Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Депіляція й епіляція: різниця, чим відрізняється одна процедура від іншої

12 Грудня 2019
Депіляція й епіляція: різниця, чим відрізняється одна процедура від іншої

Депіляція й епіляція: різниця, чим відрізняється, в чому різниця між депіляцією і епіляцією

Основна відмінність між епіляцією та депіляцією полягає в тому, що під час депіляції волосся його видима частина видаляється, а волосяний фолікул залишається живим, а при епіляції здійснюється вплив на сам фолікул. Він припиняє функціонувати і, відповідно, волосся більше не росте.

Кожна з методик має низку переваг. Однак, якщо ви хочете досягти більш тривалого ефекту при проведенні процедури видалення небажаного волосся, краще надати перевагу епіляції. Метод абсолютно безболісний та безпечний. У цьому також полягає різниця між депіляцією та епіляцією.

Епіляція та депіляція: відмінність

Дати більш точну відповідь на запитання: «Чим епіляція відрізняється від епіляції?» допоможе визначення переваг та особливостей цих методів видалення волосся:

  • депіляція дає короткочасний ефект, у той час як епіляція, зважаючи на вплив безпосередньо на фолікул, видаляє волосся надовго, а після проведення комплексу процедур — назавжди;
  • епіляція практично не викликає дискомфорту. В свою чергу, воскова депіляція – доволі болісна процедура, особливо для тих, хто користується послугою вперше;
  • депіляція не потребує використання спеціальної апаратури та може бути виконана в домашніх умовах. Однак гарантувати довготривалий ефект та відсутність ймовірності виникнення такої проблеми, як вростання волосся, можна лише в тому випадку, коли процедура проводиться спеціалістом;
  • і в першому, і в другому випадках одного сеансу досить для отримання видимого ефекту.

Варто врахувати, що епіляція більш ефективна. Однак дана методика пов’язана з деякими особливостями:

  • лазер діє на темні волоски та майже не впливає на світлі;
  • епіляція, хоч і вважається більш ефективною, руйнує волосяні фолікули лише на стадії зростання, але не має жодного впливу на пасивні. Відповідно, з часом «сплячі» волосяні цибулини  активуються, і зростання волосся почнеться знову.

При цьому епіляція має низку переваг, які недоступні іншим методикам:

  • шкіра залишається абсолютно гладенькою після проведення ряду процедур, і ви зможете підтримувати отриманий ефект, якщо хоча б раз на рік будете користуватися послугами клініки «Медіостар»;
  • процедура безболісна, безпечна та не викликає дискомфорту, якщо виконується справжнім спеціалістом за допомогою сучасного обладнання.

Одна з головних переваг методики полягає у доступній вартості процедур у нашій клініці.

Епіляція та депіляція: види

Клініка лазерної та естетичної косметології «Медіостар» пропонує всім бажаючим послуги по виконанню процедур видалення волосся з використанням новітніх найефективніших засобів та апаратури. Види методик:

Епіляція лазером— це інноваційний спосіб руйнування волосяних фолікулів. Ефект тривалий.

Звертайтеся в клініку «Медіостар». Ви будете приємно здивовані високим рівнем сервісу та доступними цінами на всі види послуг.

Вам точно сподобається в нас!
post image