Ліцензія МОЗ України №639 від 30.06.2016 року, №1947 від 19.09.2019 року
Ліцензія МОЗ України №639 від
30.06.2016 року, №1947 від
19.09.2019 року

Розвінчуємо міфи про лазерну епіляцію

9 Листопада 2019
Розвінчуємо міфи про лазерну епіляцію

Лазерна епіляція: доводимо і спростовуємо усі “за” та “проти”

А чи можливо побутись волосся назавжди, після лазерної епіляції? А чи правда, що лазерна епіляція лише для жінок?
А це боляче? А це не шкодить? А це дорого?…Так часто ми отримуємо найрізноманітніші запитання про лазерну епіляцію. На жаль, на сьогодні, існує безліч міфів та вигадок, які змушують сумніватись робити чи не робити епіляцію.

 

Давайте розглянемо все по порядку, чого дійсно варто побоюватися, а що лише вигадка і не більше.

Міф 1. Лазерна епіляція шкідлива для здоров’я.

Глибина проникнення лазерного променя при епіляції складає 1-4 мм, він досягає тільки до волосяних фолікулів, потім повністю розсіюється і ніколи не проникає глибше шкіри. При впливі лазера руйнується тільки волосяна цибулина.

Кристал рукоятки  ковзає по поверхні шкіри, не пошкоджуючи її. Єдине, що може виникнути після процедури – незначне почервоніння, яке вже через декілька хвилин проходить безслідно.

Висновок: Неправда.

 

Міф 2. Лазерна епіляція викликає утворення рубців і вростання волосся.

Рубцювання досить часто зустрічається при проведенні електроепіляції, там де в шкіру вводять голки. Оскільки лазерна епіляція не супроводжується порушенням цілісності шкіри, то немає і рубцювання.

Вростання волосся, яке дуже часто виникає після воскової депіляції, нічого схожого при лазерній епіляції бути не може! Більш того, лазерна епіляція рекомендується як метод усунення врослих волосин, а також в зоні проведення епіляції шкіра омолоджується під дією лазера.

Висновок: Жахлива неправда.

                             

Міф 3. Лазерна епіляція –  це дуже дорого.

За останні декілька років ціни на лазерну епіляцію в «Медіостар» практично не змінювалися. Крім того, порахуйте, скільки зазвичай жінка витрачає в рік грошей на покупку засобів для епіляції? (бритви, креми, пінки і т.д.) Вже не говорячи про шугаринг чи воскову депіляцію, які дають ефект лише на декілька тижнів. А якою ця сума буде за 10 років? І порахуйте вартість курсу лазерної епіляції (4-8 сеансів з інтервалом 1-3 місяці, а згодом при потребі лише підтримуюча процедура 1-2 рази в рік)?! До слова, закордоном, навіть в тій ж Польщі ціни на лазерну епіляцію значно вищі! До прикладу лазерна епіляція верхньої губи – 99 злотих, (близько 700 грн), коли в «Медіостар» ця ж процедура коштує – 250 грн. Найголовніше – лазерна епіляція економить Ваш час, що неабияк важливо в сучасному ритмі життя.

Краса вимагає жертв, і якщо деякі ділянки шкіри з небажаним волоссям чи з врослими волосинками доставляють незручності і створюють комплекси, краще вкласти гроші, зробити епіляцію і насолоджуватися усвідомленням своєї власної ідеальності та привабливості.

Висновок: Якщо порахувати – навіть дешевше ніж інші способи.

 

Міф 4. Лазерна епіляція – це боляче.

Неможливо стверджувати однозначно. Все залежить від індивідуального порогу больових відчуттів. Відчуття при лазерній епіляції, практично безболісні, відчутно лише незначне пощипування. Однак, для особливо чутливих місць на тілі (бікіні) можна застосовувати знеболюючий крем.

Однозначно – воскова депіляція, шугаринг чи механічна депіляція значно болісніша. Лише декілька сеансів і результат вражаючий – жодного зайвого волосся, шкіра чиста і красива.
Висновок: Все пізнається в порівнянні.

 

Міф 5. Біле волосся можна видалити лазером.

А ось тут є частка правди. Промінь впливає лише на волосяний фолікул з темним пігментом, тобто лазер «не бачить» світлий, сивий або пушковий волосок. При гормональних порушеннях в організмі, подібна процедура також користі не принесе.

Лазерна епіляція базується на принципі «селективного фотодермолізу». Тобто лазерне світло поглинається мішенню (темний пігмент у волоссі – меланін). При цьому навколишня шкіра не пошкоджується. Таким чином, світле, пушкове або сиве волосся лазер просто «не бачить» і, відповідно, не усуває. Більш того, на сьогоднішній день не існує ні лазерів, ні фотоепіляторів, які б успішно і радикально усували пушкове або сиве волосся, це суперечить принципу лазерної епіляції. Тому радимо бути уважними з тими, хто обіцяє позбутись пушкового волосся.

Висновок: Наука поки що не в курсі.

 

Міф 6. Видалити волосся можна за 1 раз і назавжди. Результат після лазерної епіляції – 100%.

А ось це, на жаль, не так. Волосся не буде рости в такій кількості, до того ж буде значно тонше та слабше, але воно буде.
Лазерна епіляція вирішує проблему небажаного волосся практично ідеально, оскільки після курсу процедур Ви позбуваєтесь 90% небажаного волосся, а потім потрібно лише при потребі – 1-2 рази в рік робити підтримуючу процедуру. На сьогодні це –  найкращий метод боротьби з небажаним волоссям.

Лазерний промінь поглинає лише «зрілі» волосяні фолікули, а таких на тілі одночасно всього 5-20 відсотків. Зруйновані фолікули не ростуть, але нове волосся проростає. Тому за один сеанс видалити всі зайві волоски не вийде. Повний курс займає від восьми місяців до двох років (це період зміни волосся).

Ніхто не дасть вам 100% гарантію, що через якийсь проміжок часу волосся не почне знову активно рости. На надлишковий ріст волосся впливають безліч факторів, таких як ендокринні порушення, гормональний дисбаланс і т.д.

Висновок: Не все одразу.

 

Міф 7. Лазерну епіляцію не можна проводити на засмаглій шкірі.

Завдяки надсучасному апарату Lumenis Infinity у центрі «Медіостар» лазерна епіляція стала можливою не лише на засмаглу шкіру, але й для пацієнтів різних етнічних груп та з різними типами шкіри. До сьогодні лазерна епіляція для V та VI фототипів шкіри була неможливою, оскільки існував великий ризик  опіків після проведення процедури. З появою в Україні Lumenis Infinity, який представлений лише у  центрі «Медіостар», сенси лазерної епіляції стали ще комфортніші та безпечніші.

Висновок: Застаріла інформація.

 

Міф 8. Лазер сприяє появі новоутворень шкіри.

 Онкогенну дію мають ультрафіолетові хвилі (320-400 нм), яких немає в лазерному промені. Тому спровокувати виникнення новоутворень на шкірі не можливо.

Висновок: Неправда.

 

Міф 9. Після процедури видалення волосся виростають ще більш жорсткі, їх кількість збільшується.

Навпаки, пророслі волоски стають більш м’якими, їх кількість значно скорочується і вже до третього сеансу спостерігається стійкий тривалий ефект. Іноді, після двох процедур дійсно спостерігається посилення росту, так звана «синхронізація». Це вважається проявом стимулюючої дії лазера і свідчить як раз про ефективність епіляції. Після такого «масового» проростання видаляється набагато більше волосся, ніж зазвичай.

Висновок: Неправда, яку придумали нетерплячі.

 

Міф 10. Фотоепіляція ефективніша, ніж лазерна.

EPL система і лазер –  це різновиди апаратів, які застосовують для епіляції. Ці апарати використовують однаковий принцип дії –  «селективний фотодермоліз». І в тому, і в іншому випадку мішенню для світла є меланін в цибулині волосини. Але у лазері довжина проникнення значно довша.

Насправді, фотоепілятор – історично більш ранній тип апарату, ніж, наприклад, діодний лазер. На сьогоднішній день саме діодний лазер вважається найбільш прогресивною, безпечною і ефективною моделлю і вважається, що ефект епіляції після такого лазера найбільш тривалий.

Висновок: Неправда від ретроградів.

 

Міф 11. Лазерна епіляція може проводитися навіть вдома.

Устаткування для лазерної епіляції досить серйозне, що вимагає знань і досвіду фахівця. Лазер може принести як користь, так і шкоду (опіки), в некваліфікованих і невмілих руках майстра. Не женіться за дешевизною і знижками, краще запишіться в перевірену клініку або центр, адже на кону ваше здоров’я і краса. У Клініці лазерної та естетичної косметології «Медіостар» працюють висококваліфіковані працівники з медичною освітою та досвідом роботи. А лазерне обладнання лише найновіше. Тож, запрошуємо!

Висновок: Небезпечна неправда.

 

Міф 12. Лазерна епіляція – не для чоловіків.

Навпаки, чим товстіше і темніше волосся, тим кращі результати лазерної епіляції. До того ж, лазерна епіляція швидко і легко справляється з такими великими ділянками  тіла як спина, живіт і груди. Кожен чоловік, який хоче виглядати доглянутим та привабливим подбає про себе разом з Mediostar.

Висновок: Неправда, так що, дорогі чоловіки, чекаємо на Вас!

Сподіваємося, ця інформація була корисною і допоможе наважитись на лазерну епіляцію.

Вам точно сподобається в нас!
post image