Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Косметологія тіла в Києві

RF-ліфтинг
Відбілювання інтимних зон

Для усунення різноманітних естетичних дефектів на шкірі використовується безліч способів, але найбільш ефективними серед них вважають методи апаратної косметології. Дійсно, вирішити більшість проблем «ручним» способом дуже складно, а часом і зовсім неможливо. У таких ситуаціях єдино вірним варіантом стає застосування спеціальних апаратів.

Яке обладнання ми використовуємо? Які процедури може відвідати наш клієнт і чи є протипоказання? Завдяки сучасним технологіям людина отримала масу можливостей, щоб покращувати себе і вдосконалюватися, але про все по черзі.

Косметологія тіла в клініці Mediostar (Київ)

Ми йдемо в ногу з прогресом і надаємо клієнтам якісний сервіс із застосуванням ефективних процедур. Бути стрункими і красивими прагнуть не тільки жінки. Чоловіча частина населення також бажає привертати увагу протилежної статі і, ми не бачимо в цьому проблеми.

Естетична косметологія в Києві цікавить багатьох людей не залежно від віку. Кожен мріє стати кращим, більш досконалим, що цілком реально з сучасними методиками у клініці Mediostar. Тепер не потрібно витрачати час на тривалу поїздку до санаторію. Апаратна косметологія здатна відновити шкіру і поліпшити стан здоров’я значно швидше та ефективніше. Всього кілька сеансів в Mediostar і, ви відчуєте, як змінюється ваше самопочуття.

Що таке косметологія тіла?

Косметологія для тіла може здаватися чимось ефемерним і абсолютно незрозумілим для людини, яка раніше не стикалася з цією сферою. В реальності ж даний набір слів пов’язаний з комплексом різноманітних фізіотерапевтичних методів. Вони потрібні для догляду за шкірою і спрямовані на відновлення її здоров’я.

Відповідно до ситуації, для ліквідації дефектів повинні використовуватися різні процедури, отже, може застосовуватися й абсолютно різне устаткування. На практиці зустрічаються випадки, коли косметологія тіла стає реальною альтернативою хірургічному втручанню. Різниця між методами величезна і, вибір очевидний. Навіщо робити пластичну операцію, якщо на відміну від маніпуляцій хірурга, дії косметолога виявляться безболісними і дозволять заощадити достатньо багато коштів і часу.

Яке обладнання використовується?

Апаратна косметологія в клініці Mediostar передбачає застосування різного обладнання. У кабінеті косметолога ви можете побачити кілька апаратів. Найпопулярніші серед них дозволяють зробити:

 • RF-ліфтинг. Підвищення тонусу шкіри здійснюється в результаті впливу електромагнітних імпульсів, які також сприяють поліпшенню кольору обличчя. Радіочастотні хвилі, впливаючи на дерму, прибирають набряки під очима і підтягують зморшки.
 • Пресотерапія. Перед процедурою клієнт надягає спеціальний костюм. У нього подається стиснене повітря, за допомогою якого здійснюється своєрідний масаж. Пресотерапія сприяє активації обмінних процесів і кровообігу. Метод неймовірно ефективний в лікуванні варикозу і дозволяє позбутися від в’ялості шкіри, а також целюліту. Часто використовується для схуднення.
 • Клініка косметології в Києві надасть величезний вибір процедур, серед яких кожен знайде для себе щось цікаве. У Mediostar ви отримаєте гідну альтернативу дорогим і тривалим методикам. Будьте певні, швидко прийти в форму – реально!

  Показання та протипоказання до процедур косметології тіла

  Апаратна косметологія ефективно вирішує безліч проблем, які пов’язані зі станом шкіри та тіла. Найчастіше її використовують для боротьби із зайвою вагою і целюлітом. Разом з тим сучасні методики дозволяють успішно позбутися від вугрів, пігментних плям, рубців і розтяжок. Вони потрібні, щоб підвищити тонус м’язів і прибрати набряклість. Варикозне розширення вен також прекрасно піддається лікуванню.

  За допомогою апаратної косметології можна вирішити різні завдання, якщо вчасно звернутися до фахівця. Він розповість вам про особливості процедури та ознайомить з протипоказаннями. До них відносяться:

  • гнійні висипання і переломи;
  • туберкульоз і цукровий діабет;
  • хвороби серця, судин і ниркова недостатність.

  Сеанс косметології тіла в Mediostar Київ

  Клініка Mediostar запрошує вас пройти популярні та ефективні процедури апаратної косметології. Наш клієнт:

  • поспілкується з кращими фахівцями в даній сфері;
  • отримає професійне обслуговування;
  • відчує на собі позитивний вплив супер сучасного обладнання і приємно здивується цінової доступності.

  Зазвичай процедури не потребують спеціальної підготовки. Косметолог оглядає клієнта для визначення кількості необхідних візитів. Після цього проводиться оцінка його здоров’я та узгоджується дата першого сеансу.

  Апаратна косметологія не накладає на людину будь-які обмеження. Після процедури вона здатна повернутися до звичного способу життя. Їй не потрібен тривалий відновлювальний період, що дуже цінується у світі, де час розписаний по хвилинах. Відвідайте клініку Mediostar в Києві, щоб отримати якісний догляд без ризику для власного здоров’я. Ми подбаємо про вашу шкіру і дозволимо трохи відпочити від повсякденних турбот. 

  Вам точно сподобається в нас!
  post image