Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

HydraFacial в MEDIOSTAR

HydraFacial
RF-ліфтинг обличчя
Догляди
Комбінована чистка обличчя
Масаж обличчя
Механічна чистка обличчя
Пілінги
Ультразвукова чистка обличчя
Ферментотерапія DMK
hydrafacial

Процедура HydraFacial – інноваційна методика багатоступеневого догляду за шкірою, що включає глибоке очищення, інтенсивне зволоження і відновлення. Цю унікальну апаратну процедуру можуть запропонувати тільки престижні косметологічні клініки, однією з яких є MEDIOSTAR.

Що таке HydraFacial?

HydraFacial Київ – це унікальна технологія, суть якої полягає в комплексному впливі на шкіру. Під час проведення HydraFacial вирішується одразу декілька задач:

 • очищення пор від глибоких забруднень, зняття ороговілих клітин епідермісу, позбавлення від комедонов. Такого ефекту неможливо домогтися при звичайній чистці обличчя;
 • зволоження глибоких шарів шкіри активними сироватками;
 • гідратація: закріплення отриманого ефекту за допомогою антивікових засобів.

Апарат дозволяє здійснювати і додаткові косметологічні процедури: пілінг, алмазну микродермабразию, гідродермабразію, світлотерапію, вакуумну терапію.

Яке обладнання використовується при HydraFacial

Процедура HydraFacial в Mediostar проводиться на унікальному апараті Tower HydraFacial MD. Він має сертифікати, що підтверджують його відповідність міжнародним стандартам якості.

Його особливість полягає в можливості забезпечувати шкірі якісний і комплексний догляд. Всього за один сеанс HydraFacial можна отримати розгорнутий комплекс процедур, необхідних для підтримки молодості і краси.

Апарат Tower HydraFacial MD оснащений змінними насадками. Для кожної процедури використовується своя одноразова насадка, що забезпечує повну стерильність.

Покази до процедур HydraFacial в Києві

HydraFacial процедура показана при наявності наступних проблем:

 • вугрова хвороба 1-4 ступеня тяжкості;
 • пігментні плями;
 • розширені пори;
 • зневоднення епідермісу;
 • дискератоз;
 • набряклість обличчя;
 • зниження тургору шкіри;
 • зміна овалу обличчя, поява зморшок і інші прояви природного старіння шкіри.

Комплексні процедури HydraFacial допомагають позбутися косметичних дефектів шкіри.

Протипокази до HydraFacial в Києві

HydraFacial протипокази має наступні:

 • дерматологічні інфекційні захворювання;
 • онкологічні захворювання;
 • наявність опіків шкіри або незагоєних ранок, подряпин.

Процедура HydraFacial має малий список протипоказів, оскільки можна підібрати для себе будь-яку програму догляду, навіть саму щадну – наприклад, зробити вакуумну чистку шкіри і закріпити результат альгінатною маскою.

Підготовка до процедури HydraFacial

HydraFacial підходить для всіх типів шкіри і не вимагає особливої підготовки. За кілька днів до процедури потрібно відмовитися від алкоголю, щоб уникнути зневоднення епідермісу.

У призначений день потрібно прийти в клініку без макіяжу, щоб косметолог відразу могла почати HydraFacial. 

Хорошим рішенням буде заздалегідь прийти на консультацію до косметолога і разом намітити план дій: які саме процедури будуть проводитися під час HydraFacial, чи будуть потрібні додаткові опції. Якщо клієнт погодиться на запропоновані процедури, ця консультація буде безкоштовною.

HydraFacial в MEDIOSTAR Київ

Програма HydraFacial підходить для догляду не тільки за шкірою обличчя. Обробити можна також шию, зону декольте, плечі і спину. Ці зони також потребують якісного відлущування і зволоження, оскільки там часто виникають запалення.

HydraFacial має низку переваг:

 • відсутність вікових обмежень;
 • відсутність ризику травмувати шкіру;
 • поетапний вплив на епідерміс;
 • дуже короткий період відновлення;
 • швидкий результат, візуально помітний після першої ж процедури.

Ось як проводиться HydraFacial за базовою програмою:

 • спочатку проводиться ексфоліація, тобто усунення ороговілих клітин за допомогою класичної насадки;
 • потім косметолог приступає до глибокого вакуумного очищення пор шкіри, використовуючи насадку для екстракції;
 • після на шкіру наноситься сироватка з активними компонентами: антиоксидантами, пептидами і гіалуроновою кислотою.

Мінімальна тривалість процедури HydraFacial становить 40 хвилин, а максимальна – півтори години.

Найбільшим попитом серед додаткових процедур під час HydraFacial користуються:

 • кислотний пілінг з гліколевою і саліциловою кислотою. Він відрізняється м’яким впливом, не вимагає попередньої підготовки, на відміну від глибоких хімічних пілінгів. Це пояснюється тим, що пілінг проводиться після відлущування відмерлих клітин. За рахунок цього кислоти відразу проникають в глибокі шари дерми;
 • антивікова терапія, під час якої застосовується ампульна омолоджуюча сироватка. Залежно від того, якого ефекту потрібно добитися, косметолог використовує різні сироватки: з компонентами природного походження, з природними білками і вітамінними комплексами.

Також існує можливість провести вологу алмазну мікродермабразію. Насадка з алмазним напиленням допомагає зменшити вираженість від стрий, шрамів від вугрів, вирішити проблему дискератоза і позбутися врослого волосся.

HydraFacial (Київ) ціна повністю виправдовує себе, шкіра після процедури стає зволоженою і м’якою. Іде набряклість і синці під очима, пори виглядають абсолютно чистими. Чим більше етапів включає в себе HydraFacial, тим вище буде підсумкова вартість сеансу.

Післяпроцедурний період (Реабілітація)

Період відновлення після HydraFacial дуже короткий, це пояснюється тим, що шкіра практично не травмується.

Досить близько 1-2 днів після процедури утримуватися від використання декоративної косметики, захищати обличчя від прямих сонячних променів і не відвідувати сауну, солярій і басейн.

Mediostar – одна з найкращих косметологічних клінік України в області апаратної косметології. HydraFacial Київ відгуки має дуже позитивні як від молодих дівчат, так і від жінок зі зрілою шкірою. Це універсальна методика, яка забезпечує збереження шкіри обличчя в тонусі.

Вам точно сподобається в нас!
post image