Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Трихологія в Києві в клініці Медіостар

Resur Hair (Лазерне стимулювання росту волосся)
Мезотерапія голови

Лупа, себорея, алопеція … Люди змогли в повній мірі пізнати суть цих малоприємних «явищ». Проблеми з волоссям виникають далеко не завжди внаслідок «поганої» генетики. Спека, як і холод, ультрафіолет, надто часте укладання волосся або невідповідний засіб для догляду і, – людина змушена пожинати плоди, наприклад, у вигляді лупи.

Що робити і куди йти? Як побороти облисіння? Трихологія в клініці Медіостар дозволить поліпшити стан волосяного покриву і вирішити безліч проблем.

Що таке трихологія?

Трихологія – один з розділів дерматології, який вивчає особливості шкіри голови (виключно волосистої частини) і будову волосся. До завдань трихолога відносяться діагностика та лікування проблем, які створюють пацієнтам дискомфорт. В першу чергу, це облисіння або занадто активне випадіння волосся.

Причини виникнення алопеції можуть бути різними. Для їх визначення має значення навіть стать клієнта. Розглянемо це питання більш детально.

Чому облисіння виникає у жінок

Випадання волосся у жінок відбувається з багатьох причин. Приймання ліків або неправильне харчування, вплив високих температур чи УФ-променів, аутоімунні захворювання і т.д. в результаті викликають облисіння. Але, частіше за все його причиною стає гормональний дисбаланс, який проявляється в:

 • надлишку інсуліну;
 • підвищенні тестостерону, який перетворюється в дигідротестостерон;
 • зниженні кількості естрогенів (після пологів і під час менопаузи);
 • порушенні роботи щитовидки.

Чому алопеція з’являється у чоловіків

Що трихологія говорить про випадіння волосся у сильної половини людства? Облисіння пояснюється високою чутливістю волосяного фолікула до дигідротестостерону, чоловічого гормону. Можливі 2 варіанти розвитку ситуації:

 • Зменшення тривалості фази зростання. Воно відбувається поступово і, з плином часу волосся стає все коротшим, тобто через деякий період воно перестає збільшуватися в довжині. Стан волосяного покриву не можливо не помітити.
 • Кількість волосся в неактивній фазі поступово зростає, бо щоденний механічний вплив сприяє його перетиранню та випаданню. Головні убори, часте миття і розчісування спричиняють появу алопеції.

Звичні маніпуляції, без яких неможливо обійтися цивілізованій людині, призводять до того, що кожен другий чоловік у віці 50 років помічає в себе облисіння. Перші його ознаки можуть проявлятися навіть у 25-30 років, наприклад, залисини. Фахівці клініки Медіостар знають, як позбутися від подібної проблеми. Щоб лікування принесло швидкий результат, не потрібно затягувати з візитом до лікаря. Ефективність Resur Hair безпосередньо залежить від стадії захворювання.

Коли потрібна консультація трихолога в Києві?

Якщо ви виявили у себе будь-які з перерахованих симптомів, негайно запишіться на прийом до фахівця. Наступні прояви можуть таїти в собі небезпеку:

 • лупа, якщо вона не зникла через деякий час після зміни шампуню;
 • ламкість волосся;
 • облисіння, навіть на початковій стадії;
 • негативний вплив на волосяний покрив зовнішніх факторів.

Огляд трихолога в клініці MEDIOSTAR

Призначити лікування спеціаліст може лише після безпосереднього огляду пацієнта. На прийомі в Києві фахівець від Медіостар проводить оцінку стану волосся і консультує клієнта. Він використовує високоточне обладнання, серед якого також є трихоскоп з відеокамерою. З його допомогою можна ретельно розглянути волоски і шкіру голови.

Трихограму роблять за допомогою спеціальної фототехніки. Аналізує інформацію комп’ютерна програма. Вона приймає участь в проведенні розрахунків і дозволяє оцінити динаміку росту волосся, а також зрозуміти наскільки лікування було ефективним. Іноді фахівець дає пацієнтові направлення на узі та здачу додаткових аналізів.

Лазерна стимуляція росту волосся в Києві

Яке обладнання використовує клініка Медіостар для боротьби з алопецією? Трихологія рекомендує проводити лікування за допомогою лазера. Resur Hair – наша авторська методика, яка допомогла позбавити від облисіння тисячі людей з Києва та інших регіонів України. Успішне лікування відбувається за допомогою застосування апарату Lumenis M22 Resur FX. Він впливає на різні шари шкіри низькочастотним світловим випромінюванням. В результаті:

 • поліпшується кровотік і метаболічні процеси;
 • відшолушуються ороговілі клітини;
 • сплячі фолікули переходять у фазу росту.

Лікування в Медіостар за допомогою технології Resur Hair сприяє збільшенню кількості волосся і підвищенню його товщини. Лазерний апарат не менш ефективний при боротьбі з себореєю. Він нормалізує функціонування сальних залоз і прибирає свербіж.

Які протипоказання до Resur Hair? Слід відкласти лікування, якщо воно було заплановано на період вагітності чи годування груддю. Від нього варто відмовитися при наявності свіжої засмаги, запалення або шкірної інфекції. Псоріаз і онкозахворювання також не сумісні з Resur Hair.

Як підготуватися до процедури трихології в Києві

Облисіння виліковне! Технологія Resur Hair від Медіостар – тому прямий доказ. Підготовка до сеансу гранично проста:

 • категорично заборонено засмагати за 2 тижні до лазерної терапії (і 2 тижні після неї);
 • не варто обробляти спиртовмісними засобами ділянку, яка підлягає лікуванню за 3 дні до візиту до фахівця.

Після огляду, проаналізувавши ситуацію, трихолог розрахує скільки необхідно процедур стимулювання росту волосся за допомогою Resur Hair і, якою має бути глибина проникнення променю. Але, чи можна поліпшити свій стан без фантастичних витрат? Вартість лікування алопеції в Медіостар – більш ніж прийнятна. В середньому, клієнту може знадобитися від 3 до 10 сеансів, залежить від складності ситуації. Між процедурами повинно пройти не менше 7 днів.

Resur Hair дозволяє зробити лікування швидким і безпечним. Ви не відчуєте болю, а позбутися від дискомфорту допоможе крем-анестетик. Трихологія рекомендує комплексне лікування, наприклад, якщо причиною випадіння волосся було порушення гормонального фону, необхідно відновити баланс.

Клініка косметології в Києві MEDIOSTAR пропонує ефективну методику для боротьби з облисінням. Ми змогли встановити доступні ціни на «трихологію», які варіюють відповідно до зони обробки. Уникайте агресивного сонця після сеансу і користуйтеся захисним кремом, щоб процедура дала бажаний результат.

Лазерне лікування облисіння – Resur Hair виконується на апараті Lumenis Resur FX.

Вам точно сподобається в нас!
post image