Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року

Resur Hair

Лазерне лікування облисіння - Resur Hair  у Львові в клініці лазерної та естетичної косметології  "Медіостар"

Неймовірно, але факт! Наші спеціалісти зуміли досягти НЕРЕАЛЬНОГО! Лікувати облисіння у Львові можливо у клініціі "Mediostar".
Одного разу до нас звернувся пацієнт із рубцем на голові. І яке ж було здивування, коли нашим спеціалістам вдалось не лише відшліфувати рубець, але й зробити фантастистичне відкриття - простимулювати ріст волосся.

Після шліфування рубця спеціалісти поставили перед собою завдання: "А чи зможемо ми змусити рости волосся в зоні посттравматичної алопеції?!" Зібравши консиліум, прочитавши вдосталь літератури, проконсультувавшись у багатьох професорів, ми знайшли відповідні параметри на одному із лазерів і домоглись грандіозного результату! В зоні, де був рубець, відновився ріст волосся!!! Тож тепер облисіння - не проблема. Позбутись випадіння волосся у Львові можна у "Медіостар".
Понад декілька місяців ми тестували і підбирали відповідні параметри на багатьох моделях і НАМ - ВДАЛОСЬ!!!
У дорослої людини налічується приблизно від 100 до 150 тисяч волосин, що виростають з волосяних фолікулів. Кожен фолікул запрограмований генетично так, щоб дати життя приблизно 25 волосинам, тривалість життя яких - від 3-х до 6 років. Кожна волосина проходить свій індивідуальний цикл, незалежно від сусідніх, гарантуючи, таким чином, однорідність зовнішнього вигляду волосяного покриву. 

Кожна волосина проходить через 3 фази:

 •  фаза зростання, яка триває від 2-х до 6-ти років (анаген);
 •  фаза спокою, яка продовжується від 2-х до 3-х тижнів (катаген);
 •  випадання, яке триває приблизно 3 місяці (телоген).

Волосина буде поступово витіснена і замінена новою, що виросла з того ж фолікула. За допомогою Lumenis Resur FX ми стимулюємо ріст нових волосин, тож вилікувати облисіння можливо у "Медіостар".
В цілому можна зробити наступний підрахунок: 85%-90% волосся знаходяться в стадії росту, 0-1% - у стадії спокою і 10%-15% волосся в стадії випадання. Щоденне випадання приблизно 70 волосин є нормальним явищем, причому в деякі періоди випадання може бути більш інтенсивним. Однак, якщо випадіння надмірне, з цим потрібно боротись. Resur Hair у Львові можна вилікувати облисіння у "Медіостар".

ПРИЧИНИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ:
 •  генетичні;
 •  природні (сезонність, біологічні цикли);
 •  патологічні (мікроелементні та ендокринні порушення, патологія печінки, тривалий прийом медикаментів, випромінювання, стреси і травми).

ОБЛИСІННЯ У ЧОЛОВІКІВ
Воно викликано анормальною чутливістю фолікулів до дигідротестостерону. Волосяні цибулини деяких зон голови забезпечені рецепторами, дуже чутливими до цього гормону, що тягне за собою прискорення "волосяної втечі". Цикл росту волосся зазнає таких змін, в результаті яких частка волосся в фазі росту (анаген) і тривалість фази росту зменшуються, і волосини стають коротшими. Більша кількість волосся виявляється в фазі відпочинку (телоген), а це волосся більш схильне до втрати через щоденні впливи при розчісуванні і митті. Однак є вихід! Лікування випадіння волосся у "Медіостар".
У 30% чоловіків облисіння починається між 25 і 30 роками. У 50% чоловіків активна втрата волосся відбувається в період між 45 і 50 роками. Вік, в якому з'являються перші ознаки алопеції, дуже важливий. Якщо облисіння починається у молодому віці (18-20 років), його розвиток буде швидким і вже до 30 років воно буде остаточним. Тому радимо вже на ранніх стадіях звератись у "Медіостар", щоб припинити випадіння волосся. Зате, якщо до 30 років збереглася ще, принаймні, половина волосяного покриву, є сильна ймовірність, що людина буде лисіти поступово, і облисіння може настати до 50 років.

ОБЛИСІННЯ У ЖІНОК
Найчастіше настає під час гормональних перебудов, тобто при використанні протизаплідних засобів, після пологів, в клімактеричному періоді і після нього. Відступ лінії волосся на скронях - менш ймовірно, ніж у чоловіків, і лінія волосся зазвичай зберігається незмінною. У жінок зазвичай відбувається розмите стоншення волосся по всій голові, в той час як у чоловіків - переважно на маківці. Але у "Медіостар" можна цього позбутись, і Ваше волосся буде сильним і здоровим. Лазерне лікування облисіння у Львові - Resur Hair.
В організмі жінки невелика кількість андрогенів виробляється яєчниками і наднирниками. Яєчники також виробляють рудиментарні гормони, які перетворюються в андрогени. Андрогени викликають облисіння у жінок відповідно до такого ж механізму, як у чоловіків.
Розповімо про одну з наших моделей. Результат жінки, якій понад 50 років, вражає. Вона впродовж 10 років страждала від облисіння і намагалась відновити ріст волосся найрізноманітнішими способами: від косметичних засобів до дарсонвалю, від мезо до плазмотерапії. Після Resur Hair, впродовж двох тижнів після першої процедури, волосся почало рости там, де не росло протягом багатьох років.


ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ:
 • за 2 тижні до сеансу та 2 тижні після нього не можна засмагати;
 • за 3 дні до сеансу не можна протирати обрані ділянки спиртовмісткими засобами.

ПРОТИПОКАЗИ ДО ПРОЦЕДУРИ:
 • Псоріаз;
 • Інфекційні та запальні процеси на шкірі;
 • Герпес у стадії загострення;
 • Онкозахворювання;
 • Вагітність і лактація;
 • Свіжа засмага.

НЕОБХІДНА КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР
Зважаючи на індивідуальні особливості кожної людини, курс Resur Hair має різну тривалість, в середньому - від 3-ох до 10-ти сеансів. Часовий інтервал між процедурами становить 7-10 днів. 


РЕАБІЛІТАЦІЯ
Після проведення процедури можливе незначне почервоніння шкіри, що не супроводжується будь-якими неприємними відчуттями і проходить протягом години. У зв'язку з тимчасовим підвищенням чутливості шкіри до сонячних променів, не можна засмагати близько 14-ти днів. У сонячну пору на ділянку необхідно наносити сонцезахисний крем зі ступенем захисту не менше 35 SPF. Обравши «Медіостар», основним напрямком діяльності якого є лазерна косметологія, Ви довіритесь висококваліфікованим спеціалістам, що працюють з найсучаснішим новітнім обладнанням.


Лазерне лікування облисіння - Resur Hair  виконується на апараті Lumenis Resur FX.


ТРИВАЛІСТЬ
ОПИС ПРОЦЕДУРИ
ЦІНА (Львів)
ЦІНА (Київ)
40 хв.
Консультація трихолога
450 грн
550
50 хв.
Вся голова
4500 грн
5500
20 хв.
Брови
650 грн
900
20 хв.
Лоб
1500 грн
2300
30 хв.
Лобні рецесії (залисини)
1000 грн.
30 хв.
Тім'яна частина
2500 грн
3500
30 хв.
Маківка
1500 грн
2500
40 хв.
Потилиця
1500 грн
2500
30 хв.
Скроні
1300 грн
2300
20 хв.
Тестова зона діаметром ~ 2 см
500 грн
850
ТРИВАЛІСТЬ
ОПИС ПРОЦЕДУРИ
ЦІНА (Львів)
ЦІНА (Київ)
60 хв.
Мезококтейль Filorga NCTF 135HA
1970 грн
2800
60 хв.
Мезотерапевтичний препарат Curacen
1330 грн
1550
60 хв.
Мезококтейль Mesoline Hair 2,5 мл
950 грн
1500
60 хв.
Мезококтейль RRS Hair XL
-
1800
60 хв.
Мезококтейль Meso-Genesis BP3
-
2600
ТРИВАЛІСТЬ
ОПИС ПРОЦЕДУРИ
ЦІНА (Львів)
ЦІНА (Київ)
50 хв.
Плазмотерапія
1200-2200 грн.
-
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
 • partner
Наша компанія

На мапі

м. Львів вул. Городоцька, 62
м. Київ вул. Максимовича,

On-line запис

operator avatar
:
:

Ви бажаєте отримати повідомлення про запис на:

e-mail
номер телефону

Увага! Запис буде здійснено після отримання підтвердження на Ваш e-mail або номер телефону

* Обов'язкові поля

On-line запис

operator avatar
* Обов'язкові поля