Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Як часто можна робити механічну чистку обличчя

9 Листопада 2019
Як часто можна робити механічну чистку обличчя

Як часто можна робити механічну чистку обличчя: скільки процедур необхідно пройти і з якою періодичністю

 

За допомогою сучасних підходів до догляду за обличчям і ефективних процедур косметологи здатні творити справжні дива: рятувати від комедонів, лікувати вугровий висип, сприяти поліпшенню загального стану шкіри. Однак, захоплюючись сеансами по догляду за дермою, багато хто не замислюється про те, як часто можна робити механічну чистку обличчя, і з якими процедурами її краще чергувати. Професіонали косметологічної клініки «Медіостар» проводять безкоштовні консультації та здійснюють діагностику стану шкіри, щоб визначити частоту і техніку очищення, підібрати оптимальний домашній догляд.

Різні методи очищення обличчя дають абсолютно різні результати, при цьому механічна чистка — одна з найбільш популярних процедур. Ручне видалення чорних цяток дозволяє ретельно опрацювати всі ділянки шкіри, відкривши пори і видаливши забруднення. Після сеансу професійний косметолог використовує спеціальні індивідуально підібрані засоби для відновлення і забезпечення дихання кожної клітини. Рівний колір обличчя, пружна і зволожена шкіра — це результат, який дає популярна салонна процедура.

Механічна чистка: особливості процедури і ефект

Підготовка до глибокого очищення починається з дезінфекції і розпарювання шкіри. Це дозволяє розм’якшити верхні шари і послабити зв’язки між клітинами задля кращого ефекту від процедури. Косметологами клініки «Медіостар» використовуються тільки якісні засоби і безпечні інструменти, які відповідають усім сучасним вимогам. Фахівці починають проводити механічне чищення із зняття шару ороговілих клітин і загального очищення пор, після чого точково видаляють комедони, позбавляють пацієнта від надокучливих прищиків і максимально усувають вугрі.

Розпарювання шкірних покривів і професійна техніка дозволяють зробити очищення не травматичним і результативним. Після завершення чистки здійснюється нанесення косметичних засобів, в основі яких заспокійливі і дезінфікуючі компоненти. У перші дні після проведення сеансу може залишатися дискомфорт, пов’язаний з тиском на шкіру, але після регенерації результат буде помітним.

Методика проведення процедури залежить від стану шкіри пацієнта, а також чисельності висипань, від них же залежить і те, як часто можна робити механічне чищення. Поєднують його з іншими видами процедур із оновлення та очищення, і з правильним, а, головне, комплексним, домашнім доглядом. Багато пацієнтів, які обрали саме мануальні методи очищення, радіючи результату, поспішають знову вдатися до процедури. Але варто відзначити, що подібний сеанс є досить стресовим для шкіри, тому проводити механічне чищення рекомендують не частіше 1-2 рази на рік.

Механічна чистка — як часто можна проводити сеанси

 

Бажання позбутися проблемної шкіри викликає безліч питань: чи потрібно і як часто можна робити механічну чистку обличчя? Про ефективність і головне завдання, яке ставиться при виконанні цієї процедури — позбавити від акне, вугрової висипки і горезвісних чорних крапок, що псують будь-який образ, — говорять багато косметологів. Однак не завжди метод приносить очікувані результати, головною причиною цього є використання однакової методики і засобів для очищення шкіри для всіх пацієнтів. У косметологічній клініці «Медіостар» вам допоможуть в першу чергу визначити стан шкіри, лише тоді виконають якісну чистку з використанням індивідуально підібраних засобів і вкажуть, коли слід повторити сеанс.

Перед проведенням процедури ознайомтеся з її особливостями:

  • ручне видалення забруднень і коригування недосконалостей здійснюється під натиском на шкірні покриви, які в ході процедури ще й деякою мірою розтягуються;
  • під час процедури використовуються пілінги, холодне гідрування або його аналоги;
  • увага та індивідуальний підхід до видалення кожного виду забруднення дозволяють мінімізувати ризики і поліпшити результат, але все ж така чистка є досить агресивною.

Механічна або мануальна чистка в салоні не може усунути причину появи нових висипань, але ефективно бореться з вже існуючими недосконалостями. З кожною наступною процедурою все менше проявів проблемної шкіри залишатиметься на обличчі. Частота проведення процедури визначається в першу чергу загальним станом шкіри, адже в запущених випадках професійний косметолог не може видалити всі комедони і вугри за один сеанс, травмувавши шкіру. Фахівець не чіпатиме запалені і недозрілі прищики, щоб не підвищувати ризик розвитку інфекції.

Протипоказання для виконання механічної чистки

Напередодні критичних днів дівчатам не рекомендується проводити механічне чищення через больові відчуття під час процедури і помітні після її виконання наслідки у вигляді набряків і почервоніння. Також потрібно утриматися від неї і тим, хто відзначив надмірне почервоніння, свербіж, лущення після першого сеансу. В такому випадку віддайте перевагу пілінгам і протизапальним маскам. І все ж механічне очищення не має таких же ефективних альтернатив. У клініці «Медіостар» косметологи проконсультують і підберуть найкращі варіанти догляду за проблемною шкірою.

Вам точно сподобається в нас!
post image