Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Трихологія у Львові

Лазерне стимулювання росту волосся
Мезотерапія голови
Плазмотерапія голови
Лазерне стимулювання росту волосся
Час Опис Ціна
20 хв. Тестова зона діаметром ~ 2см 700 грн
30 хв. Скроні 1800 грн
40 хв. Потилиця 2000 грн
30 хв. Маківка 2000 грн
30 хв. Тім’яна частина 3000 грн
30 хв. Лобні рецесії (залисини) 1500 грн
20 хв. Лоб 2000 грн
20 хв. Брови 800 грн
50 хв. Вся голова 5500 грн
40 хв. Консультація трихолога 550 грн
Мезотерапія голови
Час Опис Ціна
30 хв. Mesogenesis 5 ml 2400 грн
30 хв. Mesogenesis 2,5 ml 1450 грн
30 хв. Hair vital 1550 грн
30 хв. Hair loss control men  1550 грн
Кеналог 600 грн
Dermaheal HL 950 грн
60 хв. Мезококтейль Pluryal Mesoline Antiox 950 грн
60 хв. Мезококтейль Pluryal Mesoline Hair 950 грн
60 хв. Мезотерепевтичний препарат Curacen 1330 грн
Плазмотерапія голови
Час Опис Ціна
Плазмотерапія 1400 грн

Дива існують. Спеціалісти клініки лазерної та естетичної косметології стикаються з ними мало не щодня, їх професіоналізм та досвід дозволяють досягти неможливого, навіть у безнадійних випадках на перший погляд.

Одного разу до нас звернувся пацієнт із рубцем на голові. Лікарі змогли не лише відшліфувати постраждалу зону, а й досягти неймовірного – вилікувати посттравматичну алопецію. Це стало справжнім викликом. Першочергове завдання полягало в шліфуванні рубця, але ми вирішили не обмежуватися і спробувати простимулювати ріст волосся. Довелося:

 • скликати консиліум;
 • вивчити масу літератури;
 • проконсультуватися у світил науки,

Результат був вартий того. Кілька місяців тестування знадобились для того, щоб підібрати необхідний метод лікування. Згодом, спеціалісти з Mediostar, скориставшись функціональними можливостями новітнього обладнання, провели лазерне лікування і досягли успіху. На ділянці, де знаходився рубець відновився волосяний покрив, тож будьте певні – вилікувати облисіння, при використанні сучасних знань про трихологію, цілком реально. Звертайтеся в клініку Mediostar,і лікар трихолог у Львові позбавить вас від алопеції. Тут знають все про стан волосся та шкіри голови.

Що таке трихологія?

Трихологія – це новий напрямок медицини який сформований на основі науки дерматологія з поглибленим вивченням фізіології волосся та волосистої частини шкіри голови, його захворювання і лікування.

На жаль, погіршення стану волосся та шкіри голови виникають не лише у літніх людей, але і в досить молодому віці. Своєчасна консультація трихолога допоможе попередити передчасну втрату волосся та захворювання шкіри голови ще на етапі зародження самої проблеми.

Останнім часом консультація лікаря у Львові набуває великої популярності, тому що правильно поставлений діагноз і вчасно призначене лікування творять насправді дива.

Лікування алопеції у Львові

Як відомо, на голові дорослої людини з волосяних фолікулів виростає близько 100-150 тисяч волосин. При цьому кожен фолікул здатен подарувати життя 25 волосинам. Кожна із них обов’язково пройде свій індивідуальний цикл тривалістю до 6 років і не буде залежати від сусідніх. Життя волосся складається з 3 фаз:

 • анаген, період зростання, триває 2-6 років;
 • катаген – період спокою, складає близько 2-3 тижнів;
 • телоген – випадання, триває 3 місяці.

Пройшовши життєвий цикл, волосся випаде, його замінить нове, що виросте з тих же фолікулів. Простимулювати ріст волосся, позбавитися від алопеції справді реально, адже клініка Медіостар має необхідне лазерне устаткування, створює максимально сприятливі умови для комфортного лікування облисіння. Процедура з Lumenis Resur FX – секрет нашого успіху.

Чи є у вас алопеція і в якому випадку варто починати турбуватися про надмірне випадання волосся? Зазвичай в стадії росту знаходиться близько 85 процентів волосся, відповідно до 15% знаходиться у фазі випадіння і не більше 1% в катагені. Виходячи з цього слід зазначити, що втрата до 70 волосин кожного дня – це цілком нормально, навіть якщо в деякі дні процес стає більш інтенсивним. Однак, коли випадіння здається вам надмірним, не варто зволікати. З облисінням необхідно боротися, навіть якщо воно знаходиться на початковій стадії. Більш того, в цей період лікування буде найбільш простим та швидким, не варто зволікати, адже в Медіостар є ефективна процедура – Resur Hair. Позбутися від алопеції цілком реально при використанні інноваційного лазерного обладнання у популярній клініці в місті Львів. Не зволікайте, звертайтеся до лікаря трихолога в Медіостар.

Чому обирають Медіостар?

Лікування облисіння в клініці Медіостар це швидке, безболісне подолання алопеції з використанням передового, сучасного обладнання. Лікування волосся у Львові з використанням лазерної косметології є нашим основним напрямком, ми добре знаємо як досягти бажаного результату, маємо багатолітній, позитивний досвід навіть у у самих складних випадках. Передує лікуванню консультація трихолога.

Наші лікарі – професіонали своєї справи в розпорядженні яких весь необхідний інструментарій, знання та навички, які повернуть волоссю красу та здоров’я. Вони докладуть максимум зусиль відновлення волосся.

Облисіння: особливості і причини

Чому випадає волосся? Це пов’язано із сезонністю та біологічними циклами. Іноді має місце генетична схильність, частіш за все алопеція виникає через наявність певних патологій. Серед них:

 • ендокринні порушення;
 • проблеми з функціонуванням печінки;
 • відсутність в організмі в достатній кількості певних мікроелементів.

Лікувати облисіння волосистої частини голови доводиться після травм і стресових ситуацій чи тривалої медикаментозної терапії, або ж після випромінювання. а передує лікуванню консультація лікаря.

Облисіння у чоловіків

Алопеція в чоловіків виникає внаслідок надмірної чутливості волосяних цибулин до дигідротестостерону. Фолікули, розташовані на деяких зонах, мають рецептори, котрі особливо чутливі до даного гормону. В результаті життєвий цикл волосся зазнає суттєвих змін. Частка, що знаходиться в анагені, зменшується, як і тривалість самої фази. При цьому максимальна довжина самого волосся також стає меншою.

Переважна частина волосин у вразливих зонах знаходиться в фазі відпочинку. Вони схильні до випадіння під час миття та розчісування, проте такі випадки не безнадійні, існують ефективні процедури в Медіостар. Лазерне лікування облисіння в професіоналів у клініці Львова – безпечне та доступне. Чим раніше Ви звернетесь до лікаря трихолога, тим швидшим буде результат.

Згідно зі статистикою, в 30% чоловіків волосся починає активно випадати після 25 років. Ще в 50% алопеція настає після 45 років. Від того, в якому віці починається облисіння, залежить динаміка його розвитку. Прояви алопеції у 20 років загрожують тим, що до 30-річчя хвороба мине свою останню стадію, тож не відкладайте лікування на майбутнє, адже воно залежить від ваших дій сьогодні. Звісно, ситуації бувають різні. Частіш за все, якщо в 30 років присутня хоча б половина волосяного покриву волосистої частини голови, то облисіння не буде таким стрімким і, остання фаза настане ближче до 50-ліття. Але, чи варто страждати, коли досягти досконалості так просто? Краще записатися на консультацію трихолога у Медіостар!

Облисіння у жінок

Випадіння волосся у представниць прекрасної статі починається в період гормональних перебудов. Це клімакс, час після пологів, а також результат приймання певних препаратів. Лінія волосся у жінок зазвичай залишається незмінною, проте нескладно помітити стоншення покриву по всій голові, не лише на маківці, котра страждає у чоловіків в першу чергу. Однак, наднирники та яєчники жінки виробляють андрогени у невеликій кількості. Вони можуть викликати облисіння волосистої частини голови такого ж типу, як і в чоловіків.

Не витрачайте свій час даремно! Приходьте до клініки Медіостар, де Вам нададуть кваліфіковану допомогу. Сеанси лазерного лікування – Resur Hair позбавлять від випадіння волосся, дадуть потужний стимул до росту сильного та здорового волосся, навіть якщо випадок здається безнадійним. Запишіться на прийом до трихолога, і забудьте про випадання волосся назавжди!

Трихологія у Львові: підготовка, протипоказання, реабілітація

Підготовка до лазерного лікування випадіння волосся у Львові вимагає від клієнта Медіостар мінімум зусиль. Спочатку повинна бути первинна консультація лікаря. Щоб сеанси були більш ефективними, не мали побічних реакцій, варто не засмагати за 2 тижні до та після назначеної дати. Також вкрай не бажано здійснювати обробку ділянки спиртовмістними засобами за 3 дні до здійснення процедури. Більше інформації вам надасть лікар-дерматолог, з яким варто поспілкуватися перш, ніж записатися на Resur Hair. Він розкаже про наші послуги, всі важливі моменти та визначить чи є у клієнта протипоказання до яких відносяться:

 • псоріаз та герпес у гострій стадії;
 • вагітність і годування;
 • рак;
 • інфекції та запалення у зоні обробки;
 • свіжа засмага.

В середньому для отримання бажаного ефекту від лазерного лікування облисіння потрібно відвідати 3-10 сеансів з інтервалом до 10 днів. Процедура не передбачає відновлювального періоду. В гіршому випадку буде спостерігатися незначне почервоніння шкіри, яке зникне через годину і не принесе неприємних відчуттів. Ви будете продовжувати жити своїм життям, займатися звичними справами, варто лише захистити оброблену зону від сонця, шкіра в даній ділянці дуже чутлива до його впливу.

Ознаки при яких потрібно прийти на консультацію до лікаря трихолога

Консультація трихолога у Львів потрібна Вам у випадку появи наступних симптомів:

 • Поступове порідіння волосся;
 • Залисина, яка стала повільно рости;
 • Помітнішіння лінії росту волосся з кожним роком;
 • Більш тонкий кінський хвіст;
 • Випадіння волосся при розчісуванні;
 • Постійний свербіж волосся та шкіри голови;
 • Поколювання та печіння голови в області волосяного покриття;
 • Поява лускатих залисини з пухирцями та виразками;
 • Почервоніння та набряки.

Якщо ви побачили ці симптоми, не зволікайте з візитом до лікаря трихолога. Якісна первинна консультація дозволить вирішити чимало проблем, зокрема це нормалізація роботи сальних залоз.

Консультація трихолога включає такі етапи

Лікування випадіння волосся у Львові розпочинається з детальної консультації, яка складається з наступних етапів.

 • Лікар трихолог проводить огляд використовуючи цифровий дерматоскоп.
 • Дерматолог та трихолог здійснюють загальний огляд пацієнта, проводять оцінку стану волосся.
 • Проводяться глибокі аналізи проблем пов’язаних з станами шкіри та волосся на голові.
 • Лабораторні аналізи при необхідності.
 • Комплексна оцінка виявлених проблем та призначення індивідуального лікування.

Як запобігти випаданню волосся?

Хороший трихолог у Львові не тільки лікує проблеми з волоссям, а й допомагає запобігти їх появі. Спеціалісти рекомендують дотримуватись певних правил у догляді:

 • Мокре волосся краще промокувати рушником, а не викручувати;
 • Щоб менше шкодити волосяним цибулинам (фолікулам) уникайте зачісок з тугим затягуванням;
 • Зачісувати волосся краще щіткою та гребінцем виготовленим з натурального матеріалу;
 • Старайтесь сушити волосся природним способом, менше використовуючи фени, особливо горячими потоками повітря;
 • Великої шкоди волоссю завдають часті дієти, при ознаках його випадіння краще відмовитись від даного методу зменшення ваги.

Трихолог у Львові, ціна на послуги якого в центрі Mediostar доступна всім бажаючим гарантує індивідуальний підхід, використання кращих сучасних засобів від випадіння волосся, якісний та очікуваний результат.

До та після процедури
Процедура: Мезотерапія шкіри голови Препарат: Hair vital, 2,5 мл Кількість процедур: 3 Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Мезотерапія шкіри голови
Препарат: Hair vital, 2,5 мл
Кількість процедур: 3
Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Мезотерапія шкіри голови Препарат: Hair loss cpntrol HL, 2,5 мл Кількість процедур: 4 Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Мезотерапія шкіри голови
Препарат: Hair loss cpntrol HL, 2,5 мл
Кількість процедур: 4
Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся Обладнання: Lumenis m22 Resur Fx Кількість процедур: 8 Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Процедура: Лазерне стимулювання росту волосся
Обладнання: Lumenis m22 Resur Fx
Кількість процедур: 8
Лікар-трихолог: Наталія Синюк
Вам точно сподобається в нас!
post image