Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Пірсинг у Львові в клініці Медіостар

Пірсинг
Пірсинг
ЧасОписЦіна
Сережки у вартість проколу не входять! грн
40 хв.Прокол вух для сережок пістолетом (сережки входять у вартість)700 грн
40 хв.Прокол одного вуха для сережок пістолетом (сережка входить у вартість)550 грн
40 хв.Прокол вух для сережок голкою800 грн
Прокол одного вуха для сережок голкою (сережка у вартість не входить)550 грн
Заміна сережки200 грн
Тунель (1шт)900 грн
40 хв.Мікродермал1750 грн
Мікродермал (з сережкою)2150 грн
40 хв.Видалення мікродермала1100 грн
40 хв.Септум800 грн
40 хв.Індастріал1300 грн
40 хв.Первинна сережка з біопласту300-550 грн
40 хв.Інтимний пірсинг, один прокол (всі види)1300 грн
40 хв.Прокол одного соска1300 грн
40 хв.Прокол хряща650 грн
40 хв.Пупок700 грн
40 хв.Язик1200 грн
40 хв.Губа900 грн
40 хв.Щоки650 грн
40 хв.Брова650 грн
40 хв.Ніс650 грн

Пірсинг – один із методів, що використовуються для прикрашання тіла. В спеціально створені отвори «одягаються» декоративні предмети з простих чи дорогоцінних металів або з інших матеріалів. Проколювання вух і надалі залишається найпопулярнішим видом пірсингу, та мода невблаганна. Вона диктує свої правила і породжує нові тенденції, тож дівчата, та й хлопці часто проколюють найрізноманітніші частини тіла.

Декоративні елементи на тілі привертають увагу, акцентуючи її на певних перевагах чи то «родзинках» конкретної людини. В деяких місцях прикраси виглядають особливо стильно. Загалом же, окрім вух, для проколів часто використовуються:

 • ніс;
 • брови;
 • губи;
 • пупок;
 • язик та інші зони.

Як роблять пірсинг в Медіостар

Хоч пірсинг і не здається складним, та це – медична процедура, тож її повинен виконувати лікар. Щоб зробити прокол, достатньо кількох секунд, треба лише заздалегідь визначити місце. Підготовчий процес займає куди більше часу та сил, адже саме від нього залежить, що отримає клієнт наприкінці – гарну прикрасу для тіла чи інфекцію та тривалий період реабілітації. Додержуючись певних умов можна здобути ідеальний результат. Що робить спеціаліст в Медіостар під час процедури:

 • Використовує рукавички і стерильні голки, щоб виключити перенесення забруднень та інфекцій.
 • Очищує й дезінфікує не лише прикраси, а й обладнання за допомогою високотемпературного автоклава, в результаті чого гинуть хвороботворні бактерії.
 • Дезінфікує та намічає місце майбутнього проколу.
 • За допомогою голки з ковпачком робить проколювання. Ковпачок залишається в отворі, розтягуючи його. Після того, як прикраса займе потрібне місце, можна прибрати зайвий елемент.
 • Обробляє рану.
 • Чи роблять пірсинг спеціальним пістолетом? Це можливо, якщо мова йде про прокол вуха. В інших випадках використання цього пристосування буде недоцільним, адже його форма не дозволяє безболісно й делікатно проколювати інші частини тіла. Більш того, частина деталей пістолета зроблена із пластику, тож його не вдасться стерилізувати.

  Спеціалісти клініки Медіостар у Львові негативно відносяться до використання пістолету, який не комплектується голками. У салонах пристрій заряджають прикрасами, які мають тупі краї, тож фактично вони розривають шкіру внаслідок великої сили впливу. Такий прокол не назвеш безболісним, та і заживання самої рани не буде швидким. Окрім того, прикраси, які виробники пропонують для комплектації пістолета, досить часто мають низьку якість, котра також буває причиною ускладнень. Якщо ж звернути увагу на форму сережок, то можна помітити – вона не є надто вдалою, тому ускладнює процес догляду та уповільнює заживлення.

  З огляду на недосконалість пістолета, майстри віддають перевагу тонким голкам. Вони відрізняються формами, адже призначені для максимально безболісного проколювання різних частин тіла, які згодом можна прикрасити виробами з найрізноманітніших матеріалів – дерева, золота, платини тощо. Перший же час рекомендовано носити сережки з титану, біопласту чи медичного металу.

  Догляд після проколювання

  Пірсинг – це оперативне втручання у Львові, хоч і незначне та практично безболісне. Щоб він не викликав ускладнень, варто дотримуватися необхідних правил реабілітації. Лікар докладно розповість про них пацієнту. Загалом же:

  • Перші 2 тижні після процедури слід робити обробку рани антисептиком не менш ніж 2 рази на день. У випадку проколювання язика доцільно використовувати спеціальні засоби для полоскання ротової порожнини.
  • Заборонено купатися у водоймах чи відвідувати сауни, адже це загрожує інфекцією та більш тривалим заживленням рани.
  • Варто приймати водні процедури максимально акуратно. Щоб очистити сережку від виділень та забруднень, слід повернути її не виймаючи з отвору. Прикрасу можна зняти лише після повного заживлення рани. Бувають і виключення з правил, та в такому випадку про це повідомить сам майстер.
  • При проколюванні губ чи язика треба полоскати рот після будь-якої трапези. Також рекомендовано відмовитися від алкоголю та паління.
  • Обираючи одяг, варто звернути увагу, щоб він був зручним та не зачіпав прикраси, встановлені в місця проколу.

  Процедуру повинен виконувати професіонал, щоб вона пройшла ідеально і не викликала ускладнень. Відсутність потрібної кваліфікації та нехтування правилами призводить до травмування і зараження інфекціями. Щоб не сталося трагедії, користуйтесь послугами спеціалістів. В клініці Медіостар пірсинг проводиться з дотриманням всіх норм та рекомендацій. Після завершення необхідних маніпуляцій лікар проінструктує, як правильно доглядати за місцем проколу, та варто врахувати, що все – індивідуально, тривалість регенерації варіює. Клієнт не буле відчувати болю, лише певний дискомфорт, який поступово зійде нанівець. Важливо вчасно виконувати необхідні рекомендації та не знімати сережку доки рана повністю не загоїться.

  Пірсинг: протипоказання

  На процедуру проколювання може записатися кожен, звісно за відсутності протипоказань, до яких відносяться:

  • черепно-мозкові травми;
  • психічні розлади та епілепсія;
  • хвороби крові;
  • вагітність, менструація, передменструальний період;
  • бронхіальна астма;
  • хронічні захворювання та вроджені вади органів і систем;
  • схильність до формування колоїдних рубців;
  • алергія на метали.

  Важливо: Рекомендації щодо даної процедури є індивідуальними для кожного клієнта.

  Робити чи не робити проколювання у Львові? Пірсинг – це гарна можливість надати власній зовнішності більшої оригінальності, тож чому б і ні, якщо процедура буде проведена за комфортних умов і з використанням стерильного інструментарію. Звертайтесь до центру лазерної та естетичної косметології Медіостар, щоб отримати консультацію від лікаря з багаторічним досвідом роботи і зробити правильний вибір.

  Вам точно сподобається в нас!
  post image