Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція в Києві

Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
IMGL6079
Зона ніг
Час Опис Ціна
15 хв Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина) (у чоловіків) 850 грн
20 хв Стегна 1500 грн
15-30 хв Сідниці 950 грн
10 хв Коліна 400 грн
30-45 хв Гомілки з колінами 1500 грн
30-45 хв Гомілки 1200 грн
10 хв Пальці ніг 350 грн
10 хв Стопи 350 грн
10 хв Стопи + пальці 500 грн
30 хв Ноги 2900 грн
Зона обличчя
Час Опис Ціна
10 хв Мочки вух 300 грн
15 хв Шия (передня або задня частина) 550 грн
30 хв Все обличчя 950 грн
15 хв Скроні 450 грн
15 хв Щоки / Вилиці 420 грн
10 хв Лінія чола 400 грн
10 хв Міжбрів’я 350 грн
10 хв Підборіддя 470 грн
10 хв Верхня губа 400 грн
Зона рук
Час Опис Ціна
10 хв Пахвові області 500 грн
10 хв Пальці рук 350 грн
10 хв Кисті рук 350 грн
15 хв Кисті рук + пальці 500 грн
15 хв Передпліччя 900 грн
15-30 хв Руки по всій довжині 1300 грн
Зона спини і живота
Час Опис Ціна
30 хв Верхня частина спини + плечі (у чоловіків) 1020 грн
15 хв Плечі 800 грн
30-40 хв Спина 1700 грн
10 хв Ореоли 300 грн
10 хв Поперекова ділянка 450 грн
15-30 хв Живіт 980 грн
20 хв Груди 820 грн
10 хв Біла лінія живота 500 грн
Інтимні зони
Час Опис Ціна
15 хв Міжсіднична складка 650 грн
15 хв Мошонка 600 грн
15 хв Зона лобка 900 грн
20 хв Бікіні екстра чоловіче (мошонка, міжсіднична складка) 800 грн
20-30 хв. Бікіні глибоке чоловіче (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок) 1350 грн
10 хв Бікіні (навколо плавок) 850 грн

Прийнято вважати, що краса вимагає жертв. Так, безумовно, в сучасному світі зовнішність має величезне значення, як в особистих відносинах, так і в професійній діяльності, але поліпшити власний вигляд можна абсолютно без болю та страждань. Скористайтеся послугами клініки Медіостар, щоб подбати про красу та здоров’я за допомогою сучасних технологій.

Лазерна епіляція позбавить вас від небажаного волосся на обличчі й на тілі – швидко та абсолютно безболісно. Унікальна процедура дозволить досягти бажаного ефекту і, не принесе шкоди. Лазер не деформує епідерміс. Він руйнує цибулини в активній стадії, не зачіпаючи сусідні тканини. Високотехнологічне обладнання та професійний сервіс – гарант ідеального результату. Точний і швидкий промінь апарату м’яко впливає на волосся, поступово позбавляючи від небажаної рослинності. Красивою та доглянутою може виглядати будь-яка людина, не залежно від власного типу шкіри.

Лазерна епіляція в Медіостар – один з найпопулярніших видів послуг у Києві. Висока результативність і тривалий ефект породили стабільний попит на видалення волосся за допомогою лазера. Ми використовуємо апарат Lumenis Light Sheer, який дозволяє регулювати довжину променю та глибину його проникнення, що дозволяє в результаті видаляти навіть світле волосся. У процесі також здійснюється лімфодренажний масаж даних ділянок. Ціна на послугу – більш, ніж доступна. Вона безпосередньо залежить від особливостей оброблюваної ділянки. Вам достатньо визначитися із зоною та уточнити потрібну інформацію за контактними телефонами. З ультрасучасним лазером тіло буде прекрасним незалежно від пори року.

Показання, протипоказання, ускладнення

Жінка, яка хоча б раз відчула на собі переваги лазерної епіляції, навряд чи скористається іншим способом для видалення небажаного волосяного покриву. Фактично будь-яка людина може звернутися в клініку, щоб поліпшити свою зовнішність, але існують і деякі показання для подібних маніпуляцій:

 • Гіпертріхоз. Мова йде про наявність рясної рослинності під пахвами, на підборідді, ногах та в інших зонах, де вона має бути присутня, але в помірній кількості.
 • Гірсутизм. Жорстке волосся у жінок, яке з’являється, як наслідок гормонального дисбалансу – над губою, на грудях, на підборідді і т.п.
 • Високі вимоги до стану тіла в артистів, спортсменів, працівників інших сфер.
 • Підвищена чутливість до воскової і цукрової депіляції або альтернативних способів позбавлення від волосся.
 • Як і будь-яка інша процедура, видалення зайвої рослинності за допомогою лазера має певні протипоказання. Деякі з них вважаються абсолютними, інші ж відрізняються тимчасовим характером. Лазерна епіляція протипоказана в наступних випадках:

  • пігментація, опіки та рани, родимки в зоні обробки;
  • діабет і рак;
  • ГРВІ та ГРЗ;
  • герпес і хвороби шкіри в стадії загострення;
  • фолікуліт і алергія;
  • вагітність та період годування;
  • варикоз.

  Запишіться на консультацію до косметолога в Києві перед сеансом, щоб визначити, чи підійде вам лазерна епіляція або ж варто пошукати альтернативу. При відсутності протипоказань терапія не приведе до ускладнень. Користуйтеся послугами спеціалізованої клініки, щоб захистити себе від побічних ефектів. Ми гарантуємо клієнтам безпеку та ефективність маніпуляцій.

  Переваги й особливості лазерної епіляції

  Використання лазера екологічне та безпечне, як для клієнта, так і для оточуючих. Це універсальна процедура, яка відрізняється швидкістю процесу й високою результативністю. Вона розрахована на довгостроковий ефект і може успішно використовуватися в складі косметологічних програм. Лазер через спеціальний провідник обробляє вибрану ділянку тіла, а система охолодження знижує температуру шкіри, мінімізуючи неприємні відчуття. Результатом стане чиста шкіра без пошкоджень та інших побічних ефектів.

  Записатися на сеанс можна в будь-який час. Якщо ви маєте світлу та чутливу ​​шкіру, то краще зробити лазерну епіляцію взимку, в пору, коли ультрафіолет менш інтенсивний. Видалення волосся в інший період має не менший попит, але воно також передбачає деякі обмеження до і після процедури. Табу накладається на сауну та солярій, а також на надмірне перебування на сонці, щоб уникнути опіків та подразнення шкіри. В середньому знадобитися від 6 до 10 сеансів. Через кілька днів після першого з них зникне до 40% небажаного волосся. Процедура передбачає наявність інтервалів між сеансами до 5 тижнів, відповідно до індивідуальних темпів зростання волосяного покриву.

  На попередній консультації косметолог визначить, чи є у клієнта протипоказання. Коли має місце обмеження тимчасового характеру, треба лише дочекатися благополучного розв’язання проблеми, і вибрати час для першого сеансу. Розкажіть лікарю про те, які препарати ви приймаєте, щоб виключити можливі ризики. Не допускайте пошкоджень шкіри й поголіть обрану ділянку за 4-6 годин до процедури лазерної епіляції, використовуючи звичайну бритву. Вам не потрібні знеболювальні! При необхідності під час сеансу фахівець нанесе спеціальний крем чи гель в зону обробки.

  Інтервали між процедурами можуть варіювати в залежності від ділянки і кількості волосся. Тривалість сеансу становить від 5 хвилин до однієї години. На цей параметр впливають такі чинники:

  • тип апарату і розмір маніпули;
  • площа ділянки.

  Щоб уникнути побічних ефектів, дотримуйтеся рекомендацій косметолога. Перші два тижні після видалення волосся лазером потрібно виключити відвідування солярію і виходити на вулицю тільки після нанесення захисного крему на відкриті ділянки шкіри, якщо вони піддавалися лазерній терапії. Знадобитися близько року, щоб повністю очистити обрану зону від небажаної рослинності: 6-10 сеансів і, ваша шкіра стане гладкою на 6-12 місяців. Щоб закріпити ефект, достатньо відвідувати кабінет косметолога раз рік чи півроку.

  Види лазерної епіляції в Києві

  Для позбавлення від небажаної рослинності фахівці використовують частіше всього 3 види лазерних установок. Олександритовий лазер вважається найпопулярнішим серед них, скоріш за все завдяки своїй ціні, але він не дуже цікавий для пацієнта. Потужність апарата не надто висока, отже, досить тривалі імпульси гарантують болісність процедури. Випромінювання поглинається гемоглобіном, а вплив на нецільові хромофори створює ризик отримання опіку та пігментації. Необхідну кількість сеансів неможливо спрогнозувати заздалегідь, що також не надто зручно для клієнта.

  Альтернативним варіантом буде неодимовий лазер. Він впливає на судини, які відповідають за живлення фолікула. Однак, даний апарат не дуже ефективний в сфері видалення небажаного волосся. Його краще застосовувати для вирішення інших косметологічних завдань. Найбільш же результативним та безпечним вважається використання діодного лазера. Він впливає безпосередньо на волосяний фолікул, видаляючи в результаті навіть світле волосся.

  Яке обладнання використовує клініка MEDIOSTAR? Ми представляємо вам супер потужну систему Lumenis Desire – новітній апарат американського виробництва. Він відрізняється високим ступенем проникнення та відмінними показниками поглинання меланіну. Світловий промінь швидко й безболісно обробить зону, не пропускаючи і міліметра шкіри. Апарат може бути використаний для будь-якого фототипу та легко видалить навіть жорстке чорне й тонке русяве волосся.

  Лазер позбавить від небажаної рослинності у важкодоступних місцях, захистивши шкіру від опіків. Для досягнення оптимального результату фахівець налаштує систему відповідно до індивідуальних параметрів і скористається однією з 3-х насадок. Ви проведете час в приємній атмосфері та стерильному кабінеті. Залиште турботи за його порогом і подумайте про прекрасне. Наш пацієнт отримає гладку і шовковисту шкіру. Він відчує впевненість у собі, і, можливо, покладе початок новому етапу у своєму житті.

  Вам точно сподобається в нас!
  post image