Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року

Як видалити бородавку на руці або який метод краще обрати

12 Грудня 2019

Як вивести бородавки на руках: як прибрати (видалити) бородавки з рук в клініці

Бородавки на руках є значним косметологічних дефектом. Вони створюють візуально неприємний образ і можуть травмуватися під час виконання щоденних завдань. Тому багато людей замислюються про те, як вивести бородавки на руках і що зробити, щоб їх більше не виникало.

Традиційні методи

Причини появи бородавок на пальцях криються в наявності вірусу папіломи людини (ВПЛ) в організмі і зниження активності імунної системи.

Поява бородавок на шкірі часто спостерігається у таких категорій:

  • дітей;
  • людей похилого віку;
  • підлітків в період нестабільного гормонального фону;
  • людей з хронічними захворюваннями або гострою інфекційною патологією.

Саме в ці періоди життя імунна система людини ослаблена. Лікування передбачає активацію захисних систем організму і механічні способи усунення утворень.

Видалення бородавок на руках проводиться в умовах клініки професійним косметологом. Звести доброякісні новоутворення за допомогою таких дій:

  • Лазер. Швидко видалити бородавки можна за допомогою лазера. Дана методика дозволяє усунути маленькі, великі і навіть багатокамерні утворення. Процедура безболісна для пацієнта. Під час її виконання можна відчути легкий дискомфорт і поколювання. У разі низького порога чутливості, лікар виконає місцеву анестезію. Тривалість процедури – від 5 до 15 хвилин. Період відновлення залежить від обсягу втручання і може скласти від 3 до 10 днів.
  • Кріодеструкція дозволяє прибрати бородавку з пальців всього за 15 хвилин. Спеціальний апарат заморожує утвір, після чого він відпадає самостійно. Швидкий і безболісний метод дозволяє вивести новоутворення навіть у дітей, перетворивши косметологічну процедуру в захоплюючу гру з заморожуванням пальчика.
  • Електрокоагуляція. Процедура виконується під місцевою анестезією. Для видалення бородавки використовують спеціальний апарат, який подає струм певної сили. Електрокоагуляція часто використовується для усунення бородавок з пальців і внутрішньої частини долонь. Вона діє ефективніше, ніж кріодеструкція на даних ділянках, а також дозволяє знезаразити область видалення.
  • Хірургічне видалення вважається найбільш старим методом серед існуючих. Воно використовується, коли бородавку на пальці необхідно диференціювати з іншими новоутвореннями і після видалення відправити матеріал на гістологічне дослідження. Хірургічне висічення також застосовують в разі великих багатокамерних бородавок, розташованих в області сухожиль і точок кріплення м’язів.

Порада! Портативний кріоапарат можна купити для самостійного використання. Застосовувати його рекомендують після консультації з косметологом в період лікування ВПЛ.

Професійний підхід

Замислюючись про те, як прибрати бородавку на руці, люди схильні вдаватися до методів народної медицини. На жаль, таке втручання не тільки неефективно, але й небезпечно для здоров’я. Використання різних рослин і продуктів було виправдано 300 років тому, коли про природу бородавок не було достатньої кількості інформації. Тепер же вчені встановили, що бородавки мають вірусну етіологію. Використання народних рецептів в кращому випадку виявиться неефективним, в гіршому – призведе до опіків.

Необхідно пам’ятати про те, що місцеве видалення утвору не гарантує його зникнення назавжди. Тому бородавки необхідно розглядати як комплексний процес, і лікувати не тільки утвір, але і піднімати рівень імунного захисту.

Вам точно сподобається в нас!
post image