для слабкого контрольованого впливу на клітини шкіри голови. Лазерне стимулювання росту волосся схоже на полив рослин. Подібно воді і поживним речовинам, які поглинаються корінням, світлова енергія лазера поглинається фолікулами, омолоджує їх і допомагає волоссю рости.

Переваги лазерної терапії Resur Hair:

 • стимулює волосяні фолікули;
 • зменшує подальше випадіння;
 • збільшує міцність і товщину волосся;
 • підходить для чоловіків і жінок будь-якого віку;
 • не має побічних ефектів;
 • практично безболісна;
 • неінвазивна.

Ці переваги засновані на клінічних дослідженнях, опублікованих в міжнародних медичних журналах, а також на досвіді наших пацієнтів.

Яке обладнання використовує наша клініка в Києві

Щоб боротися з облисінням, клініка MEDIOSTAR використовує новітній американський апарат Lumenis М22 Resur FX. Це сучасне обладнання з декількома режимами роботи для різних косметичних потреб.

Наша методика була розроблена на підставі зарубіжних технологій і досліджень в області косметології і рекреації волосся. Ми консультувалися з авторитетними лікарями-трихологами в Україні і за кордоном, щоб зробити процедуру лікування алопеції такою безпечною та ефективною, як сьогодні.

Якщо ви цікавитеся лазерним лікуванням волосся, ціни в Києві можуть бути достатньо високими. Ми надаємо клієнтам послуги преміум-якості – кожна витрачена гривня коштує вашого комфорту і естетичного результату.

Покази до лазерного стимулювання росту волосся

Лазерна терапія рекомендується для чоловіків і жінок з будь-якою довжиною волосся, які помічають витончення волосся, погіршення їх стану та посилене випадіння. Resur Hair відмінно підходить для людей з андрогенною алопецією – за чоловічим типом.

Наша методика допомагає при наступних причинах облисіння:

 • ендокринні;
 • спадкові;
 • дефіцит нутрієнтів;
 • виснаження після хвороби;
 • випадіння волосся після вагітності.

Терапія Resur Hair (відновлення росту волосся) в Києві допомогла сотням клієнтів, які страждають через гормональні порушення і хронічні захворювання.

Лазерне лікування волосся в Києві: протипокази

Стимулювання росту волосся на голові вважається практично безболісною і безпечною процедурою, однак деяким людям варто утриматися від лікування лазером.

Протипокази включають:

 • загострення герпесу;
 • інфекційні процеси на шкірі;
 • запальні зміни (екзема, псоріаз);
 • вагітність і грудне вигодовування;
 • онкологічне захворювання;
 • нещодавнє відвідування солярію.

Повідомте нашого лікаря, якщо ви страждаєте серйозними захворюваннями або приймаєте будь-які медикаменти. Ми підкажемо, як краще вчинити в кожній ситуації.

Підготовка до процедури

Стараннями наших фахівців лазерне лікування волосся в Києві перетворилося в швидку, просту і зручну процедуру. На відміну від тієї ж мезотерапії, вона практично безболісна і підходить навіть пацієнтам з дуже низьким больовим порогом.

Для підготовки потрібно дотримуватися трьох умов:

 • за 2 тижні: не відвідувати солярії і пляжі;
 • не приймати сульфаніламіди та інші ліки, які збільшують чутливість шкіри до сонячних променів;
 • за 3-4 дні до сеансу: не використовувати спиртовмісні косметичні засоби.

Стимулювання росту волосся лазером в MEDIOSTAR Київ

Для досягнення оптимальних результатів потрібно знати причину облисіння.

Ми проводимо лікування тільки після обстеження пацієнтів. Спочатку вам потрібно записатися на прийом до нашого фахівця-трихолога, який дивиться і діагностує стан волосся і шкіри голови, а при необхідності скерує на аналізи крові, УЗД та інші діагностичні процедури.

Якщо лазер вам не протипоказаний, можна призначити сеанс на будь-який зручний час.

Процедура лазерної терапії Resur Hair займає від 20 хвилин (чоло, брови) до 50 хвилин (обробка всієї голови). Під час лазерного впливу ви не відчуєте ніякого дискомфорту, крім слабкого пощипування.

В середньому на курс потрібно 3-10 сеансів з інтервалом від 7 до 10 днів.

Період реабілітації після процедури

Протягом 14 днів після обробки не рекомендується загоряти і приймати фотосенсибілізуючі препарати.

Скільки коштує лазерне лікування волосся – ціна залежить від зони обробки. У будь-якому випадку, курс терапії лазером обходиться значно дешевше трансплантації та інших популярних сучасних методик.

Якщо вам потрібно безболісне і комфортне лікування алопеції, Resur Hair для вас!

Вам точно сподобається в нас!
post image