Ліцензія МОЗ України №1949 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Observ 520

Observ 520 – сучасний прилад для оцінювання стану шкіри

В усіх сферах медицини лікування є дієвим тільки в тому випадку, якщо його було підібрано вірно. Повноцінна діагностика є важливою і в косметології — обирати необхідні засоби по догляду та лікуванню доцільно лише після оцінювання стану шкіри. Прилад Observ 520 — це сучасний засіб, здатний протягом 15 хвилин зробити знімки обличчя в декількох спектрах, він дозволяє лікарю оцінити стан епідермісу, дерми та підшкірно-жирової клітковини.

Можливості застосування

Задля комплексного оцінювання стану шкіри та підшкірних структур (жирової клітковини та судин), прилад робить знімки в декількох спектрах світла:

  • біле світло використовують для оцінки роботи сальних залоз шкіри;
  • лампа Вуда (лампа чорного кольору) використовується для оцінювання стану шкіри в ультрафіолетовому спектрі;
  • крос-поляризоване світло дозволяє оцінити структуру глибоких шарів шкіри та нижчих тканин;
  • паралельно-поляризоване освітлення відображує зміни структури епідермісу.

Отримані зображення виводять на планшет та зберігають в індивідуальній карті клієнта. Лікар може до них за потреби повернутися під час повторної діагностики.

Зображення в декількох спектрах світла дозволяють лікарю оцінити стан наступних структур:

  • мікрорельєф шкіри при максимальному збільшенні зображення – невеликі тріщини, зморшки, дефекти шкіряного покриву;
  • ураження шкіри бактеріальною флорою – умовно-патогенні мікроорганізми є у будь-якої людини, а під час зниження місцевого імунітету вони починаються активно множитися та призводять до формування обмеженого або розповсюдженого запалення;
  • ділянки гіперпігментації та гіпопігментації, в тому числі й вікові пігментні плями;
  • судини шкіри та підшкірно-жирової клітковини – адекватний кровотік підтримує нормальний обмін речовин в клітинах шкіри та постійно стимулює регенерацію;
  • пори – звужені або розширені – показник неналежної роботи сальних залоз, внаслідок чого з’являються акне та комедони;
  • зони гіперкератозу, що формуються після акне, прищів, оперативних втручань;
  • акне та комедони як наслідок неналежної роботи залоз внутрішньої секреції;
  • сальні залози та оцінка їхньої роботи – надлишкове продукування секрету, що є гарним підґрунтям для розмноження мікрофлори та появи жирного блиску на шкірі;
  • ділянки гіпогідратації – зневоднення шкіри призводить до уповільнення метаболізму, втраті пружності та зміні кольору шкіри.

Оцінювання структурних змін шкіри є необхідним задля виявлення зморшок, які формуються, та поки що не є помітними під час звичайного огляду косметолога. Впливати на них значно легше, ніж на вже сформовані глибокі зморшки. Якщо лікування підібрано вірно, то пацієнт отримає гарний клінічний ефект.

Функція вбудованого дзеркала дозволяє пацієнту оцінити результат паралельно з лікарем та поставити будь-які запитання стосовно роботи.

Фото, які зроблено в анфас та профіль, часто стають основою для майбутньої контурної пластики обличчя та нехірургічного підтягнення шкіри. Ви можете ще раз пройти обстеження після курсу радіохвильового ліфтингу, щоб повною мірою оцінити результат.

Виконання процедури

Особлива підготовка не є необхідною для діагностичного дослідження. Єдиний момент — перед виконанням процедури потрібно прибрати з обличчя макіяж та будь-які залишки кремів, якщо пацієнт використовував ці засоби протягом 12 годин. Вони можуть дещо спотворити зображення під час збільшення при звичайному світлі.

Діагностика складається з декількох етапів:

1. Видалення макіяжу, якщо він є.
2. Фіксація голови у спеціальному пристрої.
3. Почерговий вплив різних спектрів світла.
4. Отримання зображення та висновки лікаря.

Діагностика є абсолютно безболісною та не викликає дискомфорту. Під час сеансу необхідно заплющити очі, щоб виключити пошкодження сітківки ультрафіолетом.

Після процедури клієнту надсилають на електронну пошту або на флеш-картку знімки та висновок лікаря. Це дозволяє отримати повну картину та скласти індивідуальну програму лікування та догляду за шкірою.

Після курсу лікування виконують повторну діагностику задля оцінювання результатів (особливо, якщо під час процедури було виявлено активність патогенної мікрофлори). Контрольне обстеження проводять через 12 місяців після першого візиту. Лікар та пацієнт разом порівнюють динаміку змін. За необхідності проводять коригування терапії.

В клініці «Mediostar» працюють лікарі-косметологи та дерматологи з вищою медичною освітою. Вони не лише виконують діагностику на приладі Observ 520, а й надають професійні висновки, рекомендації щодо лікування. Зареєструйтеся на консультацію у Львові за адресою: вул. Городоцька, 62, та у Києві за адресою: вул. Максимовича, 3Д. Ми чекаємо на вас щодня!