Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Меню послуг

Ензимний догляд РСА

Професійний догляд Enzymatic Treatment – ідеальна процедура, коли під час обідньої перерви є час на себе і немає часу на реабілітацію. Моментальний результат освітлення тону і сяйва шкіри відразу після процедури! Для тих, хто хоче більш виражений результат тут і зараз, без лущення і реабілітації.

Це приємна процедура, яка не завдасть дискомфорту шкірі, не викличе подразнення. Ензимний догляд не вимагає спеціальної підготовки і займе всього лише 15-20 хвилин. Після процедури немає реабілітаційного періоду, тому пацієнт не випадає з соціальної активності і може тут же повернутися до своїх повсякденних занять.

ЕФЕКТ

Результати помітні відразу ж після процедури. Вже після першої процедури зменшуються видимі мімічні лінії і заломи, тон шкіри вирівнюється, стає світліше, з помітним здоровим блиском. Можна повторювати процедури для досягнення найкращих результатів.

СКЛАД

Enzymatic Treatment – це унікальний і універсальний догляд для всіх пацієнтів, який поєднує в собі м’які, але потужні ексфоліанти з ферментами, AHA кислотами і антиоксидантами.

  • Ферменти папайї, винна кислота і лактобіонова кислота значно покращують текстуру шкіри, підсилюють ексфоліацію і роблять шкіру м’якше.
  • Екстракт стовбурових клітин винограду, олія виноградних кісточок і екстракт виноградних кісточок (резвератрол) працюють в синергії, мають потужну антивікову і антиоксидантну дію.
  • В залежності від стану шкіри пацієнта, в процедуру може бути доданий активний інгредієнт – відбілюючі, антивікові, антиоксидантні та вітамінні сироватки PCA SKIN.
Вам точно сподобається в нас!
post image