Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція бікіні в місті Київ в Медіостар

Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони

Лазерна епіляція інтимних зон відноситься до процедур, які користуються великою популярністю в косметологічних клініках. Видалення небажаного волосяного покриву дозволяє жінці відчувати себе комфортно. З цією метою вона може «піти на шугаринг» або ж просто збрити волосся на певній ділянці тіла. Існує кілька різних способів для досягнення бажаної мети, але ніякі маніпуляції не будуть настільки ефективні, як технологія лазерної епіляції бікіні.

Клініка Mediostar в місті Київ пропонує вам скористатися сучасним способом, щоб провести видалення «небажаної рослинності». Ми можемо позбавити від волосся в інтимній зоні або обробити будь-яку іншу ділянку тіла якісно та акуратно. Після кількох сеансів епіляції зникне неестетичний волосяний покрив, який створював дискомфорт і викликав почуття невпевненості. Наша клініка в Києві здатна надати сервіс на вищому рівні. Ми маємо все найнеобхідніше:

 • новітнє обладнання;
 • кваліфіковані косметологи;
 • спеціальні засоби зі знеболювальним ефектом.

Врахуємо всі побажання клієнта, щоб видалення волосяного покриву було для нього максимально комфортним. Відвідування Медіостар – кращий спосіб подбати про своє тіло. Ви трохи відпочинете від повсякденних турбот та поліпшите своє самопочуття.

Яке обладнання використовується для епіляції інтимних зон?

Більшість засобів, якими звикли користуватися жінки, безсумнівно, приносить результат, але він короткочасний. Зона бікіні повинна оброблятися за допомогою лазера, який призводить до руйнування фолікула, дозволяючи надовго позбутися волосяного покриву на конкретній ділянці тіла. Під впливом коротких імпульсів, цибулина спалюється. Лише так можна досягти тривалого ефекту.

Для обробки інтимних ділянок ми використовуємо діодний лазер. Цей апарат – кращий в даній сфері. Він робить видалення якісно і максимально комфортно. До переваг установки можна віднести:

 • насадки, які дозволяють здійснювати маніпуляції в різних зонах;
 • високоякісну оптику;
 • опцію охолодження, яка захищає шкіру від перегріву;
 • можливість установки різної довжини хвилі та потужності.

Під час процедури інтимні дільники не роздратовуються. Клієнт залишиться задоволений. Він не ризикує отримати шрами або опіки.

Показання та протипоказання до лазерної епіляції інтимних зон

Видалити волосся на будь-якій ділянці тіла може кожен бажаючий. Завдяки мінімальній кількості протипоказань, жінки часто замовляють дану послугу, щоб не турбуватися про стан інтимних зон протягом довгого періоду. Процедура рекомендована кожній жінці, яка страждає від сильного оволосіння або вростання волосся чи ж просто прагне стати досконалою. Якщо вам знайоме роздратування після гоління і «чорні пеньки», не переносите віск і не любите шугаринг, – замовляйте видалення волосся в інтимній зоні й, отримаєте ідеально гладку шкіру.

Щоденне гоління не додає оптимізму, але іноді воно практично не передбачає альтернативи. Від лазерної епіляції в Києві відмовляються, коли мова йде про одну з наступних причин:

 • шкірні висипання;
 • пухлини або освіти в зоні епіляції;
 • вагітність і годування грудьми;
 • хвороби сполучних тканин.

Видалення волосся лазером: «до» і «після»

Консультація у косметолога дозволить визначити чи може клієнт зробити лазерну епіляцію. Спеціаліст задасть вам необхідні питання і поцікавиться рівнем чутливості. У підсумку він прийме рішення про доцільність процедури. Якщо протипоказання відсутні, сміливо робіть видалення волосся, але захищайте себе від згубного впливу сонячних променів за 2 тижні до сеансу. За добу ж до епіляції необхідно збрити волосся в зоні обробки. Тоді процес пройде максимально комфортно і принесе кращий результат.

Як дорого коштує процедура в клініці Mediostar. Ціна на лазерну епіляцію бікіні залишається прийнятною. Щоб повністю зникло небажане волосся, слід відвідати декілька сеансів. Їх кількість варіює і залежить від особливостей волосяного покриву – товщини та великої кількості волосся, інтенсивності їх росту. В результаті одним людям необхідно не менше 10 сеансів, іншим же достатньо і 5.

Лазерна епіляція інтимної зони передбачає нанесення гелю для поліпшення ковзання, а також використання знеболювальних засобів. Загальна тривалість лазерної епіляції становить близько 20 хвилин, в залежності від зони і характеристик ручки апарату. Клієнту Медіостар не потрібна реабілітація. Він отримає лише ефект, який стане помітний ще в кабінеті косметолога. Щоб повністю позбавитися від волосся, знадобиться близько 2 тижнів. В результаті клієнт отримає гладку шкіру без подразнень. Іноді ціна не має значення. Головне – тривалий ефект, який в підсумку принесе економію часу та коштів.

Вам точно сподобається в нас!
post image