Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерна епіляція у Львові

Інтимні зони
Зона ніг
Зона обличчя
Зона рук
Зона спини і живота
Інтимні зони
Час Опис Ціна
10 хв. Міжсіднична складка 650 грн
15 хв. Мошонка 570 грн
10 хв. Зона лобка 900 грн
20 хв. Бікіні глибоке (лобок, мошонка, міжсіднична складка, навколо плавок) 1300 грн
10 хв. Бікіні (навколо плавок) 1000 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона ніг
Час Опис Ціна
15 хв. Стегна (зовнішня, внутрішня, задня, передня частина) 620 грн
20 хв. Стегна 1300 грн
10 хв. Сідниці 850 грн
10 хв. Коліна 350 грн
15 хв. Гомілки з колінами 1300 грн
15 хв. Гомілки 1100 грн
10 хв. Пальці стопи 400 грн
30 хв. Ноги 2440 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона обличчя
Час Опис Ціна
10 хв. Мочки вух 300 грн
10 хв. Шия (передня або задня частина) 500 грн
30 хв. Все обличчя 950 грн
10 хв. Скроні 350 грн
10 хв. Щоки 350 грн
10 хв. Лінія чола 350 грн
10 хв. Міжбрів’я 250 грн
10 хв. Підборіддя 450 грн
10 хв. Верхня губа 350 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона рук
Час Опис Ціна
10 хв. Пахвові області 500 грн
10 хв. Пальці 200 грн
15 хв. Кисті рук + пальці 450 грн
15 хв. Передпліччя 900 грн
15 хв. Руки по всій довжині 1110 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн
Зона спини і живота
Час Опис Ціна
15 хв. Верхня частина спини + плечі 1220 грн
15 хв. Плечі 650 грн
20 хв. Спина 2100 грн
10 хв. Ореоли 300 грн
10 хв. Поперекова ділянка 620 грн
15 хв. Живіт 1160 грн
15 хв. Груди 770 грн
10 хв. Біла лінія живота 350 грн
Знеболення (від ділянки) 15% 10 грн
Поімпульсно 30-60 грн

В наш час люди надають великого значення власній зовнішності. Це можна зрозуміти, адже саме від краси тіла та обличчя часто залежить успіх на професійному полі і в особистих стосунках. Щоб підтримувати себе в бажаній формі, варто користуватися послугами професіоналів. Які ж процедури мають підвищену популярність у клініці Медіостар? Ми готові запропонувати безліч цікавих варіантів, та певно буде найактуальнішим серед них буде курс лазерної епіляції у Львові.

Сучасне обладнання, зокрема діодний лазер, дозволяє позбутися небажаного волосся на різних ділянках швидко та без зайвих зусиль. Унікальна процедура у косметологічному центрі сприяє безболісному видаленню небажаної рослинності на будь-якій ділянці тіла, навіть волосся на обличчі. Сеанс лазерної епіляції – можливість насолоджуватися гладенькою і шовковистою шкірою у найделікатніших місцях: тут можна зробити бікіні глибоке, обробити ноги повністю. Методика у нашому центрі абсолютно безпечна і гарантує досягнення ідеального результату, адже всі маніпуляції здійснюють професійні виконавці з використанням найсучаснішого обладнання від ведучих виробників. Ви забудете про небажане волосся надовго!

Найбільш дієвим методом позбавлення від зайвого волосся є лазерна епіляція у Львові, ціна якої є демократичною. Більш того, вона відмінно підходить, як жінкам, так і чоловікам, отже є універсальною. Тепер не треба боятися болю та запалень від воску чи шугарингу. Професійний підхід гарантує безпеку і комфорт, виключає ризик захворювання шкіри. Все, що вам потрібно, – записатися на лазерну епіляцію. Процедура, що зазвичай займає менше години, дарує довготривалий результат. А видалення небажаного волосся рідко супроводжується побічними ефектами, якщо пацієнт відповідально відноситься до рекомендацій спеціаліста.

Особливості процедури у професійному виконанні

Лазерна епіляція у Львові – видалення небажаного волосся за допомогою лазера, який реагує на меланін і руйнує фолікули. Це може бути шкіра обличчя, руки до ліктя. Пігмент виступає у ролі провідника. Він поглинає світло і перетворює його енергію у теплову. Коли волосина втрачає свій корінь, то автоматично залишається без джерела живлення і, випадає.

Щоб ефективно очистити шкіру від зайвої рослинності, знадобиться курс із декількох сеансів. Всього 10 сеансів, і результат приємно вразить. Завдяки процедурі ви назавжди забудете про такі малоприємні явища, як волосся на тілі, біла лінія живота.

Звісно, кожна людина індивідуальна, тож їх кількість варіює, та в середньому це близько 8-10 процедур. Чи можна ідеально очистити шкіру за один візит до клініки? Лазер впливає на волосся на обличчі, що знаходяться в активній стадії. Його не більше 30-40%, тож варто почекати переходу волосин з телогену в анаген. Для видалення небажаного волосся на ногах може знадобитися кілька процедур. Ось чому тривалість курсу лазерної епіляції складає близько року! При цьому інтервали між сеансами починаються з 4-5 тижнів і поступово зростають до 2 місяців. А ціни на лазерну епіляцію приємно здивують!

Переваги процедури

Сучасна лазерна епіляція за вигідною ціною у Львові – альтернатива неприємному голінню. А переваги лазерної епіляції оцінили сотні клієнтів. Завдяки їй ви забудете про таке врослі волоски, неприємну щетину і хворобливі роздратування. Серед переваг процедури варто згадати:

 • Ефективність і безпека. Під час епіляції у Медіостар не отримаєте опіків, подразнень і почервоніння. Процедуру виконують досвідчені фахівці, які строго дотримуються всіх санітарно-гігієнічних вимог.
 • Тривалий ефект. Після курсу епіляції ви зможете тривалий час насолоджуватися гладенькою доглянутою шкірою. Кількість процедур лазерної епіляції залежить від стану волосся і темпів його росту.
 • Комфорт. Використання інноваційного обладнання під час лазерного видалення волосся зводить до мінімуму неприємні відчуття. Епіляцію лазером рекомендують тим, хто страждає від алергічних реакцій після депіляції, шугарингу

Лазерна епіляція в Медіостар: індивідуальний підхід

Видалення волосся в клініці лазерної та естетичної косметології абсолютно безпечне, адже ним займаються професіонали, які добре знаються на цій справі і виконують всі необхідні маніпуляції з дотриманням правил безпеки та за стерильних умов. Перш ніж записати клієнта на сеанс, спеціаліст проконсультує його, розповість про важливі нюанси та дізнається про наявність чи відсутність протипоказань, розкаже про ціни на лазерну епіляцію у Львові. Майстер визначить тип шкіри й волосся, щоб процедура пройшла максимально ефективно.

Чого слід очікувати від сеансу лазерної епіляції у Львові? Її не варто боятись, адже клієнта не чекає щось надто болюче та екстремальне. Він проведе свій час в комфортній обстановці. Пацієнт розміститься на канапі, щоб процес був максимально зручним для всіх його сторін. Він, як і лікар, надягне захисні окуляри. Спеціаліст нанесе на зону обробки гель-провідник і скористається лазером. Маніпуляції не будуть болючими, проте щоб мінімізувати можливий дискомфорт, на дуже чутливу ділянку можна нанести анестезуючий засіб.

Після завершення процедури видалення волосся лазером шкіру заспокоюють та зволожують. Лікар дає необхідні рекомендації. Вони мають індивідуальний характер. Так, після лазерної епіляції проепільована зона може почервоніти, але вона прийде до ладу через годину чи дві. Шкіра буде залишатися надто чутливою ще деякий час після процедури видалення волосся, тому для уникнення несприятливих реакцій бажано:

 • не відвідувати солярій в найближчі 2 тижні;
 • захищати відкриті ділянки перед виходом з приміщення у сонячну погоду, використовуючи крем від засмаги.

Обравши для лазерне видалення волосся у Львові у клініці Медіостар, основним напрямком діяльності якого є класична косметологія, ви довіритесь висококваліфікованим лікарям, які працюють з найсучаснішим обладнанням. Для проведення процедури в клініці виконується діодний лазер Lumenis Light Sheer DUET. Після завершення курсу зникне до 80-90% небажаного волосся, а для підтримання набутого ефекту достатньо відвідувати кабінет косметолога раз на 6 чи 12 місяців.

Неповнолітнім лазерна епіляція проводиться лише за письмовою згодою батьків. КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА! Діє онлайн запис.

Протипоказання, підготовка, ефект

Епіляція в Медіостар – швидке та безпечне видалення волосся назавжди у Львові з будь-яких ділянок. Як і кожна процедура, лазерне видалення волосся має певні протипоказання, до яких відносяться:

 • онкологія;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • вагітність і період грудного вигодовування;
 • інфекційні й хронічні хвороби у стадії загострення;
 • пошкодження шкіри у зоні обробки;
 • дерматологічні проблеми.

Спеціалісти намагаються оминають зони, на яких розташовані родимки, хоча самі по собі вони не відносяться до протипоказань. Підготовка до процедури дуже проста і передбачає лише деякі обмеження:

 • не варто засмагати за 14 днів до та після процедури;
 • не слід висмикувати волосся в зоні майбутньої обробки;
 • за 3 дні до планових маніпуляцій не можна протирати шкіру засобами, у складі яких є спирт;
 • якщо клієнт приймав антибіотики за 2 тижні до процедури, її треба перенести на інший час;
 • перед візитом у клініку варто ретельно поголити зону, яку заплановано проепілювати.

Результат стане помітним вже після процедури, адже зникне до 40% небажаного волосся, ріст волосся суттєво припиняється. З часом шкіра набуде неймовірної гладкості і порадує відсутністю запалень, врослого волосся та чорних цяток. Видалення волосся в Медіостар – легкий та комфортний шлях до краси й оксамитовості вашої шкіри.

Тип апарату для лазерної епіляції

У Медіостарі використовують сучасний діодний лазер Lumenis Light Sheer DUET американського виробництва. Завдяки випромінюванню хвиль різної довжини апарат забезпечує ефективне видалення волосся та підвищує якість процедури. Додаткові функції пристрою забезпечують комфорт та мінімізують больові відчуття.

Етапи проведення процедури лазерної епіляції в Mediostar

 • Перед процедурою проведення лазерної епіляції важливо відвідати лікаря. Він огляне шкіру, визначить її тип.
 • Вибір режиму роботи апарату.
 • Клієнт розміщується на кушетці, шкіру та робоче обладнання дезінфікують.
 • На ділянки шкіра, які будуть оброблювати, наносять спеціальний гель.
 • Виконання процедури. Час обробки залежить від стану волосся.
 • Очищення шкіри від залишків гелю, дезінфекція.

Рекомендований курс лазерної епіляції

Переважно курс складається з 8-10 процедур. Перші три сеанси проводяться з інтервалом один раз в місяць. Все залежить від кольору і типу і росту волосся. Для видалення світлого і тонкого волосся потрібно більше сеансів. Потім графік може залишитися таким же або проміжки збільшаться до 1,5-2 місяців. Точну кількість процедур визначають після перших сеансів. Надалі, 1-2 рази в рік наші клієнти приходять на лазерну епіляцію, адже це один із найефективніших методів боротьби з небажаним волоссям. Майстер вносить зміни в графік виходячи з того, як волосся реагує на лазер, врахує ріст волосся. Якщо після перших трьох сеансів волосся стало значно менше, робити лазерну епіляцію можна через більший проміжок часу.

Для зручності діє онлайн запис. Менеджери проведуть розрахунок вартості процедури.

Вам точно сподобається в нас!
post image