Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

Лазерне лікування облисіння – Resur Hair у Львові в клініці Медіостар

Лазерне стимулювання росту волосся
Мезотерапія голови
Плазмотерапія голови
Лазерне стимулювання росту волосся
ЧасОписЦіна
20 хв.Тестова зона діаметром ~ 2см700 грн
30 хв.Скроні1800 грн
40 хв.Потилиця2000 грн
30 хв.Маківка2000 грн
30 хв.Тім’яна частина3000 грн
30 хв.Лобні рецесії (залисини)1500 грн
20 хв.Лоб2000 грн
20 хв.Брови800 грн
50 хв.Вся голова5500 грн
40 хв.Консультація трихолога550 грн
Мезотерапія голови
ЧасОписЦіна
30 хв.Mesogenesis 5 ml2400 грн
30 хв.Mesogenesis 2,5 ml1450 грн
30 хв.Hair vital1550 грн
30 хв.Hair loss control men 1550 грн
Кеналог600 грн
Dermaheal HL950 грн
60 хв.Мезококтейль Pluryal Mesoline Antiox950 грн
60 хв.Мезококтейль Pluryal Mesoline Hair950 грн
60 хв.Мезотерепевтичний препарат Curacen1330 грн
Плазмотерапія голови
ЧасОписЦіна
Плазмотерапія1400 грн

Дива існують. Час від часу вони трапляються на нашому шляху. Спеціалісти клініки лазерної та естетичної косметології стикаються з ними мало не щодня, адже їх професіоналізм та досвід дозволяють досягти неможливого. Іноді навіть безнадійні випадки мають ефективне рішення.

Одного разу до нас звернувся пацієнт із рубцем на голові. Лікарі змогли не лише відшліфувати постраждалу зону, а й досягти неймовірного – вилікувати посттравматичну алопецію. Це стало справжнім викликом. Наше першочергове завдання полягало в тому, щоб відшліфувати рубець, але ми вирішили цим не обмежуватися і спробувати простимулювати ріст волосся. Так, задача вимагала значних зусиль, довелося:

 • скликати консиліум;
 • вивчити масу літератури;
 • проконсультуватися у світил науки,

та результат був того вартий. Кілька місяців тестування довелося витратити для того, щоб підібрати необхідні параметри на різних моделях устаткування. Згодом, спеціалісти з Mediostar, скориставшись функціональними можливостями новітнього обладнання, провели лазерне лікування і досягли успіху. На ділянці, де знаходився рубець, відновився волосяний покрив, тож будьте певні: вилікувати облисіння, при використанні сучасних знань про трихологію, цілком реально, навіть тоді, коли це здається неможливим. Звертайтеся в клініку Mediostar і, ми позбавимо вас від алопеції.

Лікування алопеції у Львові

Як відомо, на голові дорослої людини з волосяних фолікулів виростає близько 100-150 тисяч волосин. При цьому кожен фолікул здатен подарувати життя 25 волосинам. Кожна із них обов’язково пройде свій індивідуальний цикл тривалістю до 6 років і не буде залежати від сусідніх. Життя волосся складається з 3 фаз:

 • анаген, тобто період зростання, триває 2-6 років;
 • катаген – період спокою, складає близько 2-3 тижнів;
 • телоген – випадання, триває 3 місяці.

Пройшовши свій життєвий цикл, волосся випаде, та його замінить нове, що виросте з тих же фолікулів. Простимулювати ріст волосся і позбавитися від алопеції справді реально, адже клініка Медіостар має необхідне лазерне устаткування та створює максимально сприятливі умови для комфортного лікування облисіння. Процедура з Lumenis Resur FX – секрет нашого успіху.

Чи є у вас алопеція і в якому випадку варто починати турбуватися про надмірне випадіння волосся? Зазвичай в стадії росту знаходиться близько 85 процентів волосся, відповідно до 15% знаходиться у фазі випадіння і не більше 1% в катагені. Виходячи з цього слід зазначити, що втрата до 70 волосин кожного дня – це цілком нормально, навіть якщо в деякі дні процес стає більш інтенсивним. Однак, коли випадіння здається вам надмірним, не варто зволікати. З облисінням необхідно боротися, навіть якщо воно знаходиться на початковій стадії. Більш того, в цей період лікування буде найбільш простим та швидким, отже не варто зволікати, адже в Медіостар є ефективна процедура – Resur Hair. Позбутися від алопеції цілком реально при використанні інноваційного лазерного обладнання у популярній клініці в місті Львів.

Облисіння: особливості і причини

Чому випадає волосся? Це пов’язано із сезонністю та біологічними циклами. Іноді має місце генетична схильність, але частіш за все алопеція виникає через наявність певних патологій. Серед них:

 • ендокринні порушення;
 • проблеми з функціонуванням печінки;
 • відсутність в організмі в достатній кількості певних мікроелементів.

Лікувати облисіння у Львові доводиться після травм і стресових ситуацій чи тривалої медикаментозної терапії або ж, після випромінювання.

Облисіння у чоловіків

Алопеція в чоловіків виникає в наслідок надмірної чутливості волосяних цибулин до дигідротестостерону. Фолікули, розташовані на деяких зонах, мають рецептори, котрі особливо чутливі до даного гормону. В результаті життєвий цикл волосся зазнає суттєвих змін. Частка, що знаходиться в анагені, зменшується, як і тривалість самої фази. При цьому максимальна довжина самого волосся також стає меншою.

Переважна частина волосин у вразливих зонах знаходиться в фазі відпочинку. Вони схильні до випадіння під час миття чи розчісування, проте такі випадки не безнадійні, адже існують ефективні процедури в Медіостар. Лазерне лікування облисіння в професіоналів у клініці Львова – безпечне та доступне. Не варто зволікати. Чим раніше ви звернетесь до фахівця, тим швидшим буде результат.

Згідно зі статистикою, в 30% чоловіків волосся починає активно випадати після 25 років. Ще в 50% алопеція настає після 45 років. Від того, в якому віці почнеться облисіння, залежить динаміка його розвитку. Прояви алопеції у 20 років загрожують тим, що до 30-річчя хвороба мине свою останню стадію, тож не відкладайте лікування на майбутнє, адже воно залежить від ваших дій сьогодні. Звісно, ситуації бувають різні. Частіш за все, якщо в 30 років присутня хоча б половина волосяного покриву, то облисіння не буде таким стрімким і, остання фаза настане ближче до 50-ліття. Але, чи варто страждати, коли досягти досконалості так просто.

Облисіння у жінок

Випадіння волосся у представниць прекрасної статі починається в період гормональних перебудов. Це клімакс, час після пологів, а також результат приймання певних препаратів. Лінія волосся у жінок зазвичай залишається незмінною, проте не складно помітити стоншення покриву по всій голові, не лише на маківці, котра страждає у чоловіків в першу чергу. Однак, наднирники та яєчники жінки виробляють андрогени у невеликій кількості. Вони можуть викликати облисіння такого ж типу, як і в чоловіків.

Не витрачайте свій час даремно! Приходьте до клініки Медіостар, де вам нададуть кваліфіковану допомогу. Сеанси лазерного лікування – Resur Hair позбавлять від алопеції і дадуть потужний стимул до росту сильного та здорового волосся. Навіть якщо ваш випадок здається безнадійним, як от у 50-річної жінки, котра 10 років лікувала облисіння плазмо- й мезотерапією та косметичними засобами, але не здобула бажаного ефекту. Це історія з нашої практики, яка отримала щасливий фінал. Після процедури лазерного лікування у пацієнтки дійсно почав відновлюватися волосяний покрив, до того ж в тих місцях, де волосся не росло впродовж багатьох років. Отже, головне – прийняти вірне рішення.

Трихологія у Львові: підготовка, протипоказання, реабілітація

Підготовка до лазерного лікування облисіння у Львові вимагає від клієнта Медіостар мінімум зусиль. Щоб сеанси були більш ефективними і не мали побічних реакцій, не варто засмагати за 2 тижні до та після назначеної дати. Також вкрай не бажано здійснювати обробку ділянки спиртовмісними засобами за 3 дні до здійснення процедури. Більше інформації вам надасть лікар-косметолог, з котрим варто поспілкуватися перш, ніж записатися на Resur Hair. Він розкаже про всі важливі моменти та визначить чи є у клієнта протипоказання до яких відносяться:

 • псоріаз та герпес у гострій стадії;
 • вагітність і годування;
 • рак;
 • інфекції та запалення у зоні обробки;
 • свіжа засмага.

В середньому для отримання бажаного ефекту від лазерного лікування облисіння потрібно відвідати 3-10 сеансів з інтервалом до 10 днів. Процедура не передбачає відновлювального періоду. В гіршому випадку буде спостерігатися незначне почервоніння шкіри, та воно зникне десь через годину і не принесе неприємних відчуттів. Ви будете продовжувати жити своїм життям і займатися звичними справами, варто лише захистити оброблену зону від сонця, адже шкіра в цій ділянці така чутлива.

Обирайте клініку Медіостар, щоб швидко та безболісно вилікувати алопецію при використанні сучасного обладнання. Лазерна косметологія – основний напрямок нашої діяльності, тож ми знаємо, як отримати бажаний ефект і маємо величезний досвід у рішенні складних ситуацій. Не варто хвилюватися, адже з вами будуть працювати професіонали, котрі мають у розпорядженні весь спеціальний інструментарій і наділені необхідними знаннями. За допомогою трихології ми зробимо волосся м’яким та шовковистим, підібравши оптимальну програму лікування.

Лазерне лікування облисіння – Resur Hair виконується на апараті Lumenis Resur FX.

#gallery-5 { margin: auto; } #gallery-5 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-5 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Вам точно сподобається в нас!
post image