Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Меню послуг

Косметологія тіла в “Медіостар”

Косметологія тіла творить справжні чудеса з нашими тілами при правильному застосуванні! Найкращих результатів по оздоровленню організму можна досягти виключно за допомогою комплексного догляду за тілом. Адже тіло не менше, ніж особа, заслуговує гідного догляду, щоб надовго зберегти молодість і красу.

Досягти успішних результатів в косметології тіла дозволяє застосування комплексного підходу, передових технологій і сучасних професійних косметичних засобів.

Фахівці Медіостар пропонують різні програми косметичного догляду за тілом, що дозволяють призупинити процеси старіння і зневоднення, поліпшити зовнішній вигляд і якість шкіри, привести в порядок «проблемну шкіру».

Косметологія тіла: широкий спектр послуг від справжніх професіоналів в нашій клініці

Шкіра відкритих ділянок тіла особливо чутлива, тому що вона піддається впливу негативних умов зовнішнього середовища, які прискорюють процеси старіння. З цієї причини очищення, живлення, зволоження і захист – ключові постулати догляду за всіма видами шкіри, особливо це стосується відкритих ділянок тіла.

Професійна косметологія тіла заснована на використанні виключно професійних засобів та інноваційних технологій, що дозволяють досягти приголомшливих результатів в активізації природних ресурсів шкіри до відновлення і омолодження. Скористатися послугами справжніх фахівців в сфері косметології ви можете в клініці «Медіостар» в місті Київ. «Медіостар» – ваш орієнтир у світі краси і гармонії.

Косметологія тіла: види професійних послуг

Ми пропонуємо широкий спектр послуг апаратної корекції. Підібрати найбільш підходящі види процедур серед такого розмаїття зможуть навіть найвибагливіші клієнти.

Фахівці клініки «Медіостар» подбають про стан і зовнішній вигляд вашої шкіри. Процедури спрямовані на підтримку належної гідратації шкіри, а також виправлення естетичних дефектів. Фахівці клініки використовують препарати найвищої якості.

Для досягнення якісного і довготривалого результату, необхідно пам’ятати про два правилах і дотримуватися їх:

1. Повноцінного результату можна досягти тільки при використанні комплексних програм.
2. Оптимальними засобами є ті, які були підібрані індивідуально. Процедури проводяться тільки в індивідуальному порядку і професійним косметологом.

Види послуг:

  • Інтимне відбілювання. У місцях пігментації шкіра більш тонка і чутлива, тому для вирішення цієї делікатної проблеми використовуються спеціальні апарати. Процедури і засоби, які ми пропонуємо, по-перше, безпечні, а по-друге, ефективні. Косметологічні процедури для тіла можуть бути виконані або спеціальними отбеливающими речовинами, або лазером. Після впливу на ніжну шкіру лазера можливе виникнення подразнення, тому після процедури може спостерігатися почервоніння оброблюваних ділянок тіла. Шкіру слід зволожити кремом. Відновлення оброблених ділянок відбувається швидко і не вимагає спеціального лікування.
  • Rf-ліфтинг. Косметичний спосіб підтяжки епідермальних тканин, омолодження шкіри в поверхневому шарі. RF-ліфтинг виконується з використанням стаціонарного або переносного пристрою з наявністю радіочастотного випромінювання. Процедура лазерного омолодження спрямована на розгладження зморшок, помітно підвищується пружність шкіри і відновлюються колишні риси обличчя.

Зовнішня привабливість і здоров’я – два невід’ємних поняття якісного життя. Клініка «Медіостар» відкриває двері в чудовий світ естетичної медицини і косметології!

Вам точно сподобається в нас!
post image
RF-ліфтинг
Час Опис Ціна
30 хв Кисті 300 грн

40 хв Боки 380 грн

40 хв Внутрішня поверхня плеча 450 грн

40 хв Живіт 500 грн

60 хв Стегна 600 грн

40 хв Сідниці 600 грн

40 хв Руки 650 грн

60 хв Живіт+боки 650 грн

60 хв Живіт+стегна 1000 грн

60 хв Живіт+сідниці 1000 грн

60 хв Живіт+боки+стегна 1150 грн

1 год. 20 хв. Живіт+сідниці+стегна 1400 грн

RF-ліфтинг
Час Опис Ціна
30 хв Кисті 300 грн
40 хв Боки 380 грн
40 хв Внутрішня поверхня плеча 450 грн
40 хв Живіт 500 грн
60 хв Стегна 600 грн
40 хв Сідниці 600 грн
40 хв Руки 650 грн
60 хв Живіт+боки 650 грн
60 хв Живіт+стегна 1000 грн
60 хв Живіт+сідниці 1000 грн
60 хв Живіт+боки+стегна 1150 грн
1 год. 20 хв. Живіт+сідниці+стегна 1400 грн