Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна косметологія в Києві

Видалення пігментації М22 IPL
Видалення судин M22 IPL
Видалення судин M22 IPL
Звуження пор шкіри M22 IPL
Лазерне омолодження обличчя Resur FX
Лазерне шліфування постакне Resur FX
Лазерне шліфування розтяжок, рубців Resur FX
Лікування акне (IPL)
Лікування акне М22 IPL
Фотоомолодження M22 IPL
lazerna-kosmetologiya

Сучасна людина багато уваги приділяє власній зовнішності. Гарне тіло та обличчя – частина його іміджу. Від них, певною мірою, залежить успіх в житті: як в особистих відносинах, так і в професійній діяльності. Піклуючись про себе, люди купують найкращі засоби для догляду та відвідують салони, обладнані за останнім словом техніки.

У нашому світі практично немає нічого неможливого. Видалити пігментні плями, прибрати шрами, омолодити обличчя й тіло – реально, якщо ви клієнт клініки Медіостар в Києві. Досягти бажаного результату вам допоможе лазерна терапія з апаратом Lumenis M22. Лазер в косметології почали використовувати не так давно, але цей чудо-винахід швидко набув популярності. Лікування із застосуванням новітнього обладнання сприяє омолодженню шкіри. Існує величезна кількість апаратних процедур, які відмінно підходять для поліпшення зовнішності. Вони усувають існуючі дефекти і дозволяють вирішити безліч проблем зі здоров’ям.

Апаратна косметологія – найкраща альтернатива пластичним операціям та шугарінгу. Лазер не менш цікавий, ніж ін’єкційна методика і, що особливо приємно, він атравматичний. Апарат досить ніжно йі делікатно обробляє шкіру. В результаті лікування передбачає короткий відновний період, але часто людина зовсім не потребує реабілітації. Лазерна косметологія має невелику кількість протипоказань, отже, вона доступна практично кожному, адже, окрім всього іншого, має доступну ціну.

Переваги лазерної косметології

Апаратні процедури в реальності зовсім не такі страшні, як може здатися на перший погляд. Досить лише раз скористатися можливостями лазерних технологій, щоб зрозуміти, – боятися нічого. Промені апарату, після налаштування за індивідуальними параметрами, м’яко і точно обробляють шкіру, не викликаючи болю. Ви можете відчути легкий дискомфорт або скористатися анестетиком, якщо наділені підвищеною чутливістю. Лазер впливає лише на зони, які потребують лікування, і не зачіпає сусідні ділянки. Для нього не характерне формування рубців, а середня тривалість реабілітації становить від 1 до 3 днів.

За допомогою лазерної косметології новоутворення видаляються швидко та абсолютно безкровно. Процес не тільки дуже ефективний, але і абсолютно стерильний. До нього не потрібно готуватися якось по-особливому, передбачаються лише деякі обмеження. Вони не вплинуть на працездатність і якість життя. Ви отримаєте результат, який збережеться на тривалий термін і не призведе до прояву побічних ефектів.

Скористайтеся всіма перевагами клініки лазерної косметології Медіостар, щоб за допомогою сучасного обладнання позбутися вад і продовжити свою молодість. Наші фахівці повністю контролюють процес, задаючи товщину променю і глибину впливу. При необхідності ви можете використовувати лазерну терапію спільно з іншими косметологічними процедурами, після попередньої консультації, щоб позбутися від проблем, які не піддавалися класичному лікуванню.

Ефективність та показання для процедур лазерної косметології

Сучасний апарат Lumenis M22 має набір різноманітних налаштувань і може застосовуватися, наприклад, для видалення небажаного волосся. Це дійсно найкращий засіб для даних цілей. Промінь потрібної довжини впливає на цибулини, неглибоко проникаючи під шкіру. Він руйнує фолікули в активній фазі, поступово позбавляючи жінку або чоловіка від зайвої рослинності. Щоб шкіра стала ніжною та шовковистою, в середньому достатньо відвідати 5-8 сеансів. Скажіть «Ні!» врослому волоссю і забудьте про болісну епіляцію, лазерна косметологія в гіршому випадку принесе лише почуття дискомфорту. Його можна мінімізувати, використавши спеціальний крем або гель.

Апарати нового покоління легко вирішують дерматологічні проблеми, від яких людина страждала роками. Насправді:

  • позбутися неестетичних розтяжок, шрамів висипань;
  • прибрати сліди від акне;
  • усунути купероз, гемангіому і пігментні плями;
  • вирівняти зморшки або зробити їх менш вираженими;
  • видалити родимки й новоутворення;

– дуже легко. Досвідчені лікарі в Києві здатні позбавити майже від будь-якого дефекту. Не варто вкорінювати в собі комплекси. Повернути красу та впевненість можна швидко й за досить доступною ціною.

Лазер впливає на процес регенерації епідермісу. Він покращує вироблення колагену і сприяє утворенню нових клітин шкіри. Ефект стає помітний після першого сеансу, а проходження всього курсу здатне омолодити людину, візуально зменшивши її вік на 5-10 років.

Лазерна терапія успішно бореться з в’ялістю шкіри і нависанням верхньої повіки. За допомогою сучасного обладнання можна повністю позбутися від дрібних зморшок і розгладити глибокі. Проконсультуйтеся з косметологом, щоб дізнатися необхідну кількість сеансів для вирішення вашої проблеми. Безкровна й безболісна процедура за допомогою проникаючих лазерних променів усуне неідеальність шкіри – постакне, висип, рубці, купероз і т.д. Безконтактний вплив виключає появу гематом і займає мінімум часу, припускаючи максимально короткий відновлювальний період.

Лазерна терапія: особливості та протипоказання

Під час сеансу шкіру очищають та обробляють анестезуючим засобом. Далі лазер впливає на тіло, викликаючи легкий дискомфорт у вигляді печіння. Процедура дозволить нормалізувати процес живлення шкіри, видалити зайву рослинність або досягти іншого бажаного ефекту, як жінкам, так і чоловікам.

Апаратна косметологія в Києві усуває естетичні проблеми без операцій та уколів. Іноді достатньо лише одного сеансу, звісно, якщо відсутні прямі протипоказання. Серед них:

  • діабет;
  • висока температура;
  • проблеми з нирками та серцем;
  • індивідуальна непереносимість випромінювання.

Запишіться на консультацію в Медіостар, м. Київ, щоб визначити, чи можливе використання лазерної терапії в конкретному випадку, і дізнатися максимально докладно про особливості лікування. Косметолог розповість, як підготуватися до сеансу і в чому полягає післяпроцедурний догляд. Ваша шкіра омолодиться, стане здоровою та привабливою. Ми оновимо її на клітинному рівні, і ви здобудете гармонію. Чи готові випробувати на собі переваги інноваційних технологій?

Вам точно сподобається в нас!
post image