Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція обличчя в Медіостар в Києві

Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони

Проблема наявності небажаного волосся на тілі знайома більшості з нас, якщо не всім. Особливо неприємно, якщо його частина знаходиться на обличчі, але, не варто зневірюватися. Існує сучасний метод, який приємно здивує своєю ефективністю. Чиста і гладка шкіра може бути у кожного завдяки лазерній епіляції обличчя.

Видалення небажаного волосся на обраній ділянці подарує вам комфорт на довгий час. Лазерна епіляція в Медіостар – абсолютно безпечна апаратна методика. Пройшовши курс із декількох сеансів, ви позбавите себе від зайвого клопоту.

Лазерна епіляція обличчя в Mediostar

Зовнішність для жінки має величезне значення. Найменші зміни в ній створюють реальний привід для занепокоєння. Поява вад, наприклад, тонкого волосся на підборідді чи над губою, – причина задуматися про лазерну епіляцію обличчя в Києві.

Видалення волосся за допомогою лазера в Mediostar – сучасна методика, яка підходить для обробки особливо чутливих ділянок, в тому числі щік і підборіддя. Технологія дозволяє вплинути на волосяні фолікули. Хвилі лазера руйнують їх, в результаті чого через деякий час волосся випадає. Лазерна епіляція обличчя для жінок і чоловіків в місті Київ – єдина методика, яка здатна позбавити від проблеми на довгий час. Тож не дивно, що на ній так часто зупиняють свій вибір клієнти клініки Медіостар.

Яке обладнання використовується?

Для обробки проблемних ділянок з метою швидкого позбавлення від небажаного волосся використовують кілька варіантів лазерних установок. Клініка Mediostar зупинила свій вибір на найкращому обладнанні, яке зміг запропонувати ринок. Наш лазер – апарат, котрий якісно видаляє темне та щільне волосся, але, що особливо цінно, він дозволяє позбутися від русявого волосся і того, що має невелику товщину.

Лазерна епіляція в Києві за вигідною ціною – доступний варіант для багатьох потенційних клієнтів. Вартість послуг в клініці Медіостар позитивно виділяється на тлі пропозицій конкурентів. Апарат впливає на шкіру буквально кілька хвилин, здійснюючи такі бажані і практично безболісні зміни.

Показання та протипоказання до лазерної епіляції обличчя

Чи потрібно мати певні показання для лазерної епіляції? Багато клієнток відвідують косметолога, щоб позбутися від вад на обличчі на тривалий період. Щоб прибрати неестетичне волосся, не потрібні рекомендації, достатньо поставити перед собою завдання і відвідати клініку Медіостар.

Поради лікаря – додатковий поштовх до пошуку максимально ефективного способу, який дозволить вирішити низку проблем. Ви забудете про:

 • алергію на шугаринг;
 • роздратування від воску;
 • зайве оволосіння.

Не залежно від причин появи, волосся на обличчі жінки – вада, яка створює дискомфорт і приносить багато неприємностей. Ви можете виглядати ідеально! І ми готові посприяти в перевтіленні.

Як і застосування будь-якого обладнання, використання лазера пов’язане з певними ризиками. Дана технологія не підійде, якщо людина має:

 • алергію або будь-які проблеми зі шкірою в період загострення;
 • цукровий діабет або онкозахворювання;
 • свіжий загар;
 • варикоз в зоні впливу;
 • грип чи застуду.

Не роблять лазерну епіляцію і під час вагітності. У будь-якому випадку, перш, ніж вирішите відвідати сеанс, проконсультуйтеся з лікарем. Не завжди видалення волосся за допомогою даної технології приносить користь. Іноді воно здатне погіршити загальний стан здоров’я, якщо буде проведене при наявності протипоказань.

Сеанс лазерної епіляції обличчя в Mediostar Київ

Процедура епіляції лазером може лякати, але в реальності, видалення волосся в Mediostar – досить комфортний процес. Ви зайдете в затишний кабінет, де косметолог докладно розповість про майбутній сеанс і запропонує скористатися знеболюючим препаратом. Після його нанесення лікар впливає лазерним променем на потрібну область і, через 10-15 хвилин процедура буде завершена.

Перед відвідуванням косметологічного кабінету необхідно підготуватися. Рекомендації можуть трохи відрізнятися в залежності від того, з якою ділянкою тіла планується робота:

 1. Солярій і сонячні ванни протипоказані за 2 тижні до і після процедури.
 2. За 2 тижні до лазерної епіляції заборонено видаляти волосся методом висмикування, наприклад, робити епіляцію воском.
 3. За 3 дні до сеансу не потрібно протирати тіло розчинами на спиртовій основі, мається на увазі безпосередньо місце з небажаною рослинністю.

Приймання антибіотиків в останні 2 тижні перед процедурою – привід відмовитися від лазерної епіляції обличчя. В цілому ж підготовка до процедури не передбачає будь-яких складних маніпуляцій, є лише деякі обмеження. Чи варто голити волосся на обличчі, вам підкаже фахівець. Іноді достатньо його трохи підрізати ножицями.

Після проведення епіляції в Києві вам не знадобиться тривала реабілітація. Максимум, що ви побачите після сеансу – незначне почервоніння. Через кілька годин воно зникне, отже, немає причин будь-яким чином обмежувати себе або змінювати плани. Гуляйте, працюйте, займайтеся улюбленою справою, тільки не виходьте на сонце в найближчі 2 тижні після візиту до косметолога.

Вам точно сподобається в нас!
post image