Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

5 способів позбутися волосся на руках

9 Листопада 2019
5 способів позбутися волосся на руках

Варіанти видалення небажаного волосся

Для чоловіків густа рослинність на тілі характерна. Але, іноді подібне явище можна спостерігати і у деяких жінок. Густе волосся на руках і ногах у жінок стають приводом для комплексів, а питання – як позбутися небажаної рослинності не виходить з голови.

Здавалося б, що тут складного? Бритва, креми, освітлення, салонні процедури, віск, цукрова паста, епілятори – безліч ефективних методів. Але, не поспішайте з відповіддю, не все так просто, як може здатися!

Так, способів позбутися від волосся на руках – безліч: але одні вирішують проблему кардинально, а інші дають лише тимчасовий ефект. Як позбутися від волосся на руках назавжди, будемо розбиратися разом!


«Домашні» методи

Бритва для позбавлення від волосся на руках

Отже, найпростіший спосіб – видалення волосся за допомогою бритви. Його основний недолік – короткочасний ефект. Крім того, волосся на руках відростає щетиною і виглядає дуже непривабливо. Перевага методу – швидкість.

Плюси способу: простота і дешевизна, безболісність.

Мінуси: ризик травмування шкіри, продовження росту волосся через певний час, волоски ростуть ще жорсткішими.

Освітлення волосся

Ще один безболісний метод – освітлення. Правда, він не позбавляє від рослинності, а тільки робить її менш помітною.

Плюси: можливість проводити в домашніх умовах, довгостроковий ефект, відсутність щетини, легко придбати інгредієнти.

Мінуси: можливі прояви алергії, при неправильному приготуванні суміші існує ризик виникнення опіку, вимагає часу і терпіння.

Депіляційні креми для гладеньких рук

Ще один безболісний спосіб боротьби з небажаними волосками. Перед застосуванням будь-якого крему для депіляції рекомендується переконатись у відсутності алергічної реакції на нього.

Плюси: можна використовувати самостійно вдома, безболісний, швидкий спосіб видалення волосся.

Мінуси: хімічні речовини, що містяться в кремах можуть стати причиною виникнення роздратування, якщо у вас чутлива шкіра, мають специфічний запах, не видаляє волосся назавжди.

 

Видалення волосся епілятором

Ці чудові прилади для видалення волосся дозволяють забути про них на досить тривалий термін – іноді навіть до 4 тижнів. Нові волосся відростають менш виразними, так як віддаляється не тільки волосся, але і волосяна цибулина. Але позбутися безболісно від волосся за допомогою епілятора не вийде.

Для пом’якшення неприємних відчуттів рекомендується розпарити шкіру рук або навпаки, використовувати лід або холодний рушник для знеболювання.

Плюси: тривалий ефект.

Мінуси: болісні відчуття.

Ваксинг на руках

Воскова депіляція або ваксинг – ще один спосіб видалення волосся з цибулинкою надовго. Так, цей метод не можна назвати приємним. Крім того, після використання воскових смуг іноді залишаються короткі волоски.

Рослинність починає зростати через 2-4 тижні. Процедуру рекомендують проводити, коли довжина волосся сягає не менше 5 мм.

Плюс: тимчасово видаляє волосся прямо з цибулинкою. В залежності від типу волосся і особливостей організму волосся почне рости через 2-6 тижнів. Відростають ослаблені тонкі волоски.

Мінуси: щоб віск міг зачепитися за волоски, необхідно щоб їх довжина становила не менше 5 мм. Процедура болюча, так як доводиться висмикувати волосся з корінням.

Шугарінг

Позбутися від волосся можна і за допомогою цукру. Ні, його не доведеться їсти! З цукру готують карамельну масу і нею, як воском видаляють зайві волоски.

Плюси: не такий болючий, як воскова епіляція.

Мінуси: навряд чи підійде тим, у кого алергія до цитрусових, процедуру бажано проводити після засмаги або якщо є травми, після загоєння шкіри.

Процедура від “Медіостар”

Лазерна епіляція

Ви напевно чули про лазерну епіляцію. На сьогоднішній день – це самий зручний і ефективний метод. Під впливом висококонцентрованого лазерного променю, що проходить по стовбуру волоска, клітини, що містять меланін, нагріваються, волосяні фолікули – руйнуються. Шкірний покров при лазерній епіляції не пошкоджується, а лише злегка нагрівається, а потім швидко остигає.

За допомогою лазерної епіляції можна видалити волоски, назавжди. Але, завжди є «запасні» або сплячі волосяні цибулини, що ростуть після процедури, а тому для повного видалення волосся необхідно проведення декількох сеансів.

Лазерна епіляція відрізняється точністю і безпекою – волоски видаляються без пошкодження шкіри.

Протипокази

Не проводиться лазерна епіляція:

  • при шкірних захворюваннях, наявності прищів, гнійниках;
  • під час вагітності та в період лактації;
  • при захворюваннях інфекційними недугами, онкологічними хворобами, цукровим діабетом;
  • при гормональних порушеннях і ендокринних захворюваннях.

Плюси:

  • Точність: за бажанням з допомогою лазера можна видалити будь-який ділянку волосся, не зачепивши і не пошкодивши шкіру.
  • Швидкість: кожну секунду допомогою лазера обробляються великі ділянки волосся. Невеликі за площею ділянки, наприклад, над верхньою губою, видаляються менш ніж за хвилину.
  • Надійність: більшість пацієнтів стверджують – волосся видаляється назавжди після 4-8 процедур.

Мінус: результативніше на ділянках з темним волоссям.

Записатись на безкоштовну консультацію за тел.: 067 833 05 05, 050 833 05 05, 093 833 05 05

Вам точно сподобається в нас!
post image