Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року
Послуги

CASMARA – УНІКАЛЬНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ДОГЛЯД

Відчути, свою особливість, подарувати собі ніжний дотик природи, потішити себе ефективним результатом – усе це Ви зможете у центрі краси «МЕДІОСТАР». Для наших особливих клієнтів представляємо професійну косметику провідної іспанської фірми Casmara. Турбота про Вас – наше завдання № 1. Саме тому, «МЕДІОСТАР» пропонує своїм клієнтам лише усе найкраще: найкращий догляд, найкраще обслуговування, найкращих спеціалістів, найкраще косметологічне оснащення, найкращу професійну косметику. Ми обрали для Вас Casmara, тому що Ви, наш клієнт, заслуговуєте на високий результат, на найякіснішу продукцію, ефективність якої підкорила світ.

Косметика Casmara – славиться своїми альгінатними масками системи PeelOff, котрі завоювали любов як косметологів, так і клієнтів у світі. Уся продукція фірми виготовлена на основі природних компонентів і вже відразу по завершенню процедури Ви отримаєте миттєвий видимий результат, котрий збережеться надовго. Широкий асортимент продукції Casmara дає змогу професіоналам підібрати найефективніший індивідуальний догляд саме для Вашого типу шкіри. Casmara попереджує ознаки старіння, покращує природний захист та здоров`я шкіри, не має обмежень щодо частоти використання.

Casmara – це багатолітній досвід роботи провідних біотехнологів, високий рівень якості та ефективності лише для Вас!

Покази:

– будь-який тип шікіри чоловіків та жінок; – різна вікова категорія;

Протипокази: Особливих протипоказань немає, окрім:

– герпес у активній фазі; – гнійні захворювання шкіри; – екзема.

Професійна косметика Casmara: догляд і лікування в салоні і вдома

Використання виключно якісних, безпечних та ефективних засобів — один із принципів роботи косметологічної клініки Mediostar. Це дозволяє досягти найкращих результатів і максимально проявити турботу про своїх клієнтів. У числі інших професійних засобів по догляду наші фахівці застосовують іспанську косметику Casmara.

Якість і ефективність всіх косметичних засобів бренду Casmara підтверджено незалежними експертизами (сертифікати ISO 22716 і ECOCERT). Косметика діє комплексно й вирішує кілька естетичних завдань одночасно. Основна мета застосування засобів «Касмара» — відновлення функціональності шкірних покривів, підвищення пружності, розгладження зморшок, повернення молодого сяйва і здорового вигляду, забезпечення якісного догляду.

Асортимент косметики Casmara

Компанія разом із власною науковою лабораторією була організована в 1974 році в іспанській Валенсії. Бренд поставляє продукцію до багатьох країн, випускаючи її у великому асортименті. У клінічній косметології користуються популярністю такі професійні засоби:

Альгінатні маски: один з найвідоміших продуктів бренду, застосування якого дає практично миттєвий видимий результат. Для виготовлення масок використовуються екстракти водоростей, що забезпечують потужний зволожуючий ефект, абсорбуючі, протизапальні та інші компоненти. Застосування косметичних засобів сприяє глибокому очищенню шкіри, звуженню пор, дренажу тканин, стимулює м’язи, поліпшує трофіку тощо. Альгінатні маски можна підібрати для будь-якого типу шкіри, у тому числі й проблемної, оскільки вони виготовляються у великому асортименті. Монодозовий догляд: набори професійних засобів для вирішення певних проблем зі шкірою обличчя. Косметика Casmara підбирається залежно від потреб кожного клієнта. Завдяки тому, що упаковки препаратів розраховані на одноразове застосування, процедури обходяться недорого. Очищаючі засоби: застосовуються перед проведенням різних апаратних і косметологічних процедур. Забезпечують глибоке очищення, видалення відмерлих клітин, сприяють регенерації шкіри. Ампульні концентрати: біологічно активні компоненти, до складу яких входять гіалуронова кислота з різною молекулярною масою, біоекстракти, антиоксиданти, вітаміни та інші активні компоненти. Засоби «Касмара» для апаратної косметології: застосовуються при проведенні ультразвукової та лазерної терапії, гальванізації, іонофорезу, міостимуляції тощо. Спрямовані на омолодження, відновлення й оздоровлення шкіри обличчя й тіла. Масажні засоби: креми та сироватки, що підвищують ефективність фізіотерапевтичних процедур. Програми для тіла: гелі-активатори, ексфоліатори, крем-скульптори, маски та інші засоби, що застосовуються для боротьби з целюлітом, в’ялістю шкіри тощо. Препарати представлені протоколами для спалювання жиру та зміцнення шкіри.

Крім професійної косметики для застосування в умовах косметологічних клінік, бренд випускає продукцію і для домашнього використання. Це очищаючі, зволожуючі, живильні препарати, засоби для догляду за тілом, б’юті-набори, сироватки, ампульні концентрати миттєвої дії тощо.

Косметика «Касмара» в Україні, втім, як і в інших країнах, не поширена в мас-маркеті через високу ціну. В інтернет-магазинах або торгових точках Києва чи Одеси можна знайти та купити певні групи товарів, але питання їх оригінальності часто залишається відкритим.

У клініці Mediostar косметику Casmara застосовують не тільки для проведення салонних процедур, а й пропонують клієнтам для домашнього використання. Ми гарантуємо її справжність, а наші лікарі-косметологи підберуть засоби відповідно до потреб шкіри клієнта.

Вам точно сподобається в нас!
post image