Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Чи варто робити уколи краси

9 Листопада 2019
Чи варто робити уколи краси

Що таке уколи краси і чи варто їх робити? Поради експертів

 

Відсутність зморшок, гладка, еластична, шкіра — мрія кожної жінки незалежно від віку. Дами використовують різні підходи, щоб повернути час і зупинити процес старіння. Жінки, які нерідко вдаються до сучасних методик із догляду за шкірою, знають, що таке уколи краси. Однак не всі чули про дивовижні властивості та можливості, які надає дана процедура для відновлення молодості шкіри. Тому деякі леді сумніваються: чи варто робити уколи краси.

Вперше ін’єкції краси рекомендується робити в 30-річному віці. Їх мета в даному випадку полягає в попередженні прискореного розвитку вікових змін, поліпшення стану і омолодження шкіри обличчя. Однак слід пам’ятати, що лікування повинно проводитися кваліфікованими фахівцями в галузі медицини та естетичної косметології. Це є гарантією безпеки та ефективності терапії. Звертайтеся в клініку лазерної та естетичної косметології “Медіостар”!

Уколи краси — основні переваги методики

 

Головні переваги терапії з використанням ін’єкцій краси:

  • згладжування навіть глибоких зморшок;
  • багаті цінними речовинами активні інгредієнти;
  • безпечна формула;
  • прискорення процесів регенерації сполучної тканини дерми;
  • процедура триває всього лише кілька хвилин, вона безболісна;
  • доступна ціна, в порівнянні з процедурами інвазивної пластичної хірургії.

Які з ін’єкційних препаратів використовуються:

  • 1-а група — це препарати на основі білкових компонентів, у складі яких є ботулінотоксин. Ін’єкція препарату Botox — нехірургічна процедура, спрямована на тимчасове згладжування зморшок. Найчастіше це верхня частина обличчя.
  • 2-а група досить поширена — використовується гіалуронова кислота. Це натуральні гель-препарати, які вводяться під шкіру для заповнення складок і зморшок, підвищення її тонусу.

Перевагою методів є повна зворотність ефектів, оскільки використовувані речовини поглинаються, не залишаючи слідів в організмі. Вони не викликають алергії, що забезпечує високий рівень безпеки для пацієнта.

Чи варто робити ін’єкції краси

Коли креми для обличчя проти зморшок не приносять бажаного ефекту в боротьбі з роками, варто скористатися сучасними методами дерматології та естетичної медицини, які дозволять помітно поліпшити стан шкіри. Ефективність уколів краси полягає в повному або частковому ослабленні процесів нервової провідності м’язів, що на практиці означає обмеження для утворення зморшок. Таким чином покращується контур обличчя, поповнюється нестача води в епідермісі і стимулюються його регенеративні процеси.

Це повністю безпечна коригуюча процедура проти старіння. Зморшки зникають, при цьому не зачіпаються природні риси і контур обличчя. Ефект лікування триває від декількох місяців до декількох років.

Ін’єкції краси — безпечний шлях до краси і молодості

Клініка естетичної косметології «Медіостар» запрошує зануритися в світ краси і здоров’я. Наше завдання — підкреслити вашу красу, зберегти молодість і здоров’я шкіри безпечними методами по догляду за дермою, не вдаючись до радикальних методів. Усі препарати, які використовуються для ін’єкційних методик в «Медіостар», мають необхідні ліцензії та сертифікати. Ін’єкції краси виконуються кваліфікованими лікарями дерматологами, косметологами, які мають спеціальну підготовку. Пацієнт може бачити результат відразу після процедури.

Вам точно сподобається в нас!
post image